Kolik čajíku denně může vypít skoro měsíční chlapeček?

mishell56
15. črc 2015

Ahoj maminky, mám skoro měsíčního chlapečka a jsme na UM takže mu dávám čajík, ale jen malnko, nějak nevím kolik max. toho může vypít za den. Mám tu fenyklový z lékárny Bio. Poradíte? Děkuji

akankeo
15. črc 2015

@mishell56 co do mnozstvi nevim, kojila sem a tam se cajik nedava, ale zrovna fenykloveho nedavejte moc, fenykl ma ve vetsim mnozstvi opacny efekt a nadyma, urcite to prolozte i nejakym dalsim nebo pojeneckou vodou

mishell56
autor
15. črc 2015

@akankeo A převařenou?

akankeo
15. črc 2015

@mishell56 no, v tomhle veku bych vodu prevarila, v tech petkach na to nesmi svitit slunicko, jinak tam muze byt nejaka ta bakterie

soleilll
15. črc 2015

@mishell56 Kojeneckou vodu jedině převařenou, ještě min. půl roku! Čaj dávej podle chuti malýho, jak bude sám chtít - hlavně ve vedrech, aby zahnal žízeň, protože UM je vlastně jen jídlo. Můžeš ho hodně zředit a střídat s čistou vodou. Jsou i ovocné a různé bylinné směsi, jen si hlídej, aby v nich nebyl cukr (hlavně u instantních). Orientačně tady: http://www.maminkam.cz/pitny-rezim-kojencu-a-ba...

mishell56
autor
15. črc 2015

jojo dobře já že každý zdravotník říká něco jiného, jeden že kojeneckou převařit a druhý že ne 🙂