Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Melete vlastní mouku?

maretavan
20. bře 2018

Četla jsem, že je velký rozdíl v čerstvě umleté mouce. Dělá to někdo doma? Je to náročné?

vamilka
21. bře 2018

Podle mně spíš záleží na tom o jakou mouku se jedná. Já si doma melu kokosovou, mandlovou, sezamovou.... Namlít si vlastně můžeš jakoukoliv, podle která ti chutná, nebo podle diety. Pokud chceš klasickou bílou pšeničnou mouku, tak tam si to neumím představit a hlavně ani nevidím důvod - v čem by měla být čerstvě namletá lepší?

maretavan
autor
21. bře 2018

@vamilka A tak to děláte v mixéru? No ja na to včera koukala na netu a vzhledem k nákladům, to asi není ani podstatné jestli chutná o tolik líp, ale vím že někdo to dělá tak mně to zajímalo...

vamilka
21. bře 2018

no já dělám ty "alternativní" a to klasicky v mixéru.

bayt
21. bře 2018

@maretavan musíš mít mlýnek, já mám robota, ke kterému se dá dokoupit - jenže dneska už seženeš prakticky jakoukoliv mouku, včetně té z pšenice dvojzrnky, makovou, dýňovou, kaštanovou....takže nebyl důvod

maretavan
autor
21. bře 2018

No viděla jsem jeden pořad a tam doktor mluvil o stravování a o průmyslově vyráběných moukách a pečivu z něj vyráběných. Chtěla bych doma péct zdravěji, ale pokud budu používat stále mouky z obchoďáku, tak to asi nebude mít ten správný efekt...

bayt
21. bře 2018

@maretavan a v cem byl rozdil?

maretavan
autor
21. bře 2018

Ve složení, prý víc prospěšných látek, které se v průmyslové výrobě ničí. Doktor sám tvrdil, že nakupuje jen v pekárnách , které z takové mouky pečou. Já vím, že jsou dneska různý trendy, ale tohle mně zaujalo, tak jsem chtěla vědět, jestli to tu někdo nepraktikuje.

marienam
30. kvě 2018

Nepřekvapuje 🙂 také si doma už poměrně dlouhou dobu dělám vlastní mouku. Nejčastěji celozrnnou. S Termáčkem ji mám hotovou doslova za minutku, tak mi přijde, že se to vyplatí.

kafr
31. kvě 2018

A kde sháníte zrní?

Sem začni psát odpověď...

Odešli