Levné jídlo - aneb šetříme společně

buldok
2. led 2013

Ahoj děvčata, která máte své děti, které jste v očekávání i ty, které se teprve snažíte, nebo to plánujete. Doba je zlá, rodinný rozpočet mnohdy velmi napnutý - i když samozřejmě ne u každého - a každá koruna ušetřená je dobrá. Samozřejmě když můžete určitě jíte vše nejlepší a dítkům také dáváte to nejlepší, ale ne vždy si to můžeme dovolit a někdy jsou situace, kdy se člověk musí uskromnit. Také si nemyslím, že vše levné automaticky znamená špatné. Tak pojďme na to a napišme sem, co máme ozkoušené. Co vaříme, když dochází penízky, když šetříme, nebo když si řekneme, že nemusí být přece každý den pravá svíčková. Pište sem vaše nebo převzat recepty, které se dají uvařit levně. Co je podle vás levně už nechám na vás, ale zkuste v úvodu každého takového receptu odhadnout jeho cenu. Všem přeji dobré pochutnání....

xpila
15. únor 2017

@trolik Tak jako krmení malých dětí párky je kapitola sama pro sebe. Ale prostě zrovna ten točeňák má šílený složení...

trolik
15. únor 2017

@xpila To mě nemusíš povídat.10let jsem pracovala v Kostelecké uzeniny a.s. právě ve výrobě uzeninin.Nejíme to denně...ale jednou za čas...nechtěj vědět co je v některých jogurtech,sýrech jak se dělá tvaroh apod...to bys nejedla nic.

trolik
15. únor 2017

@xpila Jinak točeňák,javořický točený,javořické párky,párky s telecím masem,libové párky,kuřecí špekáčky až na několik malých odlišností mají složení stejné.

xpila
15. únor 2017

@trolik My nejíme žádný tyhle uzeniny, takže mě to netrápí 😉 Jogurt dělám povětšinou doma, jinak kupuju jen bílou Hollandii. Sýry jen kvalitní, pokud to jde, tak si je radši přivezu ze zahraničí. Tvaroh kupuju výjimečně, protože zbytečně zatěžuje trávicí ústrojí. Takže asi tak 😉

trolik
15. únor 2017

@xpila No to děláš asi dobře ale tahle debata není o zdravé stravě ale o tom jak ušetřit.Holandii kupuji také ale jen když je v akci,když není koupím i jiný co mi přijde ok.Upřímě nevím jak se pozná kvalitní sýr...kupuji hlavně eidam a nevím jestli je na něm něco špatného.Mám i recept na domácí ale zatím jsem nezkoušela i když to asi vyjde celkem levně.Zvažuji i šunkovar ale nevím jestli na to budu mít čas.Každopádně kvalitní šunka i s 99%masa vždy obsahuje rychlosůl☹

xpila
15. únor 2017

@trolik Tak to nebylo myšleno. Ono třeba právě ten guláš z fazolí je prostě mnohem levnější, stejně tak třeba domácí lučina atd. A jako bonus je to i zdravější 😉

trolik
15. únor 2017

@xpila jasný,no guláš z fazolí by asi zatížil můj žaludek,následovala by peřina u stropu a manžel by se asi odstěhoval na gauč...😀

barry111
2. bře 2017

@miluna71 nad vámi smekám👏. Já se taky snažím šetřit a hledám levnější jídla,ale takto by mě to zatím nenapadlo. Když nastane ta situace, tak se to člověk naučí, ale stejně,klobouk dolů, jak to máte propracovane

stankamedkova
18. čer 2017

@mersy jake delate masove pomazanky? Muzu poprosit o nejaky recept? Moc dekuji 🙂

mersy
19. čer 2017

@stankamedkova co dům dal (většinou zlikviduju zbytky od oběda - peč.maso, játra cokoliv)
přidám tav.sýr, hořčici, česnek (někdy majolku na zředění ) sůl, pepř... a cibulku

krejcovicpaja
10. črc 2017

Já jsem si zamilovala kuskus. Když ho koupím ve slevě tak vyjde na pár korun a na porci stačí 50g. A dám do něj co zrovna mám. kuřecí maso, nějaká zelenina, šunka, tunák, co je zrovna doma nebo ve slevě 🙂