Kde v Praze koupím cenově dostupné oblečení pro mimi?

janakla
14. lis 2008

Zkušené mamči a skoromamči poraďte. Kde v Praze pořídit cenově dostupné oblečení a případně i jiné vybavení pro miminko? Nemyslím teď na sekáče
😉
Díky

ducky
14. lis 2008

Ahoj Janaklo,
cenově dostupné je např. Tesco, H&M, C&A.
Nebo zkus i Marks&Spencer a Mother Care, dají se tam sehnat celé sady např. bodíček s krátkým rukávem za rozumné penízky.
😀

kubaka
14. lis 2008

Jednoznačně to C&A, když chci něco nového. Mají to levné, dobře ušité a pěkné. Takové body stojí 65 Kč. Kupuju tam od mimi až po velkého syna.

petule.h
14. lis 2008

Ca i tesco určitě, každopádně já nakupuji na www.brumla.cz odmala pro obě děti a to je jako nové, navíc je to značkový sekáč...body se nakoupí levně všude kde uvádíme, ale to ostatní už moc né, navíc třeba 62 jsme měli strašně krátce téměř jsme ji přeskočili, dle mě to nemá cenu krámech, do roka strašně děti rostou...něco i přeskočí..ale sem tam nakupuji i v nextu, jsou outlety . jinak když chci opravdu něco nového, tak i hm...co se mi líbí

andy80
14. lis 2008

Když jsem bydlela v Praze, tak jsem nakupovala jedině v C&A. A i teď, když jedu k našim, tak tam zamířím. Mají tam super věcičky za rozumný penízky. Jinak brouzdám po netu a většinu věcí objednám. Na malou, na Jiříka už těžko, to neodhadnu velikost, tak to kupujeme kde se dá. Nejvíc ale v Tescu.

kacka.va
14. lis 2008

KIK, Tesco

venuse333
14. lis 2008

Souhlasim s Kackou, Tesco, daji se tam 3 bila bavlnena bodycka poridit za 90 KC apod.

luckahr
14. lis 2008

v mothercaru jsem v létě ve slevách nakoupila sadu 7 bodýček za 220,-, takže jedno za cca 30,-, super 🙂. Ve Spencerovi když jsou slevy, tak se dá taky dobře nakoupit. Jinak Tesco, HM, CA. Hodně objednávám z Nextu z Anglie, kde i s tim "nadsazenym" kurzem je většina věcí za slušnou cenu, př. tepláčky doupack za 7 liber. No to i v HM stojej stejně, né li víc 😉 a občas objednám něco z mimibazaru

jezevec
15. lis 2008

pridavam se taky k CAcku 😀 , Tescu, rozotmily hadriky ma HM, ve slevach i Mothercare, Next, MS, proste jak tu vsichni pisi 😵 i z Kiku mame soupravu...

petule.h
15. lis 2008

no i tchibo občas, ale problém je spíš v tom, že jen body jsou tak levné ve větší míře...teď jsem v ca nakupovala šálu a čepici a cxena 300,- po slevě.. a malému v HM čepici s kšiltíkem, za 160,- ...ok, na brumlovi já koupím tu samou do 60kč....já nevím, mě jwe to líto postě, nakupuju často, ale jen přes brumlu...

lenkazdenek
15. lis 2008

Tak my taky Cáčko ,Tesco,Mothercare a outlety 🙂

jjaanca
15. lis 2008

Hypernova 😉

luckahr
15. lis 2008

petule, tak to nic extra výhodnýho ani po slevě, co? Dvě čepice z nextu jsem objednávala za 5 liber, tudíž jedna ani ne za 100 🙂 - jen pro přirovnání 🙂 jo a tchibo taky dobrý, hlavně v outletu.
Ten Kik je holky kde?

minea
16. lis 2008

Kik je v Modřanech na Obchodním náměstí, já jsem tam ale jenom jednou nakoukla a zdálo se mi to jako šílená hrabárna 😝. U mě vede Tesco.

wafik
16. lis 2008

tak já se taky přidávám k C&A a Tescu🙂

cerstvamama
16. lis 2008

V Tescu marně vyhlížím bodýčka s dl. rukávem a pořád nic. Nevíte někdo, jestli to vůbec dělají? Jinak u nás vede C&A a H&M.

luckahr
16. lis 2008

cerstvamama, je fakt, že máme odtamtud taky jen s krátkym rukávem 😕 , ale nevim, teď jsem nekoukala. Každopádně v listopadu už by měli s dlouhym rukávem mít, co 😒

barusha
17. lis 2008

cerstvamama : já je tam sehnala jen jednou, obyč. bílý a když jsem si chtěla koupit další, slehla se po nich zem a marně je už přes 3 měsíce hledám. Koupila jsem 5ks/220,-

berynka
17. lis 2008

Já koupila bodýčka s dl. rukávem (holčičí) na jaře, ty byly od Cherokee a v balení byly tři. Pak jsme taky měly jen bílý, ale ty byly vyloženě Tesco. Ale běžně to tam nějak nemívají, většinou jen ty s krátkým rukávem.

wafik
17. lis 2008

body s dlouhým rukávem je v Tescu fakt problém, člověk musí mít štěstí a přijít tam, ještě když je mají... jsou hned pryč, hlavně pro kluky😀 já je proto většinou kupuji v C&A🙂

holly1
18. lis 2008

Ahojky, ve kterém Marks and Specer v Praze mají miminkovské oblečení? Nanejvýš jsem viděla oblečení pro větší děti, ale pro mimi v žádném, díky

wafik
18. lis 2008

holly1, to by mě taky zajímalo - vždycky jsem natrefila jen na oblečky od roku výš☹
paradoxně oblečky od Spencera na malého mám jedině ze sekáče...

ducky
18. lis 2008

Marks&Spencer na Chodově má i pro prcky. Mají takový ty sady, např. 7 bodíček nebo 3 overálky apod.
😀

wafik
18. lis 2008

ducky, to musí být nějaká novinka😲 já na Chodov chodila jak v těhu, tak i po narození malého (mám to zastávku metrem😀), ale měla jsem vždycky smůlu - vyloženě jsem se na to ptala, bylo mi řečeno, že mají věci až od roku...?!?

monunik
18. lis 2008

Ahoj taky přidávám tip v Novodvorské Plaze vedle obchodu Takko je obchůdek kde mají hodně slevněné věci z Nextu.

ducky
19. lis 2008

Wafik tak to jsem fakt překvapená, my chodili s kámoškou nakupovat pro mimíse na Chodov a tyhle sady v Marks&Spencer normálně měli. A je to tak 2-3 měsíce.
Tak to fakt nevím. Každopádně z těhle anglických krámů je tam ještě Mother Care a tam to mají taky.
A fakt to nestojí moc. 😉

wafik
19. lis 2008

ducky, dva tři měsíce? tak to je možný, toho čtvrt roku jsem tam nebyla😀, vegetovala jsem u našich na Moravě🙂

petule.h
19. lis 2008

prostě brumla 😀 😀 , lukáš mi zase nestíhá 68 pyžama, jsou mu akorát, budu muset jít na 74 v 3,5m...to fakt nemá cenu nové dle mě.... 🙂

petule.h
19. lis 2008

navíc brumla mívá i věci outletové...

kate77
20. lis 2008

ahojd,tak jsem se přišla poinspirovat,protože než se mi malá narodila,jsem ji nakoupila z HM,Céačka..a jinde nové věcičkya co se nestalo? vel 56 skoro ani neměla..a ted když vidím jak roste rychle,že taky některé věci měla 1x nebo vůbec..tak díky Petul..už jsem koupila na Brumlovi z nextu zimní bundu,ted čekám...

janakla
autor
10. pro 2008

Už jste našla některá ve zde jmenovaných obchodech "vánoční" slevy? Podělte se 😉