Rychlé moučníky, koláče, bábovky. Poraďte nové recepty!

macek28
16. únor 2007

Holky kuchařinky,mám mlsné děti a pořád musím péct.Ráda bych uvítala nějaké nové recepty!Tak pište,předem dík! 😝 😝 😝

nici
17. únor 2007

STRUHANY TVAROHOVY KOLAC: ( tento kolac je fakt lahky a vyyborny ) 😝

na cesto: 400g hladkej muky, 1/2 prasku do peciva, 150g praskoveho cukru, 250g tuku na pecenie, vanilkovy cukor, 3 PL kakaa, 1 zltok, 1dl vody (ak je tvrde cesto);
na plnku: 3 kocky tvarohu, 250g praskoveho cukru, vanilkovy cukor, 2 lyzicky Zlateho klasu, 3 zltka, sneh zo 4 bielkov -- postup: z uvedenych surovin vymiesime cesto a nechame ho odpocivat pol hodinu v chladnicke. Potom ho rozdelime na dve casti- jednu cast nastruhame na vymasteny a mukou vysypany plech, na to dame dobre vymiesanu tvarohovu plnku a tu opat prekryjeme nastruhanym druhym cestom. Pecieme v mierne vyhriatej rure

nici
17. únor 2007

RYCHLY KOLAC SO SLAHACKOU

200g polohrubej muky, 200g krystaloveho cukru, 1 prasok do peciva, 3 vajcia, slahacka ( ja robim z Rajo smotany na slahanie ) -- postup: vsetko spolu vymiesame, vylejeme na plech, na vrch poukladame lubovolne ovocie a upecieme. Hotovy kolac posypeme praskovym cukrom s vanilkou alebo polejeme rozpustenou cokoladou

nici
17. únor 2007

RYCHLY HRNCEKOVY PERNIK

2 pohare hrubej muky, 1 pohar mlieka, 1/2 pohara oleja, 1 pohar praskoveho cukru, 1 prasok do pernika, 2 lyzice kakaa, balik hrozienok, prasok do peciva, vajce -- postup: vsetko spolu zmiesame, upecieme. Vychladnuty kolac potrieme slivkovym lekvarom alebo ja davam domaci ribezlovy od babky ( neskutocna chut 😝 )a polejeme roztopenou cokoladou na varenie

nici
17. únor 2007

Macek potom daj vediet, ci si niektory robila a ako vam chutil.... 😉

macek28
autor
17. únor 2007

Nici,díky za typy,určo vyzkouším a mým mlsounům to bude na 100pro chutnat,jak to tak čtu!Dám vědět,jak to dopadlo,jo?M

nici
17. únor 2007

inak macek vyskusat ten pernik na tu roztopenu cokoladu este posypat struhanym kokosom....to robim niekedy, pretoze ja, vsekto co je kokosove milujem a potom to ma este vacsie grady 😉 😝 😀
uz sa tesim na pozitivne ohlasy z tvojej strany 😉

evcafrank
17. únor 2007

nici: omlouvám se, ale nevím co je zlatý klas 😔 ( v prvním receptu)

nici
17. únor 2007

to som napisala jak madar 😀 ale pochopila si to urcite 😉 , myslela som, aby si potom tu cokoladu posypala kokosovou muckou... 😉

kattum
17. únor 2007

evcafrank, zlaty klas je vanilkovy puding, klasicky na pripravu kremu. Vsimla som si, ze pod tymto nazvom to v Cechach nedostat, tak kup Dr.Otker vanilkovy

evcafrank
17. únor 2007

kattum:díky🙂už se těším až to upeču🙂

nici
17. únor 2007

evcafrank, prepac az teraz som si vsimla dodaz, ale kattum ti odpovedala.... 😉

hanka274
17. únor 2007

aj Zlatica je Zlaty klas vlastne. Len to je tusim SK vyrobca....
aj ja mam, ale to je taky klasicky:

3hrnc. polohr. muky, 2hrnc. cukru, 1 prasok do peciva, 2 vajicka cele, pol hrnceka oleja, 1 hrncek mlieka. Vsetko spolu naraz vymiesat, dat na plech, pridaj ovocie. A na vrch uz podla chuti. Bud len taky ovocny, alebo este navrch mozes puding: Zlaty klas+mlieko+cukor. Aj slahacka roztreta navrch sa da.
Alebo len tak cesto, bez ovocia Das na plech. Spravis si ten puding a das na vrch. Aj to je fajn.

Alebo: na to iste cesto: kiwi, na to kiwova zelatina (sumienka kiwova+voda+Zlaty klas) a navrch pomiesane smotany s cukrom. Das na chvilku do chladnicky a je paradny!!!!
Miesto kiwi mozes hocijake ine ovocko, podla toho potom das zelatinu.

Nici, tak vyskusam tie tvoje recepty, vyzeraju napisane perfis.

nici
17. únor 2007

Hanka ja vyskusam urcite ten tvoj, lebo mi pripomina iny kolac, ktory vymyslela babka mojho muza ( rodinny recept ) ale tento je oproti tomu fakt jednoduchsi na pripravu...tak sa tesim.... 😉

inak potom daj tiez vediet, ako ti chutilo....my najviac milujeme ten struhany tvarohovy, to je u nas recept, co ide z generacie na generaciu, mam pri nom spomienky na detstvo.... 🙂

kattum
17. únor 2007

JOGURTOVÁ BUCHTA S OVOCEM
TĚSTO:
1 bílý jogurt Hollandia 200 ml
1,5 kelímku od jogurtu polohrubé mouky
1 kelímek cukru
2 celá vejce
1 prášek do pečiva

Nalít na vymazaný a vysypaný plech, poklást ovocem a posypat drobenkou.
Nejlepší jsou meruňky, švestky, rybíz, maliny, ... prostě nějaké kyselejší ovoce.

DROBENKA:
10 dkg tuku
10 dkg cukru moučka
15 dkg hrubé mouky
Pečeme v horké troubě, po chvíli stáhneme na menší teplotu. Peče se cca 20 minut.

hanka274
17. únor 2007

nici, dam vediet.

kattum, co je u vas drobenka? 😒

nici
17. únor 2007

neni to nahodou cukor so skoricou?

kattum
17. únor 2007

hanka, drobenka je posypka.

hanka274
17. únor 2007

jasne, dikesko! 🙂

nici
17. únor 2007

toto co som napisala ja si pamatam z tych klasickych ovocnych skolskych kolacov, ak si spominate aj vy? a to sa myslim, ze tiez vtedy tursim volalo drobenka, tak sa mi zda.... 😕

hanka274
18. únor 2007

nici, prepisala som si tie tvoje recepty. A mam otazky, este predtym ako zacnem:
K 1. receptu, musi sa davat aj do cesta aj do plnky praskovy cukor? Lebo ja vsade kde vidim praskovy (okrem posypky) davam krystalovy, to je taky zvyk. Myslim, ze mozem aj tu nie?
Tuk na pecenie, myslis Heru, vsak?
A kakao, nie granko, ze?
3 kocky tvarohu, teda 3 balenia (po 250g, teda spolu 750g), ze?

k 3. receptu, musi byt tiez praskovy? a vajce cele?

Dikes!
Hanka

nici
18. únor 2007

takze hanka odpovedam 😉
k 1 receptu: ja davam len praskovy, tak to skus s nim, neviem ti povedat, ci by to mala nejaky iny dopad s krystalovym....ak ti to nerobi problem, tak radsej praskovy....

Tuk na pecenie - ja davam Palmarin

Hej kakao, nie granko, klasicke horke kakao

presne 3 kocky znamenaju 3 x 250 g tvarohu

asi radsej praskovy, fakt neviem vysvetlit rozdiel co by sa stalo ak das krystal a ano cele vajce

tak dufam,ze som pomohla 😉
a o chvilu pripisem dalsi recept...co som teraz vymamila od maminy cez fon, a ten je tiez velmi velmi mnamky.... 😝 🙂

lenkanemeckova
18. únor 2007

Ahojky... taky přispívám svou teoškou do mlýna 😀 ... je to opravdu báječná a hlavně jednoduchá a rychlá buchta... zkuste a určitě ji zařadíte do svých receptů 😉

1/2 kg nastrohaných jablek ( já je ani neloupu, jen omyju a pak strouhám dokola dokud nezbyde ohryzek - je to nejrychlejší)
1/2 kg hr.mouky (osobně sem jednou neměla a dala i pohrubou a nic sem nepokazila)
1/2 kg cukru krupice
2 lžíce kakaa
1 lžička skořice
2 celá vejce
1 prášek do pečiva

vše zamýchat a vylít do vymyzaného a moukou vysypaného plechu (dělám i z poloviční porce do formy)rovnoměrně rozetřeme a upečeme...

Vychladlé zalejeme polevou... mohla by být i čokoláda, ale my dáváme přednost bílé cukrové:

325 g cukru moučka, 3 lžíce horké vody, 1 lžíce oleje a šťáva z citronu (lze použít i koncentrát citronku) dle chuti... když buchta není pro děti, přidávám do polevy i 3 lžíce rumu... 😉

nici
18. únor 2007

KOLAC "LENIVA ZENA"

2 hrnceky polohrubej muky, 2 hrnceky krystaloveho cukru, 2 hrnceky mlieka, 1 hrncek maku, 1 hrncek oleja, 3 vajcia, 1 balicek prasku do peciva, pikantny lekvar ( najlepsie zase ribezlovy ), cokoladova poleva -- postup: vajcia s cukrom dobre vyslahame. Postupne pridavame olej, mlieko, NEPOMLETY mak a muku s praskom do peciva. Hladke cesto vylejeme na vymasteny a mukou vysypany plech, povrch zarovname a dame do vyhriatej rury upiect.
Este teply kolac natrieme vrstvou ribezloveho lekvaru a potom polejeme cokoladou. Ja este posypam alebo aj mama ma nakazane kokosovou muckou ( milujem to ) 😉

hanka274
20. únor 2007

nici, dik za odpoved. Skusim dat ja heru....potom dam vediet....

len
20. únor 2007

Tak já sem zase dám recept na manželův oblíbený hrnečkový makovec 🙂
2 1/2 hrnku polohrubé mouky
1 hrnek cukru
1 hrnek mletého máku (kupuju už namletý)
2 vejce
1 hrnek mléka
1/4 hrnku oleje
1 prášek do pečiva
+ může být trocha nastrouhané citrónové kůry (taky kupuju hotovou).
Všecko smíchat (pokud je moc husté, trochu naředit mlékem), nalít do vymazané a vysypané (hrubou moukou) bábovkové formy (popřípadě na plech) a upéct 🙂
Zabere to 10 minut, než to dám do trouby a za dalších 30-45 minut je to hotové, manžel ho chce 3x do měsíce 🙂

iza
20. únor 2007

Hnědá rychlá buchta
1hrnek cukru
1 1/2 hrnku polohrubé mouky
3/4 hrnku oleje
3/4 hrnku juice (nebo coca-coly, fanty atd)
4polévkové lžíce kakaa
1polévková lžíce kávy(turka)
půlka prášku do pečiva
- vše smícháme a vlijeme do vymazané a vysypané formy, pečeme na 4-5 cca 30minut
-do těsta můžete přidat, rum, nebo hrozinky, banán...no cokoliv...
- doporučuji po upečení polít hořkou čokoládou

hanka274
20. únor 2007

len, pozname, ja davam nemlety mak, a na hotove dam lekvar a slahacku.
Skus, budes sa olizovat.... 😝

nici
20. únor 2007

hanka,
ked davas nemlety mak, skus urcite tu Lenivu zenu, to je fakt neskutocny kolac, a tiez s tym ribezlakom, proste brutus mnamka. 😝 🙂

hanka274
20. únor 2007

ok, nici skusim....
pocuvaj, urobila som si to cesto, odpociva v chladnicke, ono bolo take ale lepkave, to ma byt?
Vsetko som naraz rukami zmiesala, dobre, ze?
Inak mam iba maly struhak s malymi dierkami, co teraz. Ako? Mam to podrobit v rukach????
dik!
uz sa tesim ked to bude hotove...dufam, ze sa podari...potom napisem.

erika153
20. únor 2007

Zákusok z margotky
Základom je 3 dcl hrnček.
1 hrnček práškového cukru
1 vanilkový cukor
125 g masla
3 žĺtky /bielka nezahadzuj neskôr ich budeš potrebovať/
1 dcl oleja
2 ks margot tyčinky
2 hrnčeky polohrubej múky
1 kypriaci prášok
1 hrnček mlieka

PostuP. Všetky suroviny spolu dobre zmiešame a pridáme vyšlahaný sneh z 3 bielkov. Zľahka premiešame a vyklopíme na pomastený a múkou vysypaný plech. Pečieme pri 150 - 200 stupňoch. Po upečení a vychladnutí polejeme čokoládou alebo posypeme práškovým cukrom. Dobrú chuť.

tento je fakt vynikajuci. 😝