Jaká je u vás cena marcipánové dorty za kilogram?

hhranolka
15. led 2013

Ahoj, jak se u vas prosim pohybují ceny hezkých marcipánových dortu? pokud víte cenu za kg, tak ji napiste, pokud máte ve fotoblogu dort, tak vlozte odkaz, ci rovnou fotku a k nemu i cenu. předem díky za všechny odpovědi

lucyhavirov
15. led 2013

Ahoj objednávám už 7let pro děti dětské pohádkové postavičky ale i pro dospělé super dorty,váží od 2,5-3kg a cena je 600kč za celý dort a vždy byl vynikající.

blcha
15. led 2013

ahoj ja som sice zaciatocnik peciem zatial len pre znamych ale ja beriem za 1kg 10€ 😉 ale skus sa opytat v tejto teme tam su zeny co pecu pravidelne na objednavku nadherne torty fakt umelecke diela https://www.modrykonik.sk/forum/spolocne-nazory...

zuzmor002
15. led 2013

@hhranolka Ahoj, to je veľmi individuálne, ale obyčajne sa pohybujú od 8 do nejakých 12 € za kg, v závislosti od oblasti, skúseností a šikovnosti cukrárky.

kami1984
15. led 2013

Zalezi, jake suproviny cukrarka pouziva, jak moc je dort zdobeny apod. My meli na 1.narozeniny maleho dortik, 15kousku, cca 3kila za 550Kc..

verca12345
23. led 2013

Ahoj jestli máš zájem a chut pustit se do výroby dortíku sama tak Ti můžu poslat recepty + jak na to. Všechny jsou z modelovací mandlové hmoty a zas tak složité to není. 🙂

barcelona94901
23. led 2013

od 10 do 15eur/kg 🙂

denny1610
18. únor 2013

@verca12345 zalíbili se mi moc vaše dorty. Chtěla sjem se zeptat jestli byste mi neposkytla recept na vaši modelovací hmotu, jakým barvivem ji zbarvujete. Také jak jste šla na hlavu té krásné stonožky 🙂. Moc děkuji za případné poskytnuti receptu 🙂.

motylek17
18. únor 2013

Ja beriem 10 eur/kg

brembi
5. bře 2013

já beru 250kč / 1kg

brembi
5. bře 2013

@motylek17 máte krásné dortíky, ty šmoulové jsou taky modelovaní nebo to jsou plast. figurky? A kde kupujete ten stříbrný podklad (papír) co je na něm ta housenka?? já měla jednu malou ruličku takovýhle samolepící folie v KIKu, ale už je tam nemají☹

motylek17
5. bře 2013

Dakujem pekne, potesili ste ma... ty smolkovia su take minilego... bol to zaroven darcek... papier kupovany v tescu, maju rozne 🙂

brembi
7. bře 2013

@motylek17 super, moc díky... frčím do tesca🙂

sonik22
29. čer 2013

@verca12345
@verca12345
Dobrý den, našla jsem tut diskuzi. Taky jsem začala dělat dortíky pro rodinu, ale trošku mám problém spostavičkami, sesouvají se mi☹. Dělám falešný marcipán ze sušeného mléka. Můžete mi prosím napsat čím potahujete vy? A z čeho děláte postavičky? Děkuju moc

wendous
4. srp 2014

Dobrý den,dělám dortíky necelý rok a na potahování dortu používám potahovací hmotu na dorty roll icing dekor,cena se pohybuje zhruba 100 kč za kilo. Na výrobu postaviček je perfektní sypká směs Montana(klasický marcipán) cena za 5kg je kolem 520kč a nebo hmota přímo na modelování postaviček a kytiček smart flex velvet,ale ta je poněkud dražší. Všechny tyto hmoty se dají objednat přes internet. 😉
Zasílám pár mých dortíků 🙂 🙂

zunada
17. zář 2016

@verca12345 Muzes mi poslat ty recepty+navod? Dekuji 🙂