Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Recepty pro kojící podporující kvalitu mléka. Co jíst?

iveta21
27. srp 2019

Ahojky holky, už mi asi hrabe, ale pořád přemýšlím co mám jist abych měla kvalitní mléko a hl. abych to mohla kvůli bolení bříška.... Zkušenosti?

dc2015
27. srp 2019

@iveta21 kus od kusu... Poradit moc nejde. Zkoušet, zkoušet... Vynechat hodně nadymave... Prvního nadymalo vše, druhého nic. 🙄 V tomhle radit vážně nejde... 🤷

pe_tu_ss_ka
27. srp 2019

@iveta21 já občas nestíhala nějakou svačinu nebo tak.. A pila jsem 2x denně gravimilk, myslím, že i díky tomu jsem odsávála skoro smetanu 😂 ale jinak jsem vařila takové rychlovky, zeleninu do trouby, maso na přírodno, těstoviny, polévky, vývary, saláty a tak.. Neměla jsem čas si lámat hlavu, co ani a co ne.. Určitě jsem se snažila vyhnout čerstvému pečivu, omáčkám s hromadou cibule a tak 🙂

lenickakl
27. srp 2019

jedla jsem všechno

drep
27. srp 2019

@iveta21 když to fakt musíš vědět ty, co tvoje dítko může a co ne. Moje dcera trpěla na koliky první měsíc a bylo to bez vazby na mou stravu, jak se začla hýbat a prdět, tak je bez problémů a já jím absolutně vše, co není “vhodné” pro kojící (cibulí česnek, luštěniny, mléko, mouku, kávu, čaj). A kojím osm měsíců.

evaamy
27. srp 2019

ja jedla vsehno, i zeli a podobne. a syn byl ok.

normalnimatka
27. srp 2019

neřešila jsem. dítěti dávej probiotika a uvidíš.na kvalitní mlíko...hmm, no pestrá strava. ale stejnak nezajistíš, že máš a jíš dostatek minerálů a vitamínů. jelikož v půdě je dneska hovno, je i v plodinách hovno. ale tělo není blbý, upřednostní tvorbu mlíka..bez vitamínů a minerálů budeš kdyžtak jen ty...🙂)))

neomenia
27. srp 2019

Nersim, jim vse, dam si kafe, i trochu vina. Dite zije a je stastne a spokojene🙂

iveta21
autor
27. srp 2019

@pe_tu_ss_ka No mám ještě syna skoro 11let. Právě, že poslední dobou jsem ráda když na krmim jeho.... Ani moc nestíhám jíst😔... Dneska jsem udělala knedlík s vajíčkem (a právě si říkám jestli jsem měla.... Je tam cibulka, kynuty knedlík...). Ale jak píšeš na v varování není čas... Já si ráno udělám hrnek (kyblík) melty, hrnek kojící ho čaje (zbytek mám v konvici) a zobu co se dá.... Jablko, kysané mléko, jogurt, mama tyčinku, chleba se šunkou sýrem - při stoji/za chůze 😂...., papriku,
O víkendu jsem udělala kuře na medu plněné jablkem s bramborem....

iveta21
autor
27. srp 2019

@normalnimatka 😂👍 je to tak😉

iveta21
autor
27. srp 2019

@iveta21 koukám jak se mi ta zpráva krásně sama upravila 😔

Sem začni psát odpověď...

Odešli