Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

petula7.
10. říj 2009

Ahoj holky mohla by jste mi některá poradit co si vařit při těhotenské cukorvce? Hledala jsem jínde na netu, ale nějak jsem nic nenašla, tak snad mi tady poradíte přímo nějaký recept. dík moc

krounka
19. únor 2015

@vikynka33 poslala jsem to teď znovu,tak snad už dojdou.Eva

vikynka33
19. únor 2015

@krounka díky moc, už to dorazilo, jsi zlatá! 🙂

krounka
20. únor 2015

tak to je fajn,tak dobrou chuť 😉

yapaka
21. únor 2015

@krounka poprosim aj ja o zaslanie jedalnicka, na mail yapaka55@gmail.com. Pisala som ti aj spravu. Vopred velmi pekne dakujem

ancii
22. únor 2015

Ještě jednou taky prosím o zaslání, zatím nic nedorazilo. na anciib@seznam.cz. Díky moc

d3nisa
27. únor 2015

Taky my dnes bylo řečeno ze mam cukrovku jestli bych mohla poprosit o vás jídelníček jak tu píšete na eimal moc bych byla rada jsem stoho hotova dendulka14@icloud.com děkuji denisa

yapaka
27. únor 2015

@krounka dakujem krasne za jedalnicek ... tak to si mala riadne prisne, ked si to musela takto dopodrobna fuuu

krounka
27. únor 2015

@ancii Odesláno 🙂

krounka
27. únor 2015

@d3nisa také odesláno 🙂

d3nisa
27. únor 2015

Děkuji za jídelníček dorazil 🙂

ancii
27. únor 2015

@krounka Mně bohužel nedorazil, můžu otravovat ještě jednou?Moc prosím na anciib@seznam.cz. Díky, jste zlatá🙂

kiridunka
1. bře 2015

@krounka Ahoj, mohla bych tě taky poprosit o zaslání jídelníčku? Děkuji

kiridunka
1. bře 2015

@krounka ještě mail: vrazerad@gmail.com

kiridunka
2. bře 2015

@krounka dík moc za mail 🙂

ancii
2. bře 2015

Už dorazil, moc díky

martinkkka29
4. bře 2015

Ahojky, mohu také poprosit o zaslání jídelníčku na email: roxy015@seznam.cz? Děkuji moc, včera mi zjistili těhu cukrovku a nějak nevím co k obědu a večeři 🙂

olcek
10. bře 2015

Dobrý den,taky moc prosím o zaslání receptů,olahru@gmail.com.dekuji

kwetulinka
13. bře 2015

@krounka
ahojky mohla bych taky poprosit o ty receptiky ??? moc prosim jsem uplne bezradna ☹ ☹

martinkkka29
13. bře 2015

Holky copak jíte? Já si třeba dělám květák na mozeček, špenát, plněná torttila mi taky prochází, řízky na přírodno, grilované kuře... copak vy?

kwetulinka
13. bře 2015

@d3nisa ahojky mohla bych poprosit o preposlani jidelnicku????? prosim prosim!!!

mamiiinka
16. bře 2015

@krounka

Můžu taky porposit jídelníček pro inspiraci? prosím? 🙂
😅

krounka
16. bře 2015

@mamiiinka A email?

mamiiinka
16. bře 2015

posílám ve zp. Děkuji 🙂
@krounka

lil35
20. bře 2015

Ahojky, mohu taky moc moc moc poprosit o zaslání jidelníčku. 😀 Dochází inspirace ☹
email slavikovalili@seznam.cz Děkuji předem.... 😉

leennyy
25. bře 2015

Ahoj 🙂 také by jsem prosila o zaslání jídelníčku na adresu: leennyy@seznam.cz. Děkuju 🙂

olcek
25. bře 2015

ja zatim jidelnicek nedostala, prosim znova o preposlani, dekuji, olahru@gmail.com 🙂

hedka1
9. dub 2015

@krounka Ahojda, mohla bych poprosit taky o zaslaní jídelníčku. Taky bohužel řeším těhu. cukrovku a nevím co vařit. radka.baresova@seznam.cz dík

ludul
9. dub 2015

také prosím o zaslání - ludul@seznam.cz

mimar
12. dub 2015

@krounka Dobrý den právě tu čtu o receptech na cukrovku a jelikož jsem z toho zoufalá mohla bych také poprosit o nějaký ten receptík pro inspiraci. Můj meil misamarti@seznam.cz. Předem mockrát děkuji

monika_kopretinka
14. dub 2015

@krounka ahojky mě před týdnem jako těhu diagnostikovali cukrovku a mám z toho trochu těžkou hlavu, moc bych chtěla poprosit o zaslání toho jídelníčku,děkuji za ochotu Monika