Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

petula7.
10. říj 2009

Ahoj holky mohla by jste mi některá poradit co si vařit při těhotenské cukorvce? Hledala jsem jínde na netu, ale nějak jsem nic nenašla, tak snad mi tady poradíte přímo nějaký recept. dík moc

bokina
29. dub 2016

@krounka
Ahoj, mohla bych te poprosit o zaslani jidelnicku na bokinka@seznam.cz? Porad se mi nedari srazit cukr do limitu, uz jsem z toho na prasky a nevim kudy dal. Snad delam jen chybu v diete, nechci si pichat inzulin. Dekuji moc

werumka
29. dub 2016

@bokina Ahoj, přijď do diskuze Těhotenská cukrovka - holky si tam s jídelníčkem vědí rady 🙂 @krounka už ho k dispozici nemá.

kaschmar
22. kvě 2016

@alrep1987 Dobrý den, mohla byste mi taky poslat jídelníček na klasova.zuzana@seznam.cz? Předem moc děkuji 🙂 Zuzana

holoubkova
27. kvě 2016

Dobrý den mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku?
Děkuji moc

andrea155
25. čer 2016

@krounka Mohla bych vás prosím požádat o vás rozpis jídla? Byla bych moc rada,kdyby jste mi poslala vás jídelníček ba e-mail: bretlice155@gmail.com

jolie88
23. črc 2016

@alrep1987 Mohu, prosím, poprosit o jídelníček? janalangrova@centrum.cz Moc děkuji!!

samsaras
29. črc 2016

@alrep1987 mozem tiez poprosit o jedalnicek s receptami? Dakujem🙂

janulinka103
2. zář 2016

mohu také poprosit o jídelníček? jana.bax@seznam.cz

alrep1987
9. zář 2016

@samsaras pošli mi mail..já už nevím komu jsem posílala akomu ne..

kosinka87
12. zář 2016

@krounka můžu prosím taky poprosit o jídelníček na email? kosinka87@seznam.cz

katyh84
12. zář 2016

@alrep1987 Dobrý den mohla bych taky poprosit o jídelníček pokud ho máte stále k dispozici? Můj mail je hrochova84@seznam.cz předem moc děkuji Katka

alrep1987
12. zář 2016

ahoj holky, pokud budete chtít poslat jídelníčky, písněte mi do zprávy Váš e-mail...mám je stále k dispozici..

martinamichaliskova
26. zář 2016

@krounka Prosím o zaslání na email : torynek@seznam.cz . Mám hodně vysokou těhotenskou cukrovku , jsem na inzulínu a začínám s dietou a dost v tom plavu . Děkuji

opra
14. říj 2016

@alrep1987 Mohla bych také poprosit o jídelníček? email: info@cosmeticsmaniac.cz
Předem moc děkuji 😵

alrep1987
17. říj 2016

všem, kterým jsem ještě neposlala jídelníček nebo prosily korunku, pošlete mi soukromou zprávu s Vaším e-mailem...já je stále mám k dispozici a ráda je pošlu...

kacenkarezacova
25. říj 2016

@alrep1987
@alrep1987 mohla bych taky prosím poprosit o jídelníček jestli ho máte ještě k dispozici? Předem moc děkuji katerina13rezacova@seznam.cz

inka863
16. lis 2016

Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku, jestli je stále k dispozici? Moc moc děkuji. j.chroma@email.cz

sara8159
20. lis 2016

Ahoj jsem na tom stejne, tehu cukrovka a pekne v tom plavu. Muzu poprosit take o jidelnicek? arasouku@gmail.com. Moc dekuji za pomoc.

kaschmar
20. lis 2016

Dobrý den, mám nějaké informace, mohu poslat, ale prosím zprávu poslat přímo mně. Nevím, kdo má jídelníček a kdo ne - od někoho jiného.😉

inka863
20. lis 2016

@kaschmar - Dobrý den, tak jestli můžu moc poprosit, tak se hlásím - o jídelníček i jakékoliv další informace 🙂 zatím se s jídlem peru, spíš se bojím co můžu sníst, všechno počítám, vážím a stejně cukr někdy hopsá jak se mu chce..

lenicka2404
19. pro 2016

@krounka Ahojky mohla bych taky poprosit i zaslání tvého jídelníčku na mail skaroupkova.lenka@seznam.cz Moc děkuji dochází mi totiž nápady!😖

beatax
29. led 2017

Dobrý den,
byla by prosím některá z Vás ochotná mi poslat jídelníček? Začínám v prvním trimestru s dietou... moc by mi to pomohlo, moc moc děkuji 🙂
email: rolnicka00@seznam.cz

kaschmar
29. led 2017

Dobrý den ano zašlu zítra až budu na PC zuzana

beatax
30. led 2017

diky moc 🙂

slivci
31. led 2017

Ahoj maminky,poslala by jste mi ,prosím ,některá taky jídelníček při cukrovce? Už týden se s tím peru a nějaká inspirace by mi moc pomohla. Děkuji, mullerova.ivana@centrum.cz

slivci
31. led 2017

Moc děkuji maminkám co mi jídelníček poslaly 😉

martinamichaliskova
1. únor 2017

Mámnpobporidu a cukrovks je fuč.Jen mně čekají testy po šestunedělí . Dietku dodržuji dále .Před porodem jsem měla 100 kg , za těhu jsem přibrala 3 kg .Po poeodu mam 88 kg , pro tělo úleva a sladké mi moc nejede . Teť si to jen udržet . 😉

riley
2. únor 2017

Mohla bych take poprosit o jidelnicek? predem mockrat dekuji. kristyna.krizekova@gmail.com

dddenisa
3. únor 2017

Ahoj, já měla také těhu cukrovku a milovala jsem následující hráškovo-zeleninovou kaši, dávala jsem si jí k jakémukoliv masu.

Osmahnout 1 střední cibulku, po chvilce přidat 2 střední nakrájené mrkve a 2 petržel a chvilku orestovat, poté nasypat žlutý loupaný půlený hrášek (nemusí se předem namáčet) -asi tak hrníček a vařit asi půl hodiny, nebo tak dlouho, až bude vše měkké.

Dobrou chuť!

arkerian
4. únor 2017

@krounka mohla bych taky poprosit o zaslání jídelníčku? dvorakova-bara@email.cz děkuji 🙂