Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

petula7.
10. říj 2009

Ahoj holky mohla by jste mi některá poradit co si vařit při těhotenské cukorvce? Hledala jsem jínde na netu, ale nějak jsem nic nenašla, tak snad mi tady poradíte přímo nějaký recept. dík moc

veronikakoucka
18. dub 2015

Ahoj,mohu také poprosit o info k jídelníčku,moooc děkuji. verunkaberunkakoucka@seznam.cz

monika_kopretinka
19. dub 2015

Mohla bych prosit o ten jídelníček? Zatím mi vůbec nic nedorazilo. Mockrát děkuji. mona.kubickova@seznam.cz

hedka1
19. dub 2015

Ahojda holky, mě taky zatím nic nepřišlo. Tak se připomínám. radka.baresova@seznam.cz. Díky moc

katerinamatej
25. dub 2015

@krounka
Dobrý den, také mi zjistili těhotenskou cukrovku. Mohla bych vás tedy poprosit o zaslání jídelníčku na email. katerina.matej@seznam.cz Moc by mi to pomohlo.

alrep1987
4. kvě 2015

ahoj maminky... prosím prosím mohla by mi některá z Vás také zaslat mailík s rozepsanými recepty??? mám doma už dva kluky a čekáme třetího..ani u jednoho z předchozích těhu jsem cukrovku neměla, takže jsem z toho taky docela mimo a vyplašená... děkuji a tady je mail: alrep@seznam.cz

offmisha
5. kvě 2015

ahoj maminky, mohla bych poprosit i já o jídelníček? Dneska mi ji zjistili, tak, abych mohla dělat něco pro piškota 🙂 Děkuji moooc offmisha@gmail.com

xxlucka90
19. kvě 2015

@krounka Mohla bych poprosit taky o jídelníček??? lucka.rehurkova@seznam.cz
Jsem úplně bezradná a to mě to čeká celé těhu ☹ Děkuju moc! 🙂

alrep1987
21. kvě 2015

Ahoj, tak také stále žádný mail. 😒 to už sem nechodí nikdo kdo by byl ochotný poradit?

xxlucka90
21. kvě 2015

Taky mě nepřišel, asi sem slečna nebo paní už nechodí 😖

hedka1
21. kvě 2015

Ahojda holky, já taky pořád čeká na jídelníček, ale mám obavy, že ta co má jídelníček sem už nechodí.
Mě prochází čočka s vajíčkem. Těstovinovej salát s kuřecím masem a zeleninou, ke každému jídlu hodně moc čerstvé zeleniny. Ke snídani mě určitě neprochází pečivo, tak buď vývar, nebo čerstvá zelenina s vajíčkem a šunkou od kosti, nebo různy knekebroty se šunkou a sýrem a zeleninou. Brambory v menším množství (lepší vařit ve šlupce) Těstoviny a rýže je v pohodě. Krupicová kaše s ovocem. Jinak je to zvláštní, ale neprošlo mi květákový mozeček s bramborem. Taky záleží kolik nejvíc můžete mít. V minulém těhu jsem měla mít hodinu po jídle do 7,2 mol, a teď hodinu po jídle do 7,8 mol.( změnily se doktorky 🙂 )

alrep1987
22. kvě 2015

Tak já si glykemku měřit nemusím, tak ani nevím kolik bych po jídle měla mít :p do poradny docházím jen proto, že jsem měla na lačno zvýšené hodnoty :/ a jsem z toho totálně na prášky. přeji pevnou vůli a klidný průběh těhu dámy ;)

jankana13
31. kvě 2015

@krounka
@krounka ahoj mohla bych take poprosit o zaslani jidelnicku? Dekuju moc janaas@email.cz

puntikmichalka
1. čer 2015

@krounka ahoj, mohla bych taky poprosit o jidelnicek s tehotenskou cukrovkou.moc by mi to pomohlo 😵 tady je muj meil: michalka.dlouha@seznam.cz

kapi2314
5. čer 2015

@krounka mohla bych taky poprosit o jídelníček, jestli ho ještě máte někde uložený. Děkuji.

kapi2314
5. čer 2015

@krounka ještě jsem zapomněla připojit mail: i.kochova@email.cz Děkuji.

lenicka95
11. čer 2015

@krounka Ahoj, můžu taky poprosit o recepty? Díky moc. Lenka mail: lee.lenka@email.cz

jirkonos
11. čer 2015

Chleba a pečivo bych řekl, že je stravou maminek ale samozřejmě, že záleží na co máte chutě. Tady je malá inspirace http://chleba-recept.blogspot.cz/

mishelka9
24. čer 2015

@krounka ahoj, mužů poprosit taky o ten rozpis receptu na mail? Moc dekuju Kopecka.michaela@seznam.cz 😎

podanrad
25. čer 2015

@loriane Dobrý den, teď tu pročítám diskuze o tom těhotenském strašákovi a narazila jsem na Váš příspěvek....Mohla bych Vás mooooc poprosit.Jestli ten jídelníček ještě máte, moc by mi pomohl....Dnes jsem si uvařila první jídlo a vážně nevím co budu vymýšlet dále....Předem moc děkuji. S pozdravem Podaná. Můj email ajapodana@seznam.cz

niki2325
29. čer 2015

@krounka ahoj prosím Tě mohla by si mi poslat ten vypracovaný jídelníček? do poradny jdu za 14 dní a nejsem moudrá z toho co jsem vyčetla o počítání sacharidů :/ předem moc děkuji nikolka.kumpova@seznam.cz

hedka1
30. čer 2015

Ahojda, taky sem prosila tady o jídelníček a pořád nic☹. Už bych chtěla taky moc poradit co vařit, protože se mi to zhoršilo a jídla co jsem si doteď vařila a procházely úplně na pohodu, najednou ze dne na den jsou hraniční. Tak prosím, jestli někdo má jídelníček radka.baresova@seznam.cz. Díky moc

starbucks
30. čer 2015

Holky dosel nekomu ten jidelnicek? Ja jsem psala sz a nic :(

krounka
30. čer 2015

Ahoj,omlouvám se všem,že jsem už neposlala jídelníčky,co jsem tu před časem nabízela,ale už je nemám,jelikož jsem přišla o notebook,ve kterém jsem je měla uložené. Ale dokud jsem měla,posílala jsem,tak je možné,že některá z maminek,které jsem ho poskytla ho třeba ještě má uložený v emailu.
Všem hodně zdraví a krásná a zdravá miminka přeji 🙂

alrep1987
30. čer 2015

Ahoj taky jsem na poslední kontrole měla hraniční výsledky v úterý jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá co a jak ☹ tak taky už nevím co vařit :/ snad se najde nějaká maminka co ten mail mít bude a pošle ho nebo zkopíruje přímo sem 😉 tak se držte a ať je všechno pokud možno ok

krounka
30. čer 2015

Koukala jsem na první a druhou stránku diskuze a tam jsou nicky maminek,kterým jsem ješte jídelníček zaslala,tak zkuste oslovit je...

alrep1987
2. črc 2015

Zkusíme

yaya414
10. črc 2015

@krounka Dobry den viem ze je to uz dost davno a neviem ci este ten jedalnicek mate ak by nahodou velmi by ste mi pomohla zaslanim na email janka.bezakova@centrum.sk srdecne dakujem

hedka1
10. črc 2015

@alrep1987 Ahojda zkoušela jsi napsat o ten jídelníček z té první strany? Kdyby Ti přišel mohla bys mi ho prosím poslat radka.baresova@seznam.cz Díky moc
Jinak vzorový jídelníček sem našla na celý týden zde: http://www.tehotenskacukrovka.cz/sites/default/...

alrep1987
10. črc 2015

hedka1 ahoj zkusila jsem obeslat všechny mamky z první strany zda je náhodou nebudou mít uložený, tak pokud se ozvou, tak ho určitě ráda pošlu jak tobě, tak ostatním maminkám 😉 já jsem teda ještě krom surovin, které maj vysoký glykemický index dostala rozpis kolik gramů sacharidů můžu např. při snídani, svačině, obdědu atd. pokud by to někomu pomohlo přepíšu to sem.

starbucks
10. črc 2015

@alrep1987 to je paráda 🙂 pak dej prosím vedet 🙂 poslala bych ti maila