Jak upravit baby špenát pro roční dítko?

27. srpna 2013 
Maminky prosím, jak se upravuje baby špenát pro roční dítko. Díky
12. dub 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
grisgot já teda nemám ještě roční dítko, ale špenát kupuku jen ve výživách, protože jsem četla článek, že neupravený špenát obsahuje mnoho dusíkatých látek a není pro děti moc dobrý, ale ve skleničkách ho přísně kontrolují. Jinak teď ho zrovna chystám malé, dám jí půlku skleničky a uvařím brambůrek a smíchám dohromady a moc jí to chutná
12. dub 2008 v 11:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho pestuju na zahradce,tak az prijde boba prikrmu,mam to v pohode,100% bez chemie .Podle me staci sparit horkou vodou a mixnout,zadny velky vareni!
12. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Suki..fakt? To jsi mě docela zaskočila! Já chtěla prckovi zpestřit jídelníček..takže radši skleničku, ju..ju..?
12. dub 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
makinka.1..pěstuješ na zahrádce? A kdy se sází? Sazeničky nebo od semínka?? Prosím
12. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt jsem to četla v knížce a i mysliím na www.kojení.net to psala u příkrmů, že špenát dávat málo často. Ale pokud si ho vypěstuješ tak je to v pohodě. Já ho jen kupuju.
12. dub 2008 ve 13:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2008 ve 13:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grisgot,normalka ze seminek,uz muzes klidne ted.Ja to delam tak,ze si seju prubezne az do podzima,a prubezne sklizim,protoze ho potrebujes najednou docela hodne(teda na dospelacky jidlo ),tak proste zaseju,pak treba za 3 tydny dalsi,pak ten prvni sklidim,zaseju znova a tak porad dokola.Kdyz zasejes na zimu,prezije a v unoru mas cerstvej spenat.Zrovna dneska jsem ho mela s ryzi,ale kupovanej,pac jsem teprve zasela.
12. dub 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky na zahradce ze seminek ano problem,ale kolem roku sem davala prevazne sklenicky nebo protlak z mrazaku pac se mi moc nechtelo ale postupem casu uz jen vypestovany
15. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
výborná alternativa místo špenátu je mangold, upravuje se stejně jako špenát, má hafo vitamínů a je bez kyseliny šťavelové, takže pro mimi šetrnější na trávení
a pro pěstitelky: nevyrůstá do květu, takže jej můžete sklízet postupně, stačí z rostliny otrhat ptřebné množství listů a dál nechat růst (vydrží na zahrádce i mírnou zimu)
16. dub 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jj mangold na nej sem zabudla letos ho poprve budu mit od sousedky tak pak pisnu
19. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ahoj makinka,dovolim si s tebou nesouhlasit. Co se tyce,ze ty mas 100% spenat zdrav a bez chemie. A hned ti reknu proc,protože puda v sobe drzi a uchovava bakterie a spoustu dalsich latek nekolik stovek let. Ty vis kdo tam co tam a cim tam hnojil pudu pred xx stovek let zpatky? Jestli kdyz litali letadlama co nad tvoji budouci pudu sypaly za chemie a ta puda to tam vsechno ma v sobe. Takze nemas pravdu. Dneska si clovek nemuze byt jisty co je opravdu zdrave
27. srp 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek