Jaké jídlo mají nejraději vaše děti?

jasminy
26. srp 2012

Zajímalo by mě, co mají rády vaše děti za jídlo. Naše malá si něco oblíbí, ale jen na pár dní. Pak už to nechce. Jediné co se jí nikdy zatím nepřejedlo (vlastně nepřepilo) je Nutrilon a MM.

anty
26. srp 2012

náš malý se mě natrápil s jídlem, dlouho jsem ho kojila, takže nějaké příkrmy v půl roce totálně bojkotoval, ale teď se to strašně moc zlepšilo, sní poměrně všechno, ale nejvíc u nás vedou omáčky s knedlíkem.

hanca830
26. srp 2012

moje dcera 5let:svičkovou,syn 7let :řizek .syn 14měs.polevky a sunar

hasky24
26. srp 2012

U nás br.kaše tu může pořád + polévky a suchá rýže 😀 😀 😀

zuzik24
26. srp 2012

Verunka nikdy neměla problém s jakýmkoliv jídlem, co nejvíc zbožňuje je rajská s těstovinama, to pak vynechává i jinak její milované maso 😀

eldzej
26. srp 2012

u nás měl vždycky velký úspěch špenát... který já vůbec nemusím 😉

kammka
26. srp 2012

dcera , 5 let: absolutně vedou koprovka a svíčková s knedlíkem, klidně bez masa..v koprovce lžíce brusinek 🙂 , dále krupicová kaše se skořicí, bramborová kaše s máslem, chleba s medem.

antarres
26. srp 2012

omáčky s knedlíkem, rýže, bramborová kaše, domácí sekaná, brambory, krůtí masíčko, těstoviny...máme to také na střídačku, nejvíc jí chutná sekaná... 🙂

aja123
27. srp 2012

čočková a fazolová polívka 😀

garfie
27. srp 2012

Sní v podstatě všechno-ale od zavedení příkrmů až do teď vedou těstoviny, rajská, polévky, kuskus s vajíčkem....

kikimaruska
27. srp 2012

Syn 4 roky - Tvrdý sýr, mléko (dosud). Kuře na paprice s knedlíkem nebo rýží a zeleninové polévky. Jinak je to s jídlem děsný boj.

vlckulka
27. srp 2012

kuře na paprice, různé sýrové omáčky s těstovinami, kuřecí stehna dušená na másle a na kmínu s rýží, toto jsou absolutní favorité, toho se doslova nacpou, jinak obecně omáčky s těstovinami či rýží 🙂 Brambory odmítají v jakékoliv konzistenci 😖

pitruskaskarolinkou
27. srp 2012

U starší jednoznačně svíčková na plné čáře - 5 let
mladší - to je zatím divočina, ale nejlíp šmakuje dýně 😵 - 9 měsíců

cutce
27. srp 2012

tak nas nema celkem problem s jidlem, ale ted mu hrozne chutna zelenina, ta jde jako prvni (rajcata, okurka..) - 1.5 roku

jaa
27. srp 2012

veškeré omáčky.Suchá jídla nemáme nikdo rád. Tím mám na mysli:ryzoto,fr.brambory,řízky...

baris
27. srp 2012

tak u nás vede maso, pak maso a pak zase maso 😀 A to jen vepřové či hovězí. Kuřecí neprošlo.

Jo a co poslední dobou vede jsou housenky s červenou omáčkou 😀 (špagety s omáčkou na špagety) - to s ní i bez masa. ale musím krmit - ještě si neumí nabrat ty špagety samy a ani já na to nemám nervy 😠

mamkamarketa
27. srp 2012

Bramborova kase s masem, ale musi byt mekke 🙂

martasek
27. srp 2012

Svíčková, vývar, boloňské špagety😉

jakoubka
27. srp 2012

Já mám pana "omáčku"🙂)) takže :rajská,koprovka ........a pak klasika ..řízek ,špenát 🙂

tital
27. srp 2012

Spagety. Nejlepe jen s olivovym olejem. Zadne jine testoviny, ale neji, nechapu. Dal sucha ryze. Neoblibene jsou brambory.
Pak na snidani housku s maslem a jahodovou domaci marmeladou.
🙂

katyxq
28. srp 2012

Mateřský mlíko je pořád ještě nejoblíbenější 😉, pak asi batáty (pečené ve slupce, chutnají o dost líp jak vařené), avokádo, broskve, hrušky a dýně.

evulka25
18. zář 2012

jakékoliv těstoviny, řízky, chlebovou polévku

camelinka
18. zář 2012

Náš šroťáček naštěsí zbaští cokoliv, cokoliv s čímkoliv 😅, takže ani nepoznám co jí chutná nejvíc 😅

monad
1. pro 2012

vařenou řepu s hovězím a rýží... 🙂

benjik
1. pro 2012

Nela - rizoto a tybu v jakémkoli stavu
Kuba - cokoli co se dá strčit do pusy

romcovaklarka
1. pro 2012

V roce a půl: ovesná kaše s nějakým ovocem, potom když máme knedlík maso a zelí - tak to zelí 😀 a naposledy se mohl utlouct po tzatziki (normálně s česnekem a se vším) 😅