Levné, chutné a rychlé recepty

vendulka
2. říj 2016

Ahojky, zakládám tuto diskuzi, kde bych se ráda nechala inspirovat Vámi ostatními na levné,chutné a hlavně rychlé recepty na jídla.Už mi po letech dochází inspirace a chtěla bych něco nového, nejlépe zdravého, zařadit na náš jídelníček.Co tak nejčastěji vaříte / děláte na večeře? Jsme zvyklí na teplé večeře,ale ráda bych něco levného a rychlého.Přidáte se a budeme se inspirovat recepty? 🙂

panickatlamicka
2. říj 2016

Mam tu album s par rychlyma receptama, mozna se ti nejaky zalibi. Dnes budu pridavat dalsi fotky.

lv
2. říj 2016

no, nevíme co máš, předpokládám že pastu+co na ni tam máš ve stovce variant 🙂 (naše nejjednodušší, nejoblíbenější jídlo)

panickatlamicka
2. říj 2016

@lv presne. Jak je foma pytel s penne ci farfale, tak vim, ze i blbej cesnek, cibule a olej bude stacit. A nebo brambory jsou takove vdecne jidlo. S tema se da kouzlit.

lv
2. říj 2016

@panickatlamicka bez cibule aglio e olio 🙂

panickatlamicka
2. říj 2016

@lv mnam

sara84
2. říj 2016

U nas cuketove placky, cuketova polevka. Rizoto x krat jinak. Uzena zebra- polevka a zebra trosku ogrilovat s chlebikem. Kruti horni stehno upecene s brqmborem a mrkvi. Sterilovane fazole v tomate s bramborem a kukurici. Toto fici u nas 🙂

vendulka
autor
3. říj 2016

no tak nemyslela jsem to tak, že celý týden budu jíst těstoviny a brambory 😀 to není zrovna to zdravé, jinak těstoviny jsou právě u nás to časté...

cherris
3. říj 2016

jahelník naslano s bylinkama, pohanka s houbama, cizrna, různé krémové polévky do kterých se dají udělat krutonky nebo třeba celestýnské nudle z pohankové mouky - ty chutnaly i zapřísáhlým konzervativcům, kuskus je taky rychlovka, ale jsou to vlastně taky těstoviny

petru80
4. říj 2016

Zapeceny kvetak s besamelem a se zeleninovou oblohou

jaynie
7. říj 2016

já většinou když hledám rychlé jídlo, tak vedle těstovin volím i kuskus nebo bulgur. dá se udělat třeba na kari se smetanou a zeleninou (třeba hrášek, kukučice, klidně mrkev), nebo mám ráda toto: podusím cuketu, dám do ní sůl a pepř, smíchám s kuskusem, trocha citronu, petrželky a navrch rozdrobený sýr středomořského typu, klidně salátovou lučinu. a smažená rýže je taky rychlá a moc dobrá.

barus.8
11. črc 2017

Ahoj ráda bych obnovila téma, co levného chutného doma vaříte. Budu ráda za každý recept. 🙂

pajula123
11. črc 2017

Cizrnovy segedin 🙂 varim jako klasicky segedin,jen misto masa davam uvarenou cizrnu.