Narozeninové pohoštění, máte tip?

janickajana
21. kvě 2017

Ahojky všem.
Tady jsem na koníkovi vždy našla různé vychytávky a nápady tak snad se nikdo nebude zlobit že se zeptám tentokrát i já 😉
Čeká mě oslava a jako hostitelka bych chtěla připravit něco co bude nejen chutnan, ale bude to nápadité. Dělám pravidelně šneky ( šunka a sýr a nebo nivové) listového těsta a chlebíčky či jednohubky.
Myslela jsem něco originálního. Poradíte? Máte něco vyzkoušeného?
Děkuji za typy.
Mějte se 😊

panickatlamicka
21. kvě 2017
panickatlamicka
21. kvě 2017

Pak je super tato pomazanka: nastrouhas syrovou mrkev (cca 2 vetsi, ja proste odhadem) najemno, pridas kelimek neochucenyho pomazankovyho masla a dle chuti kren.

milius
21. kvě 2017

Domaci pastiku, nakrajene kousky barevnych paprik,okurky,mrkve a k tomu ruzne dipy na namaceni (cesnekovy,s pazitkou,tatarku),je to jednoduche a strane dobre ☺ a pak male caprese - napicham cherry rajcatka,malou mozzarelu na spejlicky a poliju olivacem s bazalkou. Taky cottage se susenymi rajcaty. Vsechno je super v tom,ze nemusis mazat jednotlive pecivo,hoste si to mazou sami,jen jim ho das do nejake osatky nebo tak. Vzdy velky uspech 😊

krejcovicpaja
10. črc 2017

Je to taková "blbost" ale osvědčilo se mi jako pohoštění miska jahod. Je to bez práce, jen je nakrájet a vždycky se na ně všichni vrhnou :D Jinak dělám jednohubky - pečivo na kolečka, pikantní česneková pomazánka co prodávají v každým supermarketu) a jako ozdoba kousek kompotované mandarinky. Zní to zvláštně ale chutná to užasně, jen to píšu a už se mi sbíhají sliny 🙂

blahova_andrea
10. črc 2017

k nám se vždy všichni děsně těší na šalotky zapečené ve slanině 😉 něco tak jednoduchého a výborného a všichni to milujeme! 😀 za kvalitu fotky se omlouvám 😅