Půsty, syrová strava a jiné ozdravné metody pro vaše zdraví

dgm
9. zář 2008

Setkali jste se uz nekdo s timto pojmem? Mate osobni zkusenosti?
Resenim vsech problemu tady na MK by mohlo byt prave seznameni se s pusty a nasledne s lecbou syrovou stravou. Nebo obracene, vzajemne to spolu ale souvisi.

At uz vezmu jakekoliv jednotlive tema tady na MK, pocinaje snazilkami a konce starostmi o svoje vlastni rodice nebo pribuzne, vsechny tyto nemoci a problemy maji jedno spolecne. Jsou resitelne a lecitelne. Bez vyjimky jakakoliv nemoc.

. U nekterych nemoci zabere spis ta syrova strava, u nekterych spis ty pusty. Nekdy je nutne to vzajmne zkombinovat. Pro neverici muze byt prvnim nakopnutim stranky www.pust.cz , www.vitarian.cz nebo na trhu je hodne knizek na toto tema. Mne se v posledni dobe jako nejlepsi zda knizka Roberta S. Morseho Zazracna detoxikace, kde je tohle vsechno hodne v kostce vysvetleno.

Jednou z detoxikacnich metod je prave pust. A o pustu by mela byt i tato diskuze.

jajinak
8. lis 2008

Ještě k těm ananasům,myslím,že přece jen ještě dozrávají,páč jsem je kupovala jen mírně nažloutlé a teď jsou žluté mnohem víc.A výborné 😵 .

lubii
8. lis 2008

Dievčatá,my máme za sebou 1 dňový pôst aj s mojim mužom 😉 .Vôbec neprotestoval a dnes sa ma pýtal,kedy si dáme ďalší. Ale musím povedať, že vás obdivujem tie, čo ste zvládli 3-dňový 😕 Včera večer som sa cítila, akoby som mala chrípku , boleli ma dutiny,oči ma štípali a bola som strašne unavená.Ráno po jablkovej šťave a hrozne už ma nič nebolelo,len som sa stále cítila slabá. Ako po chorobe. Ale poobede už mi nič nebolo 😉

lubii
8. lis 2008

Líšti, Môj malý zo surovej zeleniny pije mrkvovú šťavu. A ryžovú kašu, robím tak,že najprv povarím ryžu, kým zmäkne,potom odstavím a pridám karfiol, brokolicu a pod. Potom pomixujem a je to riadne husté.Závisí od toho,koľko dáš vody.A on má rád hustejšie, to by sa dalo papať aj prstom 😉

listicka77
8. lis 2008

Ad rajčata a jiné šlupky: Loupu Štěpánce vše. Nemá ani jeden zub, tudíž nulovou možnost šlupku rozcupovat. Navíc si tak nějak myslím, že takovéhle ty "nestravitelné" věci, co pročistí střevo, do trávicího traktu kojence nepatří. Možná to je jen předsudek.

Mrkvovou šťávu zkusím. Co se týká lžičky, tak dneska jsme byli na obědě u našich a máma vzala krmení do svých rukou a Štěpule najednou lžičkou dlabala. Dokonce tu pusu i sama otvírala! Ale teda jen párkrát, moc toho nesnědla. Ale bylo to asi tím, že jsme jedli brzo. Ona je zvyklá na "oběd" tak ve dvě, ve tři a ne v poledne.

Zítra povyprávím, jak dopadly moje experimenty s výrobky z ořechového mléka. 🙂

dgm
autor
8. lis 2008

Lubi, gratuluju a hlavne gratuluju k chlapovi, ktery neni proti!!!!!!!! 🙂

dgm
autor
8. lis 2008

Tak odmerovani surovin na mlicko odkladam o den, liskace, co jsem mela namocene na dnesek mi rano decka snedly.

oho
9. lis 2008

Ahoj holky, včera jsem se začetla do této diskuze a hodlám ji celou přelouskat, i když to bude záhul. To, co jem zatím přečetla (moc toho není, přiznávám) ,mě nakoplo k tomu, abych začala přemýšlet nad tím , co jím a hlavně jak šíleně blbě jím 😝 Mám atopický ekzém, trpím na špatné trávení, nadýmání..,takže změna už je načase.Teda nechci konzumovat jen syrovou stravu, přestat jíst úplně maso.., ale chci syrovou zeleninu a ovoce začít jíst mnohem větší dávce než doteď. Tak se chci zeptat, jestli nevadí, když se budu "přecpávat" normálním ovozelem z marketů v "NEbio kvalitě. Jestli ta zelenina, co je plná dusičnananů a kdoví čeho ještě, nebude spíš tělo ještě víc huntovat.

s.arik
9. lis 2008

AHOJ OHO,
sory, CapsLock 😖
já jím 99% potravin z Tesca v nebio-kvalitě a jsem přesvědčena o tom, že je syrová strava i tak lepší než normální. když to trochu zjednoduším, jím "živou stravu znečištěnou chemií" a nejím "mrtvou stravu znečištěnou chemií".
maso, mléčné výrobky, sladkosti, luštěniny, brambory, rýže - to všechno je také stříkané chemií, polotovary obsahují éčka (i do blbé soli nebo mouky se přidávají "protispékavé látky" a jiné svinstva.....zkrátka, trocha dusičnanů a pesticidů v živé mrkvi je podle mne menší zlo než chleba s máslem a sýrem 😉

než přečteš celou diskuzi, pár zhuštěných rad:

- nejlépe jíst syrové ovoce ráno a dopoledne, ořechy a zeleninu až odpoledne/kvečeru
- ovoce nikdy s ničím nemíchat, jíst na lačno a jiné věci až 30-60min po ovoci...ovoce se tráví rychle, pokud si ale k němu dáš chleba nebo jinou vařeninu, zdrží se v žaludku dlouho a bude tam hnít a kvasit - pak nadýmá...
- zeleninu je možno kombinovat s čímkoliv (kromě ovoce, to jíst vždy separátně)
- když už jíst vařeniny, ulehčit tělu dělenou stravou - lépe se tráví bílkoviny a sacharidy odděleně, tzn. maso klidně, ale se zeleninou (ne těstoviny, rýže, brambory). v jiném jídle klidně jíst ty brambory, rýži, těstoviny, ale zase jen se zeleninou, nemíchat s masem.
- největší zátěží jsou pro tělo tyto věci: sůl, cukr, bílá mouka, mléčné výrobky, maso. tyto věci omezit, konzumovat spíše odpoledne, spolu se zeleninou, čím méně tím lépe.
- nejsnadněji se cokoliv stráví při monodietě: jedna porce=jedna potravina, tzn. pokud ti chutná hermelín, sněz ho samotný, zatíží tělo méně než pokrm z hermelínu, brambor, zeleninové přílohy a kousku ovoce jako dezertu....když něco jíš, ústa řeknou mozku co to je a jaké enzymy má produkovat trávicí trakt, jestli má štěpit bílkoviny nebo sacharidy....pokud je v porci všechno smíchané dokupy, tráví se jídlo nedokonale a vzniká více toxinů než při dělené stravě typu "dnes řízek a brambory až zítra nebo za pár hodin"

oho
9. lis 2008

s.arik díky moc za odpověď a taky za ty zhuštěné rady, protože dočítat budu ještě dlouho. Třeba se solením, respektive nesolením nemám žádný problem (za to ostatní jo 🙄 ), já sobě nic nesolím, mně to chutná i bez soli. Můj hlavní problém je to, že já dokážu sníst obrovské množství jídla najednou, sním třeba oběd, hned mě popadne děsná chuť na sladké, tak sním 200 gramovou!! studenstkou pečeť a protože z ní jsem přeslazená, tak si ještě namažu chleba s něčím, abych to zas "zneutralizovala" 😝 Sladkosti jsou pro mě mor, nedokážu si dát jeden čtvereček, musím to sežrat celé.
Dneska vyrážíme do tesca, takže budu nakupovat ovozel ve velkém 🙂
Jdu dočítat 😉

s.arik
9. lis 2008

vítej v klubu, též jím hodně a můj boj s čokoládou si přečteš taky 😝 ale lepším se 😵

když už se přežírat, tak alespoň se snažit dodržet ty vhodné/nevhodné kombinace jídel podle systému:

ovoce separátně
sacharidy jen se zeleninou
maso jen se zeleninou
sacharidy s masem NE
zeleninu s čímkoliv kromě ovoce

takto se "může" sežrat i halda jídla naráz a je to pro tělo trochu lepší než normální jídla...
bacha na dělené stravě se prý hubne.

jak si na tom, chceš hubnout nebo ne? tady jsme všechny vesměs vychrtliny co oplakávají každé ztracené kilo 😀

arvetka
9. lis 2008

s.arik
já ne 😠

s.arik
9. lis 2008

arvetko, a kdo je potom ta kočka v pase? 😕

arvetka
9. lis 2008

s.arik
já. ale vylepšená, nasvícená a o 3-4 kila lehčí než teď 😅

s.arik
9. lis 2008

salon krásy Photoshop jo? 😀 😀 😀
4 kila, to nic není ne? dej si 3d půst včetně správné návratovky a je to dole 🙂

arvetka
9. lis 2008

s.arik
photoshop taky proběhl, ale fotograf přísahal, že mi nic nezúžil ani nezmenšil 😀 myslím tím spíš, že takhle nalíčená normálně nechodím a takhle se taky netvářím 😀 😀 😀
já bych půst nezvládla.... 😔

oho
9. lis 2008

Jako kdybych něco málo zhubla, tak to určitě oplakávat nebudu, ale určo bych nechtěla zhubnout víc jak tři čtyři kila.Kupodivu, i když se cpu, tak je moje váha Ok, ale za to vděčím kojení. Mám asi o deset kilo míň než před otěhotněním. 😝 Určitě pro mě není důvod pro upravení stravy to, že bych chtěla zhubnout, já chci hlavně očistit tělo.Když si představím, co za hnus musím mít ve střevech.. 😝 ,prostě doufám, že si zlepším trávení, atopák, zlepší se kvalita pleťi..
Hodně mě láká ten půst, ale vzhledem k tomu kojení musím ještě nějakou dobu počkat. Apoň si do té doby o tom stihnu načíst a nastudovat.

s.arik
9. lis 2008

při kojení se můžeš čistit tou syrovou stravou (třeba ne 100%, stačí pomalu zvyšovat podíl syrového...) a potom taky klidně klystýry - nic hrozného to není, když si je člověk dělá sám a není masochista, není to ani trošičku nepříjemné, něco jako si čistit zuby 😉

dgm
autor
9. lis 2008

Ahoj, vidim nove jmeno, ale docitat budu az pozdeji, tak sem jenom dam to mlicko pro listicku, vlastne i pro vsechny...prave jsem to dotvorila a tak nez to zapomenu...
Takze rano jsem si namerila az po okraj plny porcelnovy hrnek vlasaku, dala do misky do studene vody namacet.
Ted vecer jsem to slila, dala do mixeru a dolila ten samy hrnek po okraj vody. Rozmixovalo se to na hustou kasi, vcelku jemnou. Potom jsem pridala vrchovatou polevkovou lzici medu a znovu mixla a ted jsem chtela vedet, kolik jeste vody se tam vleze, soucasne aby to bylo dobre, ani ne huste ani ne slabe a ridke. Tak jsem tam postupne dala jeste dalsi dva ty same hrnky. Hotoveho mlicka bylo hodne nad rysku mixeru, ale jeste to nevysplichovalo a bylo to chutove tak akorat.
Jindy to takhle neodmeruju, samotnou me prekvapilo, kolik se tam te vody vleze, kdyz to delam bananove nebo s jablkama, tak to neodmeruju, proste doliju vody, kolik se vleze.
Takze dnesni vypocet: zarovnany plny hrnek vlasaku, polevkova vrchovata lzice medu, tri plne hrnky po okraj vody, vysledne mnozstvi ctyri plne hrnky lahodneho sladkeho orechoveho mlicka. Podle me to bylo celkem dost sladke a syte, tak kdo ma vetsi mixer, tak klidne vic vody a min medu.

jajinak
9. lis 2008

Já jsem dnes dělala mlíko z mandlí a slunečnicových semínek+med+banán.Mňam 😵 .Chutnalo všem a zasytilo.

oho
9. lis 2008

Ahoj, tak jsem dnes v tescu nakoupila kopu ovoce a zeleniny,různá semínka.. 🙂 .Nevadí, když sním víc ovoce než zeleniny? Tak 70 ku 40, nebo by ten poměr měl být stejný? Pořídila jsem si sešitek, kam si budu zapisovat jídelníček a takové ty zásady, co a jak (ne)kombinovat, receptíky.., ať to mám

oho
9. lis 2008

pardon, omylem jsem zmáčkla špatný tlačítko 😎 ....jako stručný výcuc pohromadě.

listicka77
9. lis 2008

oho, ještě je dobré začínat den vymačkanou citronovou šťávou s vodou a jíst až tak půl hodiny potom.

s.arik
9. lis 2008

hihi, poměr 70:40, to dává celkem 110% stravy, my budeme asi sestry, akorát že pro mne platí spíše tak 140% stravy 😝 obžerství se tomu říká.

oho
9. lis 2008

Holky já jsem měla z matematiky jedničku,fakt 😀 Holt už mi to takhle k večeru moc nemyslí 😝
Citron mám připravený, dokonce jsem si napsala na zítřek plán toho, co a kdy budu zhruba jíst, abych nemusela furt nahlížet do počítače. Jdu dočítat.

listicka77
9. lis 2008

Tak jsem slíbila ty zkušenosti s výrobky z ořechového mléka...

Mléko jsem udělala v poměru 80 g ořechů dolít do 3/4 litru vody (to je kapacita mého mixéru), dvě dávky. Asi z půl litru jsem dělala jogurt - ohřát na cca 40-45 stupňů, vmíchat lžíci jogurtu, nalít do skleniček, zabalené do deky na topení, nechat 10 hodin. Jelikož mi to mléko z vlašáků připadá nahořklé, dala jsem rovnou lžíci medu. Nevím, co se stalo, ale ve skleničkách se oddělil jogurt (nahoře) a "voda" (dole). Je ale výýýborný! Chtěla jsem dneska koupit v Plusu biomlíko a zkusit normální jogurt, abych zjistila, jestli ho dokážu udělat normálně (nikdy jsem totiž domácí jogurt nedělala), ale neměli. Tak nevím, kde nastala chyba. A jestli by příště mělo být třeba mléko hustší nebo jogurtu víc...
Z druhé části jsem dělala "sýr". Je to teda vlastně technologie výroby tvarohu, nikoliv sýra, ale to je v tomhle případě jedno. Opět ohřát mlíko, vmíchat citronovou šťávu, nechat aspoň dvě hodiny srazit. Oddělí se hmota a "syrovátka". Cedník vyložit plínou, nalít tam. Tím vznikne takový řídký čerstvý sýr. Vmíchala jsem do něj bylinkovou sůl a namazala na chleba (vitariáni do toho můžou např. máčet zeleninu). Chuťově mi to trochu připomíná některé takové ty hodně řídké vaničkové tavené sýry (jestli si to ještě dobře pamatuju, haha) a má to příjemnou ořechovou příchuť. Fakt dle mého názoru celkem mňamka. Část jsem nechala v plíně a snažila se nechat vykapat a vysušit, aby z toho byl tuhý sýr, ale dneska jsem to vzdala a opět, už poněkud tužší, namazala na chleba. nevím, jestli by to do stadia tuhého sýra někdy vůbec došlo (dřív než se to zkazí).
Estéty varuju - u mlíka je ta barva celkem ok, ale tyhle produkty jsou hodně do hněda, barva ne zas tak vábná.

Achjo, přežrala jsem se kakakového snu deluxe a je mi poněkud špatně... 😝 ☹ Kam se poděla vůle? 😠

dgm
autor
9. lis 2008

Listi, tak to jses dobra, ze jses takova akcni 🙂 😉Tak nevim, jestli jsi cetla ty diskuze, co jsem ti sem dala, ale Tereza prave poukazuje na to, ze je s tim hodne prace a piplani, a nakonec je hodne koncentrovany a tucny vysledek, kde clovek nepozna miru a lehce se prezere 😀 😀 no vyzkousim to taky, at mam zase jinou zkusenost...Jako zpestreni , proc ne.

dgm
autor
9. lis 2008

Oho, ahoj 🙂
Tak ted uz mas jiste hodne precteneho, tak zjednodusene ti napisu, ze je nejlepsi rano zacit mono ovocem a behem dve ovoce ubirat a naopak pridavat zeleninu, takze vecer uz idealne bez ovoce e jenom cista zelenina. Cim zelenejsi, i plane rostliny, tim lepsi.
Pokud kojis, tak urcite pomalu, protoze nastup cisteni muze byt nahly a nemusell by to maly v mliku zvladnout. Ale to uz vis.

listicka77
9. lis 2008

Dgm, mně přijde, že s tím zas tak moc piplání není. Jogurt - jen ohřát mlíko a vmíchat jogurt. Sýr - jen ohřát mlíko, vmíchat citron a za nějakou dobu přecedit (ale něco se tím umaže). Ty diskuze jsem četla. Ano Tereza má pravdu, že jde jen o zhovadilé chutě. No ale furt lepší uspokojovat je raw než nějak jinak, ne? Ten jogurt jsem mj. zkoušela i kvůli malé do budoucna. Až jí jogurt zachutná, tak bych měla třeba taky nějakou alternativu. A zas tak koncentrované to není. V tom poměru, co jsem dělala, to vychází na nějakých 20g ořechů na kelímek jogurtu. Kdyby se u nás dal koupit raw ořechový sýr, tak bych si ho prostě občas koupila ( i kdyby byl drahý jak prase). To není o tom, aby to člověk jedl každý den. Prostě jen občas pro zpestření. 😵

Jo a dneska pokusy se syrovou stravou. Mrkvová šťáva ze lžičky - trochu snědla. Rozmačkané vařené brambory s mixovanou mrkví - nic moc. Ale spíš neměla hlad. Zkusím to radši s rýžovou kaší, tu má ráda, kdežto brambory moc nemusí. Jo a od každého jiného (máma, táta, manžel) jí ze lžičky mnohem ochotněji než ode mě. Prej to dělám blbě! (říkala máma) 😀
A nějak jí zachutnaly banány. Nejoblíbenější ovoce. No nemám moc radost, radši bych ji cpala jabkama a hruškama (zralé hrušky ale taky dlabe, kdežto jabka moc nesní). Dneska jsem dávala i rajče, bohužel ne bio, v tom pitomém plusu zas neměli, parchanti. Dnešní výběr bio ovozelu byl - banány (kupodivu se daly vybrat i celkem žluté), bazalka, pažitka. A to bylo všechno!

Čím dál tím víc uvažuju o tyčovém mixéru. Je k něčemu dobrý ten, co má ty 4 různé nástavce? K čemu jsou, využijou se? A jaký příkon mají vaše mixéry? Jsem zas dneska koukala na ten levný šmejd sencor, ten má 400 W. Občas ty "levné šmejdy" docela milé překvapí kvalitou i výdrží. 😵

dgm
autor
9. lis 2008

Listi, no vlastne vitarian by se mel umet najist holyma rukama venku a nepotrebovat na to zadne kuchynske naradi, no to je v tom pripade vyroba syru a jogurtu pase. Jenze ja mam do ortodoxniho vitariana daleko a sama pocitam si konecne koupit odstavnovac a mam rada svoji vybavenou kuchyni. 🙂 🙂 Tycovy mixer nemam, mam robot Moulinex, kde prave ve vybave byl i ten mixer s objemem nadoby litr, ale ve skutecnosti se vleze v pohode 1,2 l a utahne to.

listicka77
9. lis 2008

Dgm, no jasně, ale já nejsem (a asi ani nebudu) vitarián. takže nějaká kuchyňská příprava pokrmu mě nerozhází. jasně že se dá jíst tak, že nepoužiješ žádný nástroj, ale k čemu to je? Já si klidně nějaký ten salátek užiju, i když se dá ovozel jíst i kusově. (nehledě na to, že člověk občas potřebuje nacpat ovozel i někomu jinému v nějaké přijatelné podobě). a zrovna Tereza se svými lifefoodovými dobrotami, hehe. sama je třeba schopná jíst jen normální ovozel a ořechy, ale žije z toho, že ostatním to nestačí. 😀
O robotu uvažuju taky. Nějaký takový ten multifunkční. Jenže kdo chodí na AP diskuzi, tak už asi malinko tuší, že mám trošku problém s rozhodováním. 😀 A zvlášť když si člověk vybírá dle netu, doporučení přes net apod... A te výběr je taaak velký! narazila jsem i na robot, co má mlýnek na mák!