Italské recepty

berushga
6. kvě 2009

Ahojky holky, bydlim s dcerkou a pritelem na Sardinii, zatimbydlime i s pritelovyma rodicema, ale za tyden odjizdeji pryc a ja budu muset varit! N o jo, ale pritel cesky jidla neji, takze mu budu muset neco vymyslet. Tak se chci zeptat, jestli naka z vas ma naky napady naky recepty na tyden - naky ty antipasti, primi a secondi, ale nic tezkyho! Diky moc predem...

zuzka11
11. kvě 2009

Mrkni na apetitnoline.cz, urcite neco najdes a neni to tezke!

deia
24. črc 2009

Ahoj, kde na Sardinii presne bydlis?

pavlinasp
13. srp 2009

no italsky recept je treba i tiramisu... já delam teda takovy speciální... tak tady mas recept, snad bude chutnat...

co je potreba:
* Cereálie Nestlé Fitness natural
* Ovoce dle vlastního výběru
* 3 kelímky nízkotučného tvarohu s mlékem (popř. jogurtu)
* Kakao či instantní káva

Postup: Do misky vrstvěte vždy polovinu z připravených ingrediencí. Na dno položte vrstvu cereálií, dále ovoce a vrstvu smetany smíchané s kakaem nebo instantní kávou. Následně vrstvy zopakujte. Nakonec posypte kakaem či instantní kávou a ozdobte ovocem. Přikryjte alobalem a nechte přes noc v lednici.

lafemme
13. srp 2009

Mrkni 😉 :

http://www.cucinait.cz/index.php?actM=home

pavlina : No, může to být dobré, ale myslím, že z toho by rozený Ital, který ví, jak má pravé Tiramisu vypadat a chutnat, asi nadšený moc nebyl 😅

Já jako Češka to ale možná vyzkouším 😉 😀

editah222
13. srp 2009

Pavli - ten recept vypadá dobře, všechno mám doma tak jdu hned na to 😉 Je super, že se tam nedává cukr, protože jako těhu diabetička ho nemůžu. Recept pošlu dál 😀

mmmk
13. srp 2009

Jen tak z hlavy, co udelas i bez receptu: pizza, bruschetta, gnocchi, syrove omacky k paste atd. Recepty na testo na gnocchi ci pizzu ti dodam, kdyztak napis do IP 😉