• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Švestkové pyré, poraďte recept

7. března 2014 
ahojte,prosím Vás poraďte mi recept na švestkové pyré. chtěla bych to mé dceři Karin udělat. je to těžké udělat?děkuju.
6. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš jako příkrm ? jako šwestkowou přesnídáwku ? Já omyju šwestky , wypeckuju a nechám dusit we trošce wody uplně na kaši, pak přepasíruju přes sítko na těstowiny ( zachytí se šlupky) a bublající liju do skleniček se šroubowacím wíčkem, dám dnem wzhůru, přikryju utěrkou a dekou, pomalu to nechám schladnout. Pak zkontroluju jestli jsou dobře chytnuté a je to, když ne tak ještě zawařím. Jinak samotná šwestka je docela kysela takže já ji nejčastěji dělám s hruškou nebo s jablíčkem. Cukr ani pudink do žádných příkrmů nepřidáwám. Cukr protože ho wůbec pro malého nepoužíwám a dosladit se to dá wždy třeba sladkým owocem ( banán, hrozno) přímo před krmením, a pudink na zahuštění je taky zbytečný , když je to hodně řídké tak k tomu před krmením přidám lžičku nemléčné instantní kaše ( kupuju we zdrawé wýžiwě) a je to mnojem zdrawější. ( omlouwám se za ,w,)
6. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,jako přesnídávku ale dělanou v mixéru.
7. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mixér, Karin... Mám dojem že to už tu bylo, že by duplicitní nick? www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/mixer-na-zacatku-mixovani-prdi-co-mam-delat/
7. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek