Kolik pečete druhů cukroví?

miawa
5. pro 2012

Tak malá anketa, kolik druhů pečete? Nebo nepečete, kupujete, máte cukroví od babiček nebo jiných příbuzných? 😉

Mně pečení baví, dělala jsem dříve 25 druhů stejně jako dělala kdysi moje babička. Loni nic, protože jsem neměla troubu ani čas. Jak chodím do práce, toho času je méně. Tak se letos pokusím zvládnout alespoň 15 druhů. 😵

marrei
6. pro 2012

Já budu dělat jen 4 druhy (2 pečené, 2 nepečené). Tchýně dělá asi 1000 druhů a mamka tak 8, takže by se to jinak nesnědlo.

pepibubu
6. pro 2012

já někde slyšela pověru, že má být 12 druhů (za každý měsíc v roce jeden) aby byla v příštím roce hojnost, ale já většinou dělám 8 - 10 druhů, víc ne.

Ale naše nejzamilovanější (linecké, podvodnice a rohlíčky) dělám z kila mouky, žádné trošky 🙂

vladla
6. pro 2012

Mám 8 druhů a končím! 🙂

baris
6. pro 2012

já budu péct 5 druhů - ty, co nám nejvíce chutnají - perníčky, rohlíčky, linecké, úly a kuličky. Už jsem upekla z 2 kil mouky perníčky a nemám doma ani jeden 😠 . Takže to musím nechat na poslední chvíli a hlavně se musím obrnit trpělivostí (spíše vínem 😀 ) na ty moje dvě pomocnice - mouka po celém bytě, ujezené těsta, jejich výtvory na plechu, zaberou celou kuchyň (maminko, tady peču já, běž k jinému stolu ...) ... 😀 😀 😀 😀 😀

helcas
6. pro 2012

linecké, slepované kartičky, vanil. rohlíčky, dva druhy medvědích pracen, kokosové slepované, kokosky, perníčky, vosí hnízda...takže 9 🙂

koncita
6. pro 2012

4 druhy, max.! 😀

martinan4
6. pro 2012

Dřív jsem pekla tak 8 druhů, ale letos s prckem už to asi nedám, takže jsme udělali výběrové řízení na ty nejlepší a budu péct jenom 4 🙂 Jinak děláme výměnu s mámou, já něco, ona něco, takže těch druhů je nakonec mnohem víc 🙂

zuza01
6. pro 2012

Máme 4, něco vyměníme s babičkama a to bude až až. Loni jsem to dávala slepicím, takže toho máme malinko 😀

ladykiler
6. pro 2012

Pečeme společně s mamkou a ta každý rok, říká, že už toho moc péct nebudeme, že to pak stejněn ikdo nejí,. no ale i letos už máme v plánu 1 druhů 😀 😀

zuzi82
6. pro 2012

Já peču ráda a hodně. Loni jsem měla asi 30 druhů. Letos jsem to seškrtala a vyšlo mi asi 25 druhů. Loni jsem cukroví i prodávala a prodala jsem 40 kg. Letos se dvěma malýma dětma jsem to omezila, takže prodávám jen stálým zákazníkům a to dělá 11 kg. Jsem asi tak v půlce a byla bych moc ráda, kdybych to příští týden dodělala a mohla se vrhnout na pořádný úklid. 😀

coxa
6. pro 2012

peču, moc ráda peču a kolem 10ti druhů 😵

jarcatko
6. pro 2012

Dva druhy. A dva druhy mamka a dva druhy ségra a pak si to povyměňujeme 🙂 Tak budeme mít všechny šest druhů za třetinu práce 😎

mateson
6. pro 2012

nepeču, nechávám si péct 😉

zvargova
6. pro 2012

letos to vychází na 12druhů