Jaké jídlo na dovču pro 17měsíční a 2měsíční dítě?

lady742
27. kvě 2014

ahojky, za 3 týdny jedeme do Chorvatska.Klukum je 17 měsicu a 2,9 měsicu.Řeším co sebou k jídlu, teda hlavně obědy.Nakoupim pár meniček od hippu a hammi, ale taky jim to nechci dávat každý den.Přemyšlela jsem, že něco uvařím doma a pak zavařím, máte zkušenost?jak to tedy udělat správně at to vydrží.Dík za názory.

lv
27. kvě 2014

Já jsem si na to zavařování nikdy netroufla, když tak se taky inspiruji. Ten 17m už muže co budete jist vy, jen min kořeněné, slané..stejně jsme jedli v teple u more saláty, těstoviny..a 2,9m jen mliko, stejně.

ipkh
27. kvě 2014

Také jedeme, ale až o prázdninách. Je pravda, že kluci už jsou velcí a jedí normálně s námi. Letos jsem se chystala zavařit maso, ale nějak jsem ho vytěsnila ze svého jídelníčku a navíc nad naším kempem otevřeli nový supermarket, tak nakoupíme vše tam.
Na oběd si děláme jen polívku, no někdy ze sáčku, ale můžeš si večer předem uvařit z čerstvé zeleniny, kterou koupíš na trhu nebo v obchodě...
Večeře jsem vařívala, ale vždy jsem měla do půl h uvařeno - těstoviny, na to domácí omáčku ze zeleniny (zavařenou z loňského léta), kuskus...
Nebo jsme koupili brambory, k tomu rybu...

barinkas
2. črc 2014

My se v neděli vrátily z Hr, jídlo jsem řešila skleničkama + něco jedla s náma... Prostě mi to přišlo nejvýhodnější časově, nebudu na dovče něco patlat... Zavařovat na to nejsem, to už mám v podstatě jedno, zda koupím sklinku nebo toto 🙂

Jinak přeji hezkou dovču, kam jedete konkrétně? 🙂

hojda
2. črc 2014

TAk na tu dovolenou bych fakt nakoupila jen ty skleničky, pokud ti to jedí a máš je vyzkoušené.