Recept na Štědrý den pro téměř roční dítě. Máte?

sandra81
18. pro 2007

Nevíte někdo o nějakém dobrém receptu pro 9. měsíční miminko na Štědrý den? Nebo nějaký link, odkaz?

niega
18. pro 2007

Hehehe, nám nebude ani 6 měsíců, takže Edík dostane mlíko - je to smolař 😀 !

janicckka
18. pro 2007

Já bych dala kaši nemyslím bramborovou ale ovesnou.A nebo co normálně dáváte malej k jídlu,určo ne řízek 😀

lendy1
18. pro 2007
aponchie
18. pro 2007

moje mala loni mela br.kasi a lososa prorodniho a letos ma br.kasi a r.prsty nebo pstruha co bude chtit. 😉

odetka
19. pro 2007

ja jsem nekde videla prikrm od Hami a bylo to s tunakem. Ale pro nas to nebude, protoze to je az od 8. mesice. Ale zas na druhou stranu jsem nekde slysela, ze deti do roka by nemeli jist ryby. Je to naka povera, ze by pry nemluvily.

syrael
19. pro 2007

odetka, ryby se nemaj davat u malych bobanu kvuli tvorbe alergii, jsou dost alergenni a pokud ma robatko nejake dispozice, muzou mu to rybajznici odstartovat, takze ja urco ryby az tak od roka a pul...

majaaita
19. pro 2007

Dala bych nějakou skleničku, co taky ještě vařit, když člověk maká jako šroub, aby se najedl sám 😀
Náš mistr má smolíka - večer jí Hajaju, tak bude koukat, jak baštíme my 😀

Bude rád, že dostane balící papír - hádám, že ty věci vevnitř mu budou úplně ukradený 😀 😀 😀

kristi
19. pro 2007

Hami ma ryby od 8. mesice a mala je miluje....myslim,ze to s tema alergiema je blbost, pokud toho neni hodne..