• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte někdo recept na dort s růžovou polevou?

3. května 2010 
Holky, rada bych male udelala dortik k narozenim a chce aby byl ruzovy. Nemate nekdo nakej dobrej odkaz na netu na neco takoveho? Mam formu Medvidka tak treba i neco takoveho?? Budu rada kdyz mi sem neco hodite. dik
2. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandro, dneska jsem četla na idnesu recept na hmotu z marshmalows. :wink: Určitě by tím ten dortík šel potáhnout a když použiješ ty růžovobílé, nemusíš už ani shánět barvičky. A nebo můžeš uhňácat klasický marcipán.

http://hobby.idnes.cz/marshmallows-vam-nadychaji-kavu-daji-se-opekat-vyrobite-z-nich-marcipan-1n4-/hobby-domov.asp?c=A100201_165701_hobby-domov_mce
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz je asi pozde, ale i tak pridavam svou zkusenost. Moje trileta princezna si taky vymyslela, ze chce ruzovy dort...na hmotu z marshmallows se mi moc nechtelo (nikdy jsem to nedelala a na dort na zkousku uz nebyl cas). Nakonec mela ruzovy dortik...vrchni korpus jsem potrela maslovym kremem (neslane maslo, curk moucka, vanilkova esence, ruzove potravinarske barvivo), pekne jsem dort potrela a uhladila, pridala patricne dekorace a M byla spokojena...vypadal pekne a chutnal bajecne :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek