Jaké jídlo do práce bez mikrovlnky?

mini_95
22. črc 2019

Dobrý den,

nemáte někdo, prosím, nápady/recepty, co vařit do práce na oběd, když není možnost ohřátí v mikrovlnce? Kromě mikrovlnky je problém i to, že toto jídlo musím zmrazit několik dní předem (přítel dělá v zahraničí, jiná možnost není a ohřátí je také problém, dělá po stavbách). Zatím obědy přežívá o kupovaných pomazánkách a pečivu, teplé jídlo (ze zmražené krabičky) má až na večeři. Přemýšlela jsem, jestli se třeba dá udělat nějaký cizrnový salát bez zeleniny a zmrazit ho? Děkuji za rady.

pipi_puncocha
22. črc 2019

Sama jsem to mrazit nezkoušela, ale co tortilla? Dá se sníst i po studenu, dovnitř nějakou fazolovou směs se sýrem... A nebo kuskus/bulgur možná?

mini_95
autor
22. črc 2019

@pipi_puncocha Tortila je dobrý nápad, děkuji. Jen nevím, jestli by nebyla rozmočená po rozmražení, tak udělám náplň zvlášť a zabalit si to snad zvládne. 🙂

annynka94
23. črc 2019

Podívala bych se po netu, kdysi jsem viděla ohřívací krabičky, ve kterých si doneseš jídlo a jenom to zapojíš do zásuvky a do půl hodinky je jídlo ohřáté 🙂 zásuvka by na stavbě nemusel být problém, ne? 🙂

poah
23. črc 2019

Rizek, pecene maso, sekana-vsechno se da po studenu s chlebem. Pak me napadla pizza.

mini_95
autor
6. srp 2019

Všem děkuji za nápady! 🙂 Nakonec jsem se rozhodla založit blog, kam budu psát recepty vhodné pro přítele na cesty. A já nejím cukr ani bílou mouku, tak občas se objeví i zdravějši recept. 🙂 https://miniscuisine.blogspot.com/

nazka
6. srp 2019

@mini_95 já jsem si dělala těstovinový salát. Uvařit těstoviny, do toho zeleninu dle libosti (já dávala papriku, rajče, kukuřici,..) a zálivku z tatarky a kečupu a byla to mnamka 😁 sůl a pepř. Nic víc

billythekid
6. srp 2019

@annynka94 máme a je to super. Pak i kupovaná hotovka chutná jedle 😀

mini_95
autor
6. srp 2019

@billythekid A jak dlouho trvá než se jídlo ohřeje, prosím? 🙂

@nazka Jo, to si přítel občas zvládá uvařit večer sám, přidává si tam ale i tuňáka :D

billythekid
6. srp 2019

@mini_95 zeptám se a dám vědět. Nosí to do práce muž. Přímo v tom si i vaří sypanou rýži jako v rýžovaru 🙂

billythekid
6. srp 2019

@mini_95 tak prý do 20 minut je to ohřáté a vodnaté jídla i dřív.

mini_95
autor
6. srp 2019

@billythekid Super, děkuji! Asi něco takového pořídíme. A mohla bych Vás poprosit i o značku? 🙂

billythekid
6. srp 2019

@mini_95 my to kupovali na Wish 🙂 stalo to cca 400-500? Už nevím, je to dlouho 🙂

mini_95
autor
6. srp 2019

Dobře, zkusím se tam podívat, děkuji. 🙂

kopulkaa
26. zář 2019

řízky, nebo zeleninové saláty, těstovinové saláty. S tuňákem, masem.

evule44
Odpověď byla odstraněná
Zobraz