Pokrocilejsi prikrmy pro kojence do 1roku. Máte recepty?

lu777
11. lis 2008

ahoj, vim, ze tu je tema Zaciname s prikrmy, ale nemuzu najit zadne vseobecne tema pro pokrocilce 🙂🙂

kdo mate nejake dobre recepty pro mrnousky do roka, podelte se prosim
receptu je milion, ale bez soli (a radsi i cukru zatim) nebo jen se zakladnim korenim to neni tak jednoduche..

chtela jsem se zeptat od kdy jste davali napr. bulgur? jaky je vubec rozdil mezi bulgurem a psenici? 😕

a co rozinky nebo treba susene merunky, davate nekdo? jak moc je krajite? nejak je namacite, varite nebo? 😕

ja zatim jen varim, ted se chystam na zapekani v troube apod., tak se nam snad rozsiri repertoar
🙂

martimarti
5. bře 2009

Holky, jak kupujete to žervé, je to taková ta obyč. kostka v alobalu? Koukala jsem na to v sámošce a je tam ve složení nějaký syřidlo, nevíte někdo, co to je a jestli to případně nějak prckům nevadí? A teda rozdělat s ovocem, jo?

andy80
5. bře 2009

martimarti: jj je to takové to obyčejné žervé v alobalu. A určitě to dětem nevadí, žervé se doporučuje dávat několik desítek let.

andy80
5. bře 2009

zoubek: nám mudra povolila ovocené už od šestého měsíce. Říkala, že je jedno, jestli smetanové nebo ovocné, jen se musí u ovocných dávat pozor na případné alergie.

romir.r: Safary opravdu neobsahují vejce, jinak myslím, že ty suchary od Hipp taky ne, ale už nemám krabici, abych kukla, mám je vysypané v dóze

kechkat: bude vám skoro 10 měsíců, jíšku z mouky a olivového oleje nebo másla klidně dát můžeš, ale asi je to zbytečné. Já zatím když zahušťuju, tak instantní rýžovou moučkou.

andy80
5. bře 2009

Žervé patří do skupiny tvarohových sýrů, které konzumujeme mladé a které neprocházejí žádným zušlechťováním. Výroba je ukončena jen prokysáním sýřeniny. Chuť je jemná a konzumovat je můžeme v jakoukoliv denní dobu, nasladko i naslano

sýřenina se získává z mléka, je to plně přírodní sýr.

kechkat
5. bře 2009

andy : aha a instantní rýžová moučka je co? to najdu mezi kašema? a nasype se přímo do polévky nebo se musí připravit zvlášť?

andy80
5. bře 2009

kechkat: je to vlastně nemléčná rýžová kaše, nejlepší je od Nestlé: http://www.kapkazdravi.cz/eshop/2/detska-vyziva.... Normálně to nasypeš do uvařeného jídla. Už nevaříš, jen to necháš rozpustit a zamícháš.

martimarti
5. bře 2009

Jo takhle. Tak hned jsem moudřejší 😉 Tak to zítra koupím a zkusíme na chlebík nebo na sladko. Díky! 😉

kechkat
5. bře 2009

andy : díky, vyzkouším ji.tou obyč jíškou ji zatím trávení zatěžovat radějii nebudu 😉 díky

kechkat
5. bře 2009

holky o jakém žervé se tu bavíte?já jsem už také začla se sýrama,zatím jen lučinu a pak jsem viděla žervé lučina ale ve složení bylo napsané jedlá sůl,to ještě asi nedávat že?

andy80
5. bře 2009

kechkat: je to klasické žervé, prodávají ho v alobalu, je to přírodní čerstvý sýr bez přidání čehokoliv. Není to takové to žervé ochucené ve vaničce.

zoubek
5. bře 2009

Andy dík 🙂 Ještě k tomu super koktejlu. Chtěla bych ho dnes vyzkoušet -malému rostou zoubky a skoro vše ho natahuje na blinkání a nic mi nejí. Dá se to pak pít normálně flaškou na mléko?

akejka
5. bře 2009

alishia: ohľadom tých šampiňónov - ja som malej dávala už 2x HAMI od 8. mesiaca mäso na šampiňónoch a bolo to v pohode. Chutilo jej, nemala žiadne reakcie, ani jej potom nebolo zle. Veď tam ich dávajú len tak 10-15 g.

zuzka1.
5. bře 2009

a myslim, ze hami ma aj papanicu od 8.mesiaca s tuniakom a to je morska ryba, ktora s amoze az od 1-1,5roka, tak to bude asi ok, ved to predsa podlieha kontrole, ktora by to urcite nepovolila, keby to mohlo krpcom ublizit

andy80
5. bře 2009

zoubek, ten koktejl se dá dát do lahve na mlíčko

many
5. bře 2009

no ten příkrm s rybou jsem mu raději nekupovala 😉

kijonkova.k
5. bře 2009

Ty skleničky sice podléhají kontrole,ale už se výrobci nedrží moc toho,co by dítě mělo a nemělo,třeba ta ryba...jenže na druhé straně,když se to nevyzkouší,tak jak poznáme,že je dítě alergické,že???
Já rybu dala až včera poprvé a to kapra 😉

many
5. bře 2009

taky ozkouším až po roce 😉

andy80
5. bře 2009

many, já už Hami s rybičkou dávala a malé to mooooc chutnalo

Já myslím, že pokud není dítě potencionální alergik, tak se má zkoušet všechno. Šak jestli je dítě alergik, tak to zjistím stejně dobře v 10. měsíci jako v měsíci 18.

gimulka
6. bře 2009

Holky doktroka mi řekla, abych dávala malýmu activii, manžel koupil nějaké bílé a pak citronovou, borůvkovou a myslím lesní plody. mám mu dát i ty ovocné? Bílou včera snědl, ale nastrouhala jsem mu do toho jabko.

akejka
6. bře 2009

ahoj gimulka, do roka by bolo dobré dávať len tú bielu activiou. Tie ochutené majú dosť umelín. Veď jej ju dochucuj ako včera jablkom, banánom, zmiešaj mu ju s ovocnými výživami...
Ja dávam denne activiu bielu čistú - malej chutí samotná...

berenika39
6. bře 2009

Ještě k žervé - dávala jsem ho synovi už před dvaceti lety, ano je to ta kostka v alobalu. Ty vaničkový jsou už solený atd. Tohle alobalový má neutrální chut, takže je dobrý i s ovocem. A včera jsem doma objevila skleničku "mrkev-jablko", tu malou od Hami, a ta teda petovi nestačí - je to jen 125g. Tak jsem to vymíchala s tím žervé a zase úspěch....a jinak tohle žervé je dobrý i na pomazánky - smíchat s nastrouhanýma ředkvičkama, kedlubnou, mrkví. Používám ho ráda i pro nás, s česnekem, paprikou,cibulkou...mmnam.

Jíška nevím, jestli je nutná, tuk a mouka..nic moc. Do polévky dávám na zahuštění zavařit dětskou krupičku. Našla jsem včera svoje poznámky z dětství prvního potomka a miloval polívku:
uvařit zeleninu,zavařit krupičku,rozklepnout vejce (já vím, dneska jen žloutek🙂), malinko kmínu.
nebo špenátovou: máslo, cibulku, vývar, rozpustit mražený špenát, jen prohřát, a zase bud žloutek nebo krupičku.
nebo jsem vařila takový mimirizoto: na máslo cibulku,dětskou šunku nebo kuřecí maso,hrášek, rýži, dusit do měkka.

Tak třeba ty receptíky někomu bodnou 😉

andy80
6. bře 2009

berenika, jíška určitě nutná není, ale pro děti, kterým normální polévka nestačí, tak proč ne. Šak na másle není nic špatné a ta troška mouky co tam přijde. Já teda taky jíškou ještě nezahušťuju, vlastně ani moc pro nás, nemáme rádi taková ty hutná zahuštěná jídla. Guláš zahušťuju nastouhaným tvrdým chlebem, svíčkovou vůbec, protože tam dávám hodně zeleniny a ta sama to zahustí... atd., atd.

a tu krupicovou polévku s vejcem dělám taky, ale dělám jí tak, že na trošce olivového oleje trošku orestuju krupičku, zaleju vodou, přidám zeleninu, uvařím a před koncem vaření rozklepnu žloutek a ještě nechám zavařit.

špenátovou neznám, ale určitě vyzkouším díky

akejka: nám doktorka říkala, že ovocné jogurty můžeme dávat úplně v klidu, zrovna v té activii není nic špatného. Já kupuju activii více ovoce méně cukru, není skoro sladká a jsou tam velké kusy ovoce. Jen se musí dávat pozor na případnou alergii, tzn. opět odzkoušet jako když se zavádí nový druh zeleniny nebo ovoce. Mě teda malá jí i bílé i ovocné, takže to střídáme.

a mimirizotko vařím takto: dám trošku olivového oleje, lehce orestuju cibulku, pak tam dám trošičku mleté červené papriky, na to na kousky nakrájené kuřecí masíčko, rýži, trošku to orestuju, zeleju vodou, přidám zeleninu (hrášek, mrkev, kukuřici) a dusím do měkka. Zrovna včera jsem malé dělala tohle rizotko a ta toho zbodla.

berenika39
6. bře 2009

jj, ale petas je ještě malej, chci s jídlem pomalu, takže ještě pro nás to zahuštování neřeším. já mám strašnej respekt ze zbytečný energie v jídlech, protože můj první manžel byl (po rodičích) fakt valibuk a staší syn logicky měl sklony k obezitě. Necpala jsem ho rohlíkama, piškotama,právě jíšku jsem vypouštěla, sladkosti minimálně.Tak jsem se snažila, aby z toho vyváznul bez úhony a mám radost, že tím, jak jsem ho živila a naučila jíst, je "fešák" 😀 😀 . Jasně že miminka potřebují jíst dostatečně od všeho, aby mohla růst a sílit... 😀

zoubek
6. bře 2009

andy, tak koktejl - neúspěch. Používáme nutrilon ar a ten je sám o sobě hustší, takže to tou flaškou moc nešlo 😢 Bohužel mu to stejně nechutnalo, tak zkusím, až mu bude dobře. Ale jinak to bylo celkem dobré 🙂 Doporučuji.

amarelka
6. bře 2009

ahojte, andy ak možem poradiť k tomu olivovému oleju...je najzdravší, ale ak sa pridáva až do hotového jedla. Neviem či používaš panenský, ale každopádne, na varenie.(smaženie cibulky) nie je najvhodnejší, nakolko sa všetky vzácne látky ničia a rýchlo sa prepaluje. Tým pádom mizne efekt-zdravé varenie. Takže kludne ho možeš pridať až do hotového a máš istotu, že všetky omega mas. kyseliny sú tam 😉

andy80
6. bře 2009

zoubek, vidíš a mě to malá právě baštila, když jí nebylo dobře, měla průjem a zvracela. Já mám teda hrnečky na pití mléka s takovou tou měkkou savičkou a prošlo to normálně, tak asi flaška má menší dírku.

amarelka: já mám doma nějaký obyč. olivovoý olej a mám jeden extra panenský celkem drahý, ten přidávám do hotového jídlo, ten obyč. levnější na tom normálně smažím. Ráda koukám na TV Papriku (TV jen a jen o vaření) a tam vše dělají na olivovém oleji.

many
6. bře 2009

andy to neznám to TV Papriku 😉 jinak já smažím zase jen na slunečnicovým 🙂

many
6. bře 2009

to je někde asi na satelitě,že 😉

andy80
6. bře 2009

many, jj má to UPC /to mají rodiče/ a my to máme na O2 TV. Já miluju pořady o vaření a TV Paprika je jenom o vaření.

akejka
6. bře 2009

ahoj andy, asi máš prevdu s tými ovocnými activiami. Oni sú kvalitnejšie ako ostatné ovocné jogurty, asi majú menej Éčok. Vidíš, to som ešte neporovnávala. teraz máme ovocné jogurty Rajo - tie papám ja a staršia dcéra, kúpim aj ovocné activie a porovnám zloženie...