Příkrmy pro 10měsíčního prcka

matkacekatelka
8. čer 2018

Máte někdo osvědčené recepty, které chutnají vaším dětem? Hodně vařím z dýně, mrkev, batáty, červená řepa, cuketa. Chci zkusit kuskus, červenou čočku, květák, tvaroh, jogurt, kombinace. Vařím porad to samé dokola. Co třeba kuře na paprice, svickova, boloňskou omačku v miminkovske verzi? Díky za recepty

pekuka1989
8. čer 2018

Dobry den, ja varila presne co pisete...uz me samotnou nebavily jen kombinace zeleniny...takze mi pak pomohlo si jidla jakoby pojmenovat...a vedela jsem co varim...maly nechtel zloutek...takze mel bud maso (hovezi, kureci, teleci, kralika...) Anebo jen zeleninu s prilohou...a byl jedlik co bylo jednodussi...varila jsem v podstate presne co pisete...kure na paprice, svickovou, bolonskou...a nebo jen mrkvo-paprikovou omacku a k tomu tunaka a testoviny...maly mel uz kolem toho 10m i prilohy...nebo alespon vzdy jako soucast...jestli chcete napiste mejlik...preposlu vam mejlik pro kamaradku...psala jsem ji tam par receptiku...

mku
8. čer 2018

@pekuka1989 mohla bych taky poprosilt? 🙂

1zuzulikk1
8. čer 2018

Môžem aj ja poprosiť recepty díky

robin92
8. čer 2018

@matkacekatelka Recepty co pises bych klidne vyzkousela, ja je taky malemu varim, jen jsem vzdy dala mene koreni a jedli jsme to i my, zvykli jsme si vsichni na miminkovskou stravu. Dala bych mi jogurt s ovocem treba na svidani nebo svacinku dopoledni nebo odpoledni, pak bych uvarila treba zeleninovou polevku s tim kvetakem. Ja treba delam ted malemu i pareckovy gulas a jedine co tam davam za koreni, tak je cervena paprika a vsichni se olizuji 🙂.

meronym
9. čer 2018

Ja jsem se hodne inspirovala zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petit_grisu/albu...