Jak dlouho vařit maso?

20. listopadu 2009 
Prosím o radu! Jak dlouho by se mělo vařit maso do příkrmů? Všude se dočtu že do "měkka". Ale kolik minut zhruba?
Já mám pro mimi (8.měsíců) nachystané masíčko v mražáku. Ještě syrové jsem si ho nakrájela na malé kousíčky (zhruba o velikosti dvou hrášků), navážila jsem vždy 20g a v sáčku zamrazila.
Teď si vytáhnu jednu dávku, propláchnu vodou, ještě překrájím, ať se to rozdělí a vařím společně se zeleninou.
Myslíte, že 15 min je málo?????
20. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi vegetariánka? Jinak mi uniká, na co se ptáš. Maso normálně ochutnáš, ne?
20. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jo, to jo, ochutnám. Jak si myslím, že to je ok, tak pak rozmixuju.
Ale dnes mi dala kámoška brouka do hlavy, že vaří kuřecí 60 min a hovězí i 2hodiny!
Tak jsem napochybách jestli nedělám něco špatně. Jestli se nemá maso "převařovat" snad kvůli nějakým bakteriím nebo co.....
20. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařim malé kostičky 30 minut kuřecí a telecí 3/4 hodiny až hodinu...Kuřecí ochutnám a dobrý...Ale telecí bych do pusy nevzala,tak píchám vidličkou
Mně doktorka řekla,že mám kuřecí vařit 30 minut ,ale vim já proč?
20. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kliiiiid, nesmíš si to všechno moc brát . Hele, kilo hovězího v obyčejném hrnci bez nakrájení fakt asi budeš máčet dvě hodiny, ale to není asi tvůj případ .
Pokud je to nakrájené na kousky, stačí normálně vařit, dokud se ti nezdá měkké, ochutnej a hotovo. Těžko někdo napíše, jak dlouho, záleží jak moc klokotem to vře, jaký je to maso atd.
Převařování je blbost, naopak z toho pak budeš mít vymáčenou houbu bez špetky výživný hodnoty.

Btw, maso vařím vždycky kousek vcelku a nakrájím až po uvaření, zůstane chutný a štanatý, nevymáčí se. Pokud chceš polívku - vývar, musí se dát do studený vody a pomalu zahřát a pak vařit, pokud ti jde o to maso jako přílohu, dej ho do už vroucí vody - zatáhne se a je pak lepší na chuť.

Bakterie v kuřecím - salmonela a spol., nevydrží var, takže i kdyby krátký var, 10 min, stačí to na to, aby se zničily.
20. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no az kym je uvarene ne? a to zistis po rozkrojeni
20. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No moc děkuju za odpovědi, nebudu si z toho dělat hlavu
20. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v papiňáku to je ještě rychleji
20. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivano přece stačí do toho píchnout nebo zmáčkout a poznáš jestli je měkký. To si vyzkoušíš.
Já taky vařím v papiňáku a tohle dětský maso hovězí tak 25min, králíka 20. Kuřecí vařím normálně v rendlíku a neměřím to, prostě až je měkoučký ( asi minimálně 15 min)
Zmražené ale určitě předem nenásilně rozmrazit.
20. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek