Kafíčko a čaj pro chvíle pohody. Recepty

trisestri
10. kvě 2008

alžirske kafe special http://www.mojerecepty.sk/alzirska-kava-special... aneb pro te ktere nemužou kafe,aneb mu neholduji bezinkovy čaj http://www.mojerecepty.sk/bezinkovy-caj-s-citro... at vas provazi klidek,pohoda,zdravi vas i vaši nejmilši,je kveten čas pro lasku,pohodičku,prochazky

verusamarusa
15. srp 2008

mam moc rada domace kapucino, prisla som na dobry recept i ked mi dlho trvalo ako na to ,ale fakt je dobre(este sa nik nestazoval) najchutnejsia kava je cigorkova rozpustna.... osvedcilo sa mi CARO ,takze na velky hrncek 4 cdl davam dve luzicky caro kavy ale inak mozete pouzit aj inu rozpustnu kavu,ako mate rady...takze dve lyzicky kavy instantnej,dve lyzicky cukru a polievkovu lyzicu vriacej vody , toto si pekne vymiesam az na penu kavovou lyzickouMedzitym sa mi v hrnci (radsej nech je mensieho objemu a trosinku vyssi 🙂 ) zohrieva mlieko ,jasne ze na 4dcl hrncek 4dcl mlieka,ked sa zacne dostavat do bodu varu ,tak rucnym mixerom zacneme na najvyssich otackach slahat mlieko tak aby na vrchu vznikla husta pena.nezabudnite ho odstavit z plamena nech nezhori. Potom si naberackou penu odhrniem trosku nabok a prve do salky nalejem mlieko a premiesam ho s rozmiesanou kavou a nakoniec pekne do prostriedku salku krasne na vrch urobim kopcek bieluckej a nadychanej peny a zavel,jemne psypat mletou skoricou ...hmmmmm...... skuste som zvedava ci sa podarila a hlavne ci aj vam chutilo 😅 😅 😅

verusamarusa
15. srp 2008

a co take frape na teple lente dni? ked nemate sejker staci vam sedemdecovy zavaraninovy pohar ale so zavitom ,aby sa dalo pevne zavriet . takze do cisteho pohara si dajte na jedno frape idu dve kavove lyzicky rozpustnej kavy ,sve lyzicky cukru a asi pol deca studenej vody,pohar zatvorte a straaasne silno snim zatrepne aby vznikla bleda ale husta pena.Tu nalejte do cca trojdecoveho pohara a zalejte so studenym mliekom ale nie az po samy vrch ! ako vylepsenie je este vanilkova zmrzlina.Kedze robievam dve porcie frape tak vam dobre posluzi aj tzv. ruska zmrzlina,dajte prec oplatky a rozrezte ju na polovicu a to je akurat pre mna a mojho drahusika. Dozdobte dlhou lyzickou a slamkou ... tak ako? dobre ze? 😀 😀 😀