Jogurtový dort - bude držet?

sabuska
14. črc 2015

Mám v plánu dělat jogurtový dort s cukrářskýma piškotama a ovocem, ale nejsem si jistá, zda dort bude držet? Recept je psaný z jogurtů Holandia a je psáno nechat vykapat. Zajímalo by mě, jestli bude držet i bez vykapání? Je tu někdo, kdo má s těmito nebo i jinými jogurty zkušenost? Budu moc ráda 🙂.

xpila
14. črc 2015

@sabuska Podle mě nebude. Nechává se vykapat proto, aby obsahoval co nejméně vody, po vykapání se z něj víceméně stane lučina. Pokud bys ho nenechala vykapat, tak sice něco nasáknou piškoty, ale nebude to držet.

anina32
15. črc 2015

Pokud nenecháš vykapat, musela by si použít želatinu aby držel.

ev.ka
15. črc 2015

vykapání není nic složitého, stačí látkový kapesník nebo čtvercová plenka na sítko a nechat vykapat, pak ještě lze doždímat

loafeer
15. črc 2015

určitě nebude držet, musíš přidat želatinu....

zdeni.r
15. črc 2015

Přidala bych želatinu za studena od dr.Oetkera.. Stojí asi 25kc a lehce se s ni pracuje..jinak bez vykapani to fakt držet nebude....

sabuska
autor
16. črc 2015

Tak nakonec jsem opravdu neriskovala a neexperimentovala a do dortíku místo jogurtu dala zakysanou smetanu, takže dortík po všech stránkách parádní 🙂. Jinak děkuji všem za rady 🙂.

ducik
16. črc 2015

Jinak jeste doplnim pro priste třeba - jestli pro děti tak raději místo zelatiny doporučuji agar, sežene se ve zdravé výživě. Dělala jsem a drží krásně. Navíc je to rasa, tak se hodí i třeba na první narozeniny, narozdíl od té zelatiny 😉