SOUTĚŽ: Před spinkáním papám nejraději...

lidka_hipp
8. pro 2014

Moc se mi líbily vaše příspěvky, o co byste chtěly soutěžit. Hodně z vás si psalo o naše kaše, a tak tuto soutěž věnujeme právě jim 🙂
Stačí, když mi odpovíte na tuto otázku: Co vaši miláčci mají nejraději před spinkáním? Chutnají jim kaše, vyžaduji lahvičku mléka nebo se "pořádně nacpou" masíčkem? 🙂 Podělte se s námi o své večerní rituály... Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme balíčkem kaší HiPP.

Moc dobře víme, že i ty nejmenší děti mají opravdu mlsný jazýček, a tak nabízíme mnoho různých kaší a to jak obilných, tak mléčné. BIO mléčné kaše HiPP jsou vyráběny z přísně kontrolovaných BIO ingrediencí. Kromě toho obsahují také pokračovací mléčnou kojeneckou výživu vhodnou pro daný věk, důležité omega-3 mastné kyseliny a hodnotné vitaminy a minerály, vše s velmi přirozenou chutí. BIO obilné kaše HiPP obsahují hodnotné a chutné BIO obilné vločky bez přidaného cukru. Jsou mimořádně vhodné, pokud chcete svému miminku připravovat kaši sama. Více o našich kaších najdete: http://goo.gl/ctpfck

iv45
8. pro 2014

Máme velkého jedlíka, před koupáním kašičku 🙂 kupuji v síti rosmann dvojité balení, a po koupání ještě láhev mlíčka, bříško je spokojené, Filípek taky a maminka s tatínkem samozřejmě taky, co víc si přát než spokojené miminko 😀 Iva a Filípek 9m

envogue
8. pro 2014

Před spaním pije Mareček nyní 150 ml Nutrilonu 🙂

aninkas1
8. pro 2014

3,5 letý syn nejde spát bez "toustíčku a vajíčka" 😀 I kdyby před tím spořádal celý vagón jídla, tak toustíček a vajíčko se ještě vejde 😀 Dcera je teď v období, kdy se jí mění chutě, je jí 16m a pomalu kaše opouští a pak se k nim zase vrací - ale nikdy si nezapomene dát alespoň malý "sos" od maminky 🙂 😵

janiseq97
8. pro 2014

Náš malý je velký gurmán takže hlavně něco s příchutí a je mu jedno jestli to bude z skleničky, flašky jestli to bude maso nebo ovoce či zelenina nebo mlíčko a kašička. Bohužel by nejradši vše najednou, ale vždy se vše musí zapít tak to spláchne teploučkým čajíkem a spíme jak zabitý 🙂 Toníček 1rok a 2 měsíce

nevesta2013
8. pro 2014

Moje roční holčička má nejraději k večeři kaši s ovocem (máme v mrazáku borůvky nebo jahody z léta), vykoupeme, pak si pustí s tátou Krtečka, popř, ještě jednoho a v postýlce se dorazí mateřským mlékem. Spinká celou noc ,o)

lenunaaa
8. pro 2014

Pro nás je kašička něco jako zázrak. Sebík odmítá mlíčko, tak jsme rádi že si libuje alespoň v kašičkách..Po zdlábnutí misky chrní až do rána! 🙂 Posledních pár dní chodí, takže momentální nejoblíbenější činnost po jídle a před spinkáním je ťapkání! Máme radost ♥♥♥

petulaleskova
8. pro 2014

Máme 2,5 měsicni holcicku, ktera bumba porad a moc rada mlicko. Na noc ma nejvetsi hlad a tak spapa po koupani skoro 160 ml Hippíku 1 a jako druhou veceri jeste jednu davku tesne pred pulnoci🙂 Pak se svym plysovym usinackem, panem Sloníkem, ktery je jejim nejmilejsim kamaradem, spinka az do rana🙂

eliskaxox
8. pro 2014

Tak náš malý gurmán otestoval hodně kašiček než mu zachutnala Hipp krupičná kaše na dobrou noc :D Vyzkoušeli jsme asi 4 druhy než jsme našli co vyhovuje,bohužel ho nezasytí na celou noc ale zaprvé na to má ještě nárok si v noci vstát na mléko - jsou mu 4 měsíce korig./ 7 měsíců bio a za druhé prostě dohání svoje vrstevníky no a uznejte na to je potřeba hodně jídla :D Takže večeří 180 ml této kaše a pak v noci si dá ještě 180 ml mléka také od Hipp

pavlikovarenata
8. pro 2014

Tak náš 16 měsíční mrňous je nenasyta...večeří většinou nemléčkou kaši, ale zdlábnul by úplně cokoliv a v jakémkoliv množství 😀

mennii
8. pro 2014

Než jdu večer spát, chci si s Včeličkou hrát. Po chvilce hraní, nejde na mě ještě spaní. Musím se přitulit s maminkou, abych ucítil únavu aspoň malinkou. Piji mlíčko, je to mňamka, uvařila mi ho přeci moje mamka! Už je to blízko do říše snů a já se těším na prožití dalších dnů.
Lukášek 7 měsíců

magdus88
8. pro 2014

Náš trpaslíček večeria takmer každý deň Hipp kašičku "na dobrou noc, s detskymi keksy". Co by znelo jednoducho. ALE musi byt vzdy zamaskovana pod ovocnym pyre. Domace alebo kupovane, to je jedno. Bez ovocia je pusinka zavreta ako sekundovym lepidlom. A z času na čas si dáme na večeru avokádo s banánom. Ale kašička je vždy to naj!

1velrybka
8. pro 2014

Naší Marušce je dnes přesně deset měsíců. Později odpoledne nebo navečer si dá kašičku a těsně před spinkáním nebo když usne má mlíčko. Hodně dlouho mlíčko odmítala (od 3 do 8 měsíců), byl to boj ho do ní dostat, šlo to jedině ve spánku, ale i to bylo tak padesát na padesát - jakmile se u papání probudila, už jsem do ní nedostala ani kapku. A i když spinkala, tak někdy dala jazyk tak, že tam mlíčko téct nemohlo. Teď už konečně pije mlíčko i v bdělém stavu, ale musí v ním být vždy odměrka kašičky, aby bylo maličko zahuštěné. Např. nemléčná obilná Hipp kašička je do mlíčka super.

apple1
8. pro 2014

Máme 16 měsíců a při jednom rostoucím zoubku se na noc odmlíčkovala před spaním. Takže pořádná dávka kaše na noc a spinká až do ranního mlíčka. Kaše jí různé, není vybíravá🙂

megy
8. pro 2014

Divím se, co všechno ten náš 10m klouček sní na večeři: v pět večer děláme střídavě rýžovou kašičku s obilnou s trochou obyčejného másla a skořicí ve velikosti 200ml a po půl hodině si dáváme ještě 150ml mlíčka - nevím, kam to ten hoch dává, ale pravidelně o půl jedenácté nebo o půlnoci si dá ještě 200ml mléka, nebo spíše jen na žízeň mu dáváme HIPP čajík ovocný. 🙂 baštu neměním kvůli zachování mléčných dávek - nedávám rozhodně sladké příkrmy, protože to ho nabuzuje k aktivitě 🙂

hance09
8. pro 2014

Bertík jednoznačně před spaním nejradši mlíčko z prsa 😀

sedmiteckas
8. pro 2014

Naše Lucka (4 měsíce) před spinkáním papá 180 ml mlíčka značky Nutrilon. Včera dostala na noc poprvé Nutrilon rýžovou kaši, chutnala jí, ale byla natolik překvapená ze změny, že jsme museli dokrmit mlíčkem. Dnes už kaši zblajzla jako malinu. Věříme, že s úplně stejnou chutí by snědla i mléčnou kaši Hipp 🙂

yvonneullmann
8. pro 2014

Náš malinkatý drobeček uz od 5ti měsíců se naučil před spanim na moji první kašičku... Ma chuť jak mateřské mlicko a moc mu chutna. Nas rituál je ze si hrajeme v kuchyni a kdyz vidi ze jdu varit vodu a beru krabici s kaší radostne mává rukama a nahlas se raduje jak kdyby říkal mamkoo honeem mam chut. Ale my prvně koupeme. Voda se nam mezitím vychladi na akoratni teplotku a protoze ho kasička vždy zmůže skoro ke spánku tak je to lepsi. Zdlabne celou misku spokojene odkrkne a spinka jak andílek. Ted uz davame i s příchutěmi ale ta natur mu chutn
Nejvic

beruskamisacek
8. pro 2014

Nas Lukasek 7 mesicu pravidelne od ukonceneho 4 mesice dlabe pred spanim kasi. Nejradeji ma Hipp banan s toustikem a s detstkymi keksy. Nejdrive jsme zkouseli kasi z lahve a vubec ji nechtel nakonec jsme zjistili ze uz je velky kluk a dlabe ji lzickou. Sni celou misku. Pak koupeme a pri tom zvladne vytopit celou koupelnu - kase mu doda energii 🙂 a po koupani se jeste doji od mamky pri kojeni a spokojene usne.

luckazac
8. pro 2014

U nás frčí kašička hlavně po koupačce a to z hrníčku s pítkem jako velká holka (7měsíců).Přece se nebudem zdržovat lžičkou 😉 .No a pak ještě vypije moje zásoby a dobrou noc se spokojeným bříškem 🙂

petulka_zdenda
8. pro 2014

Naše Victorinka před spaním baští Hipp mléčnou kašičku s příchutí broskev s banánem.KRásně spinká celou noc 😉

wera8
8. pro 2014

Před spaním si můj 11 měsíční dává to co si nandá táta jakmile přijde domů, většinou jsou to naneštěstí věci ne uplně vhodné pro něj 😠
Dnes zrovna kuře na paprice, jindy hranolky s hamburgrama nebo tatranka 😀 😀
A v posteli se dopucne máminým prsem 🙂 no...to se vlastně pak "pucá" průběžně celou noc 🙄

yvonneullmann
8. pro 2014

@wera8 taky pucame :D spi se mnou protoze by bez pucani v noci nefungoval :D

ammmi
8. pro 2014

Náš synek má před spaním mlíčko 🙂

pexinka81
8. pro 2014

Já to mám jednoduché....nemusím se rozhodovat mezi "sladkou" večeří (kašičkou) a mezi "slanou" večeří (chlebík s čímkoliv slaným).....dělám totiž oboje....protože moje dvojčátka (16měs) jsou jako jing jang....když jeden spinká, druhý řádí, když je jeden nemocný, druhý zdravý (oni si to předají s jednodenním rozdílem), když jeden se bude smát, druhý bude mračit....a tak to máme i s jídlem....jednomu chutná ono, druhému ne....a tak proto dvojí večeře....no prostě moji jing jang 🙂 .....jediné co dělají stejně je kadí do plínky a pijí mlíčko Hipp 😀 to jim šmakuje 🙂

petit_grisu
8. pro 2014

U nás je to vždy stejné. Lukáška čeká nejdřív koupačka s olejíčkem na dobré spaní, oblečení do pyžámka a dostane lahvičku s mlíčkem Hipp Bio Combiotic. 🙂 Po jídle se začne usmívat a má dobrou náladu. S tatínkem se před spinkáním vždycky pomazlí a tatínek mu vyprácí co se zajímavého událo během dne. Lukášek hezky poslouchá a směje se jako sluníčko. 🙂 Po chvilce ho dáme do postýlky, pohladíme po hlavičce, dáme pusinku na dobrou noc a chvilinku mu šeptám jak moc ho máme rádi. Zhasneme, zavřeme dveře a do 5ti minut Lukášek spinká. 🙂 Pak už jen čekám, až se za 3 hodinky vzbudí na další mlíčko. 🙂

manma
8. pro 2014

Nejradši mám kašičku,
sním jí plnou mističku.
Pak zavolám maminko,
dej mi ještě malinko.

Pak je mé bříško spokojené
a já si jdu hajnout do postele.
Tak to u nás chodí každý den,
protože kašička Hipp je nej.

lullli
8. pro 2014

U nás teď vede jako ňamka po večeři před spaním mandarinka a banán 🙂

kalkulantka
8. pro 2014

Moje dcera papá nejraději z mého talíře ať už je na něm cokoli 😀 Nedávno jsem udělala krupicovou kaši pro nás obě, protože jsem na ní dostala hroznou chuť. To jsem se ale spletla, protože malá zdlábla kaši pro obě (ze 400ml mléka) a já jsem měla po véče 😅

tutyfruty
8. pro 2014

Nejraději si můj syn těsně před spaním chutná obě svoje ruce a sem tam i ruce cizí. 😀 😀

lenkalenulka
8. pro 2014

Moje Eliška mívá k večeři pred spinkanim zatim moje mlicko, delavame i nemlecne kasicky z mojeho mlicka, ty si dava pred koupanim ..