Kolik pečete druhů cukroví?

miawa
5. pro 2012

Tak malá anketa, kolik druhů pečete? Nebo nepečete, kupujete, máte cukroví od babiček nebo jiných příbuzných? 😉

Mně pečení baví, dělala jsem dříve 25 druhů stejně jako dělala kdysi moje babička. Loni nic, protože jsem neměla troubu ani čas. Jak chodím do práce, toho času je méně. Tak se letos pokusím zvládnout alespoň 15 druhů. 😵

ivcacekb
5. pro 2012

Budu mít asi 5-6 druhů, už mám 4, ale děláme to tak, že každý upeče trochu víc, pak to vyčenžujem a hned máme každý plno druhů 😀

mrazulkav
5. pro 2012

No já letos teda nevím, chtěla jsem dělat max. 5 druhů... ale věčně není čas a když jsem chtěla aspoň ráno zadělat těsta, abych teď večer pekla, nebyla v lednici Hera... Koupila jsem jí a poslala po manželovi domů... Manžel se doma (podle stop) jen najedl a jel na kuželky 😒 Hera nikde, telefon mi nebere a já netušim kdy upeču aspoň 1 druh ☹

lomanta
5. pro 2012

Tak já mám zatím zaděláno na perníčky, to je z půl kila a pak z 200g mouky linecké a to samé množství i mocca. Ze zbylých bílků jsem udělala dva plechy pusinek. Určitě ještě budu dělat úlky a chtěla jsem marokánky a takové mini dortíky. Takže by to bylo 6 druhů, ale kdo ví, třeba ještě něco upeču, to spíš podle toho, kolik mi zbyde času 🙂

alamo
5. pro 2012

1 slovy jeden druh cukrovi. Zatim mi kazdou varku ihned snedl manzel.

ange_de_la_morte
5. pro 2012

Já mám hotové 4 druhy a 2 druhy ještě čekají na dodělávku , pak ještě bych chtěla zvládnout 1 druh a 1 druh nepečeného před vánoci .... jinak mamka peče další 3 druhy takže to povyměňujem ... a babičky a tchýně taky určitě něco dodají 🙂 🙂 .... a loni sem si nechávala napéct od kamarádky cukrářky ( chodila sem do práce a na přednášky do školy tak sem fakt neměla vůbec čas)

marecek4
5. pro 2012

tak u nás je plán cca 16 a z toho se nějak namnoží a skončíme asi zas někde na dvacítce 😀

mercedesse
5. pro 2012

Když to malej dovolí, tak mám v plánu 12 druhů, na to, že jsem ještě nezačala, tak to asi bude příští týden fofr. 😅

verunka8
5. pro 2012

ja chci pect vanilkove rohlicky,pracny,linecke, vosi ulky, pernicky,rafaelo.spoustu cukrovi dostanem od babicek

ikarkulka
5. pro 2012

Každý rok peču cca 10 druhů. Klasika jsou perníčky, linecké, vanilkové rohlíčky... Plus každý rok něco na střídačku podle momentální chuti a něco nového. Samozřejmě potom štolu a vánočku 🙂

berenika39
5. pro 2012

nejdu s davem, ale snad nevadí. nechávám si péct v osvědčené malé cukrárně 😀 😀, jednu krabici (asi kilo?) mix.

kocicinka
5. pro 2012

Nic. Tedy pouze perníčky, to se přemůžu, aby si syn užil patlání těsta a vykrajování. Vánoce trávíváme u maminky, která peče. Pečení nesnáším, sladké nesnáším, kdyby to někdo ocenil, tak se možná zmůžu na vánočku, či něco takového ne moc sladkého. Ale ty drobotiny, na to mě opravdu neužije.

rory_g
5. pro 2012

jestli prcek dovolí, pečené dva druhy a jeden nepečený 😉

lucyhavirov
5. pro 2012

Já už mám dopečeno,jen něco dozdobit a je to , každý rok peču asi 13druhů cukroví a to rohlíčky,linecké,rumové kuličky,ořechy,kokosky,ořechové čtverečky na olechu,kokosové cukroví přes strojek,ořechové válečky,fereroroche,,nugát,vínové rohlíčky,šohajdy a hlavně perníky a to z dvou mega dávek -musím to mít vše schované,jelikož by to do vanoc nevydrželo.Už tak se ujídá když děti pomáhají,pečení mě baví od mala,kdy jsme pekli s babičkou 25druhů ale stačí polovina i tak to je někdy dost náročné s dětma péct.

renatalen
5. pro 2012

Peču perníčky, linecké a rohlíčky a kokosové. Ostatní si nechám napéct od maminky a babičky🙂

vendullka
5. pro 2012

Chtěla bych jako každý rok 10-15druhů, ale uvidím jak děti dovolí. Jsem zvyklá péct až poslední týden před vánoci, tak toho času asi moc nebude. (teda kromě perníčků, ty už mám napečené, ale ty do cukroví nepočíám)🙂

jmisa
5. pro 2012

Nepeču 🙂
Tedy uděláme se synem jen pro radost z propečeného odpoledne várku perníčků, pak je rozdáme 🙂

Já o sladké moc nestojím, muž taky ne a prcek se bez něj obejde. Bohatě stačí, co uzme u babiček.

eloana
5. pro 2012

pecu jen rohlicky- mamka mi upece linecke a bananky - ty si pak slepim..... a chci udelat vosi hnizda -tim koncim 🙂
joo a mame upecnene pernicky)

margeta
5. pro 2012

4 druhy - rohlíčky, linecký, vosí hnízda, kokosky. U nás nejde cukroví moc na odbyt.

boobinka
5. pro 2012

Loni 14 druhů, letos peču 8 druhů - vanil.rohlíčky, kokosové rohlíčky, linecké, nutellové, sádlové, rafaelo, medvětí tlapky, salámek a prdím na to. S malou nemám na to moc času ani náladu 😒

ficekova
5. pro 2012

11 druhu - dcera ma bezmlecnou dietu a obe svagrove taky. Bavi me to, zatim...rozinkove, strojkove, 2 davky pernicku-na jidlo i na stromek, ryzovy cake, moka, linecke, kokosky, orisky, kosicky, osi hnizda a grilaz a na stedry den domaci vanocku a tchyne upece pracny a vanilkove rohlicky. Musim hlidat vsechno co se dostane dceri do ruky, tak je nejlepsi si to upect sama. 3 mam ve finale a 5 ceka na plneni.

nunacek
5. pro 2012

Nepeču ani jeden druh 😉 Peče babička.

dendinka
5. pro 2012

My míváme i přes 50 druhů, mamka je na to ulítlá.

ia.
5. pro 2012

Nebudu to přehánět, já cukroví nejím, manžel a starší syn jen v omezeném množství, každý mají oblíbené dva druhy, tudíž 4 + perníčky už odpočívají v garáži. Peču jen kvůli provonění domu, atmosféře a synovi, jinak bychom se bez cukroví klidně obešli, stejně i to málo, co máme, balím v lednu manželovi do práce pro kolegy...

llluckaaa
5. pro 2012

4 druhy - včelí úly pro manžela, perníčky a linecké pro děti a rohlíčky pro všechny

xvitk101
5. pro 2012

Peču sama a baví mě to. Jsem zvyklá z domova, tam jsme vždy dělali velkou krabici od kuřat, asi 14 druhů. Já mám letos v plánu 12 druhů - linecké, perníčky, rohlíčky a išelské dortíčky, pak něco nového a nějaké lahůdky z hořké čokolády pro nás s manželem. Ráda dělám něco nového a občas i nějaký druh ze "zdravé výživy". Už mám upečených 5 druhů a tvarohovou štolu. Budu dělat i vánočku, tu miluju. Manžel sice říká, že na to sladké není, ale dá si rád a mám i druhy pro malého. Z celé dávky jsem dělala jen perníčky (900 g mouky) a plněné ořechy, jinak poloviční, aby to bylo rozmanité.

andelka
5. pro 2012

Obvykle jsme mívali tak 9-10..letos jestli vůbec, tak 5, z toho dva nepečené. Něco pak dostanem od tchýně. Nehchi toho dělat moc, není čas a aspoň nepřiberem a nebudem to dojídat ještě minimálně na silvestra. Stačí když bude na svátky.Jo a ještě pečem štolu a někdy perníčky. Ale ty letos jsou jen na Mikuláše, na Vánoce už ne.

veruska007
6. pro 2012

Za svobodna jsme se sestrou pekly kolem 20 druhů. Teď se dvěma malýma dětma jsem ráda, že zvládnu cca 10 druhů. Začala jsem o víkendu, mám 3 komplet hotové a 2 napůl... do středy chci mít hotovo.

elvira
6. pro 2012

Vždycky jsem byla z těch, co toho moc nenapekly...
Letos mě to cosi popadlo, protože malému se to líbí, ochutnává, sleduje, baví ho to.
Takže teď mám 7 druhů a ještě plánuju tak 2 - 3 druhy.
Když to člověka nebaví, tak je lepší, když to nedělá a věnuje se něčemu smysluplnějšímu.
Ony ty vánoce nejsou o množství cukroví, že... 😀

majina
6. pro 2012

Nebaví mě péct tak kupuji od známé a ta má snad 25 druhů 😀 upeču max. štrůdl a perník 🙂

asaka
6. pro 2012

tak 2-3 - pernicky, nejake ovesne hrudky s rozinkama a max jeste nake kulicky..