Kedlubna, může se mixovat?

nts
3. čer 2014

ahojte, mé Karin bych chtěla udělat Kedlubnu, protože má ještě pořád zavedenou sondu do žaludku tak ji chci udělat mixovanou kedlubnu. poradíte mi jestli se múže kedlubna mixovat nebo ne? díky.

petrajurinova
3. čer 2014

Ouuuu - zase Karin a mixování 😒 Tak to zkus a uvidíš jestli to půjde. Ze sirové zůstanou pravděpodobně i po namixování tvrdé hrudky a voda, ale když by se mixovala vařená měla by z toho být hladká hmota (jako přesnídávka).

lrg
3. čer 2014

Jsem asi mimo, ale proč by nemohla? Nejoblíbenější jídlo mé dcery jsou umixované brambory s máslem a kedlubnou.

petrajurinova
3. čer 2014

@lrg téma Karin a mixování se tu objevuje v nepravidelných intervalech pořád dokola, občas prdí mixér, občas při mixování zůstávají hrudky, jindy se řeší jestli ta nebo ona potravina jde rozmixovat 😎 Je to tu častější než tornáda v USA a nejen tady, témata o Karin a mixéru už navštivily více diskuzních fór.

lrg
3. čer 2014

Prdí mixér? 😀 Tak na to se budu muset zaměřit 🙂

ined77
3. čer 2014

@nts ..povařená kedlubna půjde rozmixovat určitě v pohodě. Dělávala jsem ji dětem s vařenou bramborou a kapkou olivového oleje 😉 .

sarkad2856
3. čer 2014

@petrajurinova 😀 😀 prdí mixer, no to jsem se zasmála

sarkad2856
3. čer 2014

@nts uvařený kedluben mužeš určitě rozmixovat a s tím máslem vynikající chutná i mě 😀