Pokrocilejsi prikrmy pro kojence do 1roku. Máte recepty?

lu777
11. lis 2008

ahoj, vim, ze tu je tema Zaciname s prikrmy, ale nemuzu najit zadne vseobecne tema pro pokrocilce 🙂🙂

kdo mate nejake dobre recepty pro mrnousky do roka, podelte se prosim
receptu je milion, ale bez soli (a radsi i cukru zatim) nebo jen se zakladnim korenim to neni tak jednoduche..

chtela jsem se zeptat od kdy jste davali napr. bulgur? jaky je vubec rozdil mezi bulgurem a psenici? 😕

a co rozinky nebo treba susene merunky, davate nekdo? jak moc je krajite? nejak je namacite, varite nebo? 😕

ja zatim jen varim, ted se chystam na zapekani v troube apod., tak se nam snad rozsiri repertoar
🙂

hraz1
23. únor 2010

Já si to myslela, že ty rybky asi ještě ne...a když už jsem u toho ptaní, jak vnitřnosti, dáváte? Dočetla jsem se, že v kuřecím a krůtím nejsou skoro žádné minerály, hovězí je lepší, ale největší bomba jsou vnitřnosti...hl. železo..

hraz1
23. únor 2010

My jsme dali těstoviny dnes poprvé...a měla je se špenátem a kuřecím masem a moc ji to chutnalo. Já jsem měla vlastně taky to samé a taky to mám ráda...

iluss
23. únor 2010

hraz: já bych vnitřnosti ještě nedávala. Na kojeni.net dokonce píšou dávat játra (a vnitřnosti) až od dvou let. Zpočátku bych dávala pouze klasické libové maso. Na železo je dobrý ten špenát. Přece jenom játra jsou čistička organismu, tak to není moc vhodné pro malé děti.

jinak taky mám ráda těstoviny se špenátem a kuřecím masem 😉 Ale svojí malé jsem dávala špenát zatím jen ve skleničkách (kvůli dusičnanům), já jsem v její stravě docela dost opatrná.

shaula
23. únor 2010

Vnitřnosti jsem do roka taky nedávala, játra dostali zatím jednou asi v 15 nebo 16 měsících.

egyptanka
23. únor 2010

slniecko, ja davam cestoviny do polievky, alebo spravim nejaku zeleninu ktoru mixnem na omacku pridam na drobno posekane masko a je to ... nic zlozite. Cestoviny su velmi variabilne ... ved si spomen na kolko sposobov jeme cestoviny my. Ked spravis nejaku kuraci vyvar tak druhe mozu byt cestovinky, nadrobis lucinu na ne, par kvapiek olivoveho oleja a sup rychly obed hotovy. 😉

iluss, tip na spenat ... ja kupujem mrazeny. Ved aj v tych prikrmov je spracovany ten isty spenat, co vyrastie zo zeme a cast z neho si kupila jedna firma do detskych prikrmov a dalsiu cast ina firma co ho zamrazila ... 🙂

stija
24. únor 2010

ahojte, bola rec o morskych rybach. a co nase ryby? tiez som niekde citala ze od roka, inde ze od 8 mesiacov.

este sa chcem spytat, ako robite spenat? iba zaparite? ja ho nemam radaa nikdy (ale ozaj nikdy!) som ho nerobila, tak ani neviem ako. vdaka.

rimmel
24. únor 2010

beate ja osobne by som sladkovodnu rybu dala, ono morske sa neodporucaju do roka hlavne koli nejakym kovom ktore sa do ich systemu dostavaju cez vodu..

spenat.mrazeny je total humus, robim cerstvy, listy, tie podusim na cibulke, pridam jogurt a nejake korenie a papame so zemiacikom 😉

iluss
24. únor 2010

Tak to mě mražený špenát chutná moc! Ale samozřejmě to nesmí být nějaký ten levný za pár kaček. Mě chutnaj ty lepší značkový (bonduelle apod, nebo ty bio mražené).
Děcku bych ho dělala asi takto (podobně ho dělám i nám dospělým): kostky špenátu lehce rozmrazit, osmahnout cibulku, na to dát špenát, lehce podusit a do toho nalít rozkvedlané vajíčko na zahuštění (malým dětem pouze žloutky bez bílků). Až bude dítě větší, tak se do té cibulky může dát trošku mouky na zaprášení.

iluss
24. únor 2010

jo a dospělým ten špenát dochutit solí, pepřem a rozmačkaným česnekem (dítě se bez tohohle obejde)

rimmel
24. únor 2010

fuuj ja spenat neluuuubim 😀 si pamatam este na zakladke, nelubila som ho, no raz kamoska v jedalni so mnou za stolom to tak pekne jedla, hovorim si hmm nevyzera to az tak zle, idem si dat! a nepogrcala som sa z neho fuuj 😖 😀

lily1983
24. únor 2010

no v škole ani mne nic nechutilo...nič!..ale maminka špenat vedela dobre pripraviť.., a ja ho dodnes milujem
😀 😉
a dam aj malej o mesiac..uvidime..aj tatino lubi, tak snad..a cerstvy som nikdy nejedla, iba mrazeny..ale môzem vyskušať 🙂

hraz1
24. únor 2010

Já dávám taky mražený, nevím teď jaká je to značka, ale jsou to takové zmražené kousky a je nasekaný, ne rozmixovaný...já ho ale pouze rozehřeju, přidám kapku olivového oleje a sama sobě špetku soli a je výborný! Jinak ty vnitřnosti jsem taky nedala, i když mamka tvrdí, že to bylo snad to první, co jsme jedli a už někdy ve 2měs.

lily1983
24. únor 2010

no tak vnutornosti..to budem dlho uvažovať..aj moja stara mama mi minule povedala, ze jej mam dat treščiu pečeň (trešti jatra) to ma máš vidieť....take mastne a tažke..načo by som to robila?
radšej jej dam rybyčku..ale aj na to mame este čas. 😉

lenka1smejka
24. únor 2010

Inak baby ja som minule dala presnidavku tusim hipp od 9mesiaca s morskou rybou chutilo jej to velmi ale prehanalo nas to

nikollette
24. únor 2010

NO my sme rybu skúšali len raz, a veru mu vôbec nechutila. Skoro sa z nej povracal 😝
dve lyžičky a stačilo.... 😖

rimmel
1. bře 2010

baby idem robit kolozvarsku kapustu a chcem dat aj synovi z toho,myslite ze moze kyslu kapustu???? 😕 ale samozrejme nie vela, dam mu skor tu ryzu masko a zemiak ale trosicku kapusty na chut tiez ..co myslite?

shaula
1. bře 2010

Rimmel, kysané zelí se může dávat asi od roka, takže já už bych to zkusila. Ať Vám chutná 😉 Taky se na ni někdy chystám, před časem jsem to viděla v televizi v nějakém pořadu o vaření a zaujalo mě to, tak ji chci vyzkoušet 🙂

rimmel
1. bře 2010

myslis tu kolozvarsku? ak hej, tu je super recept

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=793

take ake to robievali v skolach 😀

ps. ja do maska pridavam aj horcicu a kecup , da to lepsiu chut.

rimmel
1. bře 2010

a namiesto kukurice mozes dat platky klobasky alebo oboje ak chces.

shaula
1. bře 2010

Rimmel, ano, myslela jsem kološvárské zelí 🙂 Ze školy si tohle vůbec nepamatuju, zřejmě jsem to nikdy nejedla, právě mě to zaujalo až v té TV. Díky za recept, už ho mám zkopírovaný. Tak bude možná příští nebo popříští víkend...

A dáváš někdy granatír? (nevím, jestli se to tak správně píše 😅 ). Postup mi před časem říkala sestřenice, tak jsem ho vyzkoušela, ale připadalo mi to takové nijaké... Možná jsem ho dělala špatně - brambory uvařené ve slupce a nakrájené na kostičky jsem osmahla na olivovém oleji, přidala uvařené flíčky a červenou papriku (myslím mletou, neměla tam jít syrová?).

rimmel
1. bře 2010

no my to robime takto a fakt to je dobre,

brambory uvarene ve slupce usupes, nakrajas na male kusky pridas do toho uvarene cestoviny, mensie, na panvici osmazis celu cibulu mozno aj dve nakrajane na male kusky, na dost oleji, to vsetko pridas k zemiakom a cestovinam, nie privela oleja, nie primalo, tak aby to bolo vlacne ale aby olej nezostal moc na spodku misky, pridas cerv.papriku, sol (ziadnekorenie!) a posypes struhanym syrom.
muz to miluje! 😉 papas s cviklou zavaranou alebo uhorkou, zavaranou. alebo s hocicim mate radi 🙂

ps.cerv.paprika mleta! a nebat sa jej.

rimmel
1. bře 2010

a nie nedavam, nakolko je to dost olejove jedlo, ale v pre tvoje deti raz za cas si myslim neuskodi 😉

rimmel
1. bře 2010

a pise sa grandir u nas 🙂

shaula
1. bře 2010

Aha, díky moc 😉

nela30
1. bře 2010

babule mozem davat malej do jedla trochu zdravity? (nieco ako vegeta len neobsahuje glutaman sodny), zda sa mi ze ked to ma trosku ochutene tak to spapa bez problemov.

shaula
1. bře 2010

Nela - tak se podívej na složení a podle toho uvidíš. Neobsahuje to sůl?

nela30
1. bře 2010

obsahuje to sol, vy vobec detickam nesolite? ani trosicku?

shaula
1. bře 2010

Do roka jsem nedávala ani zrníčko soli. Oni jí mají víc než dost v pečivu a lučině a dalších věcech 😝 Po roce jsem začala pomaličku přisolovat, ale ono to ani není poznat 😀 Solím tak málo i nám, stejně lidé konzumují 2x - 3x více soli než je pro organismus dostatečná dávka, takže je jen dobře ji omezovat.

dm1
1. bře 2010

nela ja nesolim vobec a aj prikrmy ak kupujem tak bez soli 😉 . ale obcas sa neda a uz ochutnal trochu ryze ked som ja jedla.

rimmel
1. bře 2010

ani ja som do roka nesolila..teda nebudem. haha. ani zrnko ako shaula hovori. ochutit sa da aj inak, oprazena cibulka, majoranka, bylinky atd.

a reci ako obcas sa neda..ale no! 😀 VZDY sa da ak sme pevno rozhodnuti. 😉