Švestkové pyré, poraďte recept

nts
6. bře 2014

ahojte,prosím Vás poraďte mi recept na švestkové pyré. chtěla bych to mé dceři Karin udělat. je to těžké udělat?děkuju.

ange_de_la_morte
6. bře 2014

Myslíš jako příkrm ? jako šwestkowou přesnídáwku ? Já omyju šwestky , wypeckuju a nechám dusit we trošce wody uplně na kaši, pak přepasíruju přes sítko na těstowiny ( zachytí se šlupky) a bublající liju do skleniček se šroubowacím wíčkem, dám dnem wzhůru, přikryju utěrkou a dekou, pomalu to nechám schladnout. Pak zkontroluju jestli jsou dobře chytnuté a je to, když ne tak ještě zawařím. Jinak samotná šwestka je docela kysela takže já ji nejčastěji dělám s hruškou nebo s jablíčkem. Cukr ani pudink do žádných příkrmů nepřidáwám. Cukr protože ho wůbec pro malého nepoužíwám a dosladit se to dá wždy třeba sladkým owocem ( banán, hrozno) přímo před krmením, a pudink na zahuštění je taky zbytečný , když je to hodně řídké tak k tomu před krmením přidám lžičku nemléčné instantní kaše ( kupuju we zdrawé wýžiwě) a je to mnojem zdrawější. ( omlouwám se za ,w,)

nts
autor
7. bře 2014

no jo,jako přesnídávku ale dělanou v mixéru.

anina32
7. bře 2014

Mixér, Karin... Mám dojem že to už tu bylo, že by duplicitní nick? https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/mixer-na-zacatku-mixovani-prdi-co-mam-delat/