Instantní kaše řídne, čím to může být?

mafeska
29. lis 2012

Ahoj, potřebovala bych poradit, včera jsem malé poprvé dělala obilno-mléčnou kaši, koupila jsem nutrilon a do 5 minut mi zřídla a byla jak voda. Dneska jsem vyzkoušela Hami moje rpvní kaše taky obilno-mléčná a opět to samé, zřídla. Víte někdo čím to může být? MYslela jsem že včera to bylo tou kaší ale po dnešku mám pocit že neumim udělat instantní kaši. Zlatá zelenina k obědu.

kalo
29. lis 2012

Některé druhy kaší řídnou, když se moc míchají............nemíchat dlouho..

petra49
29. lis 2012

já používám nestlé a žádný problém, malý mi ji ještě teď večeří každý večer

petra49
29. lis 2012

ale dávám ji tak, jak chci ji mít hustou -né podle návodu, ale rozhodně neřídne

mafeska
autor
29. lis 2012

míchám to jen když tam ten prášek přidávám, pak už ne. ale stejně je to pak jak voda, může to způsobovat miska na teplou vodu aby jídlo zůstalo déle teplé?

steffi23
30. lis 2012

Kaše řídne, když se děla z MM. Ale moje první kaše z MM není 🙂 pak řídne, když chladne nebo se hodně míchá. Jiný důvod neznám.

lynks
30. lis 2012

@mafeska Nedoslazuješ? někdy řídne tím

mafeska
autor
30. lis 2012

@lynks néééééééééééééééé nesladim 🙂
nevim možná je to tím jak se míchá když se tam přidává ten prášek a sem tam s tim míchnu i během krmení. Větší věda než zeleninový příkrmy tohleto 🙂

boban
30. lis 2012

@mafeska Taky se mi to stává a přišla jsem nato,že kdyš jí dáváš dítku do pusy a ono trochu vyplivne a ty to lžičkou otřeš a nabereš další z misky,tak asi je tam trocha těch slin a tím to řídne 😅 😀 😀 snad chápeš jak to myslím 😉 kdyš jsem utírala vše co vyplivl do bryndáku,tak kaše nezřídla,takže to bude určo tím 😉

mafeska
autor
30. lis 2012

@boban
😲 fakt jo, zítra to vyzkoušim jsem na to zvědavá. Šmarjá co do toho dávají když tomu vadí obyčejné sliny?

boban
30. lis 2012

@mafeska 😅 😅 já nevím,ale asi jo...taky jsem přemýšlela proč to řídne a pak jsem přišla jen na tohle..nic víc..nebo ještě mě napadlo,že to občas při krmení promíchám,ale to si nemyslím že by to bylo tím...zkus a zítra písni 😅 😉

mafeska
autor
30. lis 2012

@boban
určitě to zkusim, protože mi to nedá 😀 já si nejdřív myslela že to bylo úplně první kaší, tou nutrilonovou, pak jsem koupila hami, udělala mi to samé, začala jsem řpemýšlet proč to řídne, snad ještě zvládnu udělat kaši z pytlíku dle návodu, začala podezřívat tu misku na teplou vodu ale sliny mě teda nenapadly. Děkujíííí 😉

mafeska
autor
1. pro 2012

@boban
tak jsem to zkusila jak si mi psala a fakt je to tim, každou lžičku na které byla slina jsem otřela do plíny, kaši během krmení moc nemíchala a zůstala hustá do konce krmení 😀

boban
1. pro 2012

@mafeska já to říkala 😅 😀 😀 😀 😀 😀

mafeska
autor
1. pro 2012

@boban
mockrát ti děkuju 😉 ještě mám prosím tě dotaz, je možné už smíchanou kaši ohřát? Alence to vystydne než to spapá a to jí dělam jen asi z 60 ml. Studený to prostě nesní a plive mi to zpátky.

boban
1. pro 2012

@mafeska nemáš vůbec zač..hlavolam vyřešený 😅 😀 😀 taková věda se slinama co 😝 😀 😀
jj klidně jí to přihřej,my kdyš jsme začínali,tak Tomík taky jedl pomaleji a pak to měl studené a nechtěl to,tak jsem to přihřála a zase papkal 😉