Jsem bez inspirace na recepty pro prcka, řešíte to také?

kkoudelka
14. srp 2012

Ahoj, po přečtení knížky od p. Fořta Aby dětem chutnalo jsem se dostala docela do úzkých s vařením, kniha (nechci se rozepisovat, od toho je tu jiná diskuse na téma této knihy...) mne zaujala natolik, že se jí v rámci zdravého rozumu řídím. Mému prckovi bude za pár týdnů rok a já si lámu hlavu s tím, co vařit, co dávat za svačinky, k večeři apod. Kamarádky kolem, dávají jogurty, pacholíky, pečivo a jídla, která vaří pro sebe. Já bych se ještě chtěla vyhnout mléku, nepřehánět to s lepkem a dospělácké jídlo dávat později než od 1 roku. Jen nějak tápu, co vlastně za jídla připravovat. 😖 Řešil jste/ řešíte někdo něco podobného? V knize sice recepty jsou, ale až pro starší děti.

verbalinka
14. srp 2012

@kkoudelka Fořta neznám, ale řídila bych se zdravým rozumem, tzn. stejné věci jako pro starší, ale s miminkovskou úpravou. Místo mléka rýžové mléko z DM, svačina rýžové dezerty, ovoce, zelenina na kousky, večeře pomazánky (rozmixovat zeleninu, maso, rybu...), polévky, k obědu i klidně omáčky (ne typicky svíčkové apod, zase zelenina s trochou zak.smetany, nebo ovesná smetana, rýžové mléko). Můžeš zkusit i bezlepkové pečivo. Takhle malé dítě nic jiného nezná, takže mu bude jedno, že jí "jednoduchá" jídla a zdravá. Jen před ní nejezte své jídlo, aby neměla pocit, že jí něco schází 🙂Tohle se stejně nedá moc dlouho dodržovat. U syna jsem se snažila, ale časem to stejně sklouzlo k naší stravě, ale stále se snažím aspoň trošku zdravější úpravu, i když po školkové stravě je to už jedno (vařili jim příšerně). A u dcery to asi bude horší, protože uvidí bráchu a nevím, jak jí přesvědčím, že to její je také dobré 😀

kkoudelka
autor
15. srp 2012

@verbalinka díky za odpověď. Zatím před ní normálně jíme, ještě z toho rozum nemá, v budoucnu to asi bude jiné. A u dalšího dítěte už asi úplně. Rýžové mléko jsem si koupila, tak po těch 1. narozeninách pak něco s ním zkusím. Jinak dělám právě zeleninu, jáhly, pohanku apod. 😉

verbalinka
16. srp 2012

@kkoudelka rýžové můžeš už teď, jen to s kalciem až po roce 😉 Pokud děláš i jáhly, pohanku apod., tak to vytváříš pestrý jídelníček 🙂