Jak skladovat cukroví?

nikitka2323
1. říj 2018

Mile damy nevim zda to tu úplně patri ale vanoce se blizi a ja si lamu hlavu s tim kde budu skladovat cukrovi? Vzdy jsem mela na balkone ale ten po prestehovani nemam....bydlim v prizemi takze ani za okno dat nemohu. Tak snad mi nejaka poradite 😀

klea81
1. říj 2018

Lednička 😉

krachken
1. říj 2018

Nemáte možnost na půdu, nebo sklep? Popřípadě prostě někde jinde, u rodičů atp. mít třeba krabici a nějaké menší množství teda do ledničky.

baris
1. říj 2018

@nikitka2323 s krémem do ledničky, bez krému do špajsky, likérníku ... kdekoliv v bytě.

Do sklepa nevím - není tam vlhko?

priefi
1. říj 2018

@nikitka2323 my ho davame do spajzu, je tam vetrani a diky tomu to je jako druha lednicka. Ale nektere cukrovi ani moc nepotrebuje chladek, zalezi na druhu cukrovi, o Vanocich je docela nouze o misto v lednicce 😅

horsiee
1. říj 2018

Nevím jestli je to správné skladování, ale normálně to skladuji v kufru auta. Peču dost dopředu, abych to s batoletem zvládla ( je to strašnej pomocníček, takže mi jakákoliv činnost trvá 10x déle) a to suché dám normálně do papírové krabice a šup s tím do auta. Pak to tak 2 týdny před Vánoci naplním krémy atd. To s krémy pak je v lednici a zbytek zůstane v autě. Přes zimu ale moc nejezdíme, tak 1 za měsíc.

nikitka2323
autor
1. říj 2018

Autoje super napad! Spajz nemam a lednici mam hrozne malou...diky moc za rady

horsiee
3. říj 2018

@nikitka2323 a navíc to nikdo nesní. Když mě začnou honit chutě tak se mi nechce obouvat, oblékat, čekat na výtah, dostat se do auta, vzít si tři rohlíčky a zase běžet domu se zahřát. 😂😂😂