Tipy na saláty ke grilování?

priefi
27. kvě 2018

Ahojky, v sobotu nas ceka vetsi grilovacka a rada bych nejake tipy na salaty. Mam v planu udelat slat se zelim a koprem, pak ryzovy salat (ryze, kukurice, ledovy salat a tatarka s tim, ze misto tatarky dam asi smetanovy dip, jelikoz jsem tehu a radeji se tatarce tak trochu vyhybam), pak asi i mozzarella s rajcatky a bazalkou. Napada Vas jeste neco, co by se dalo pouzit a hostum chutna?

lv
27. kvě 2018

Ten rýžový, i caprese jsou pro mě samostatná jídla, ke grilování dělám spíš jen míchaný listový

bayt
27. kvě 2018

@priefi ja rada delam caesar salat, pak bramborovy s tunakem (brambory, tunak, cervena cibulka, nekdy kukurice a dalsi zelenina, kapary a zalivka z horcice a olivovyho oleje), guacamole, pak treba testovinovy se susenymi rajcaty, s repou, kozim syrem a orechy...

lucie01
27. kvě 2018

Salát - rajčata, okurka a balkánský sýr ( může se přidat paprika, nebo co kdo má rád 🙂 ), nebo salát z červené řepy, kukuřice, vajíčka, sterilované okurky - místo vajíčka může být tuňák.

cherris
27. kvě 2018

Já delavam Waldorf salát: opečený celer na másle s troškou cukru, k tomu kyselejší jablka, ledový salát a pražené vlašské ořechy, jako dip zakysaná smetana, zatím všem moc chutnal, nikdy nezbyde.

hermanecka
27. kvě 2018

Vyborny ke caleslaw..pokud chcete muzu do sz zaslat odkaz na recept z uk blogu jedne kocky a k tomu z KFC se to opravdu velmi priblizilo🙂..nikdy nezbyde

darenn
27. kvě 2018

Tu rýži bych raději vyměnila za těstoviny třeba a nebo rovnou udělat těstovinový s tuňákem..

zuzka3112
27. kvě 2018

Já dělám zkrátka klasické zeleninové variace - ledový salát, čínské zelí, ředkvičky, rajče, okurek, paprika, jablečny ocet, zakapnu olivovým olejem, max pepř mlýnkem. Pak milujeme grilovanou zeleninu a teď dělám rychlovky k masu na pánvi typu lilek, cuketa, paprika, cibule, žampiony, koření dle libosti (kupuji si různé směsi na trzích)... A dresinky dělám čistě bílý jogurt, zakysana smetana, stava z citrónu, olivový olej, pepř a pak dle libosti koření např.oblibene tzatziky a česnek.
Celkově mě děsně baví vymýšlet různé dobroty a saláty.
Zrovna dnes jsem si vzpomněla na salát typu ledový salát, bílý jogurt, jablíčko, nastrouhana mrkev... Dávno jsem ho nedělala 😀 koření opět dle libosti

ladyhacek
27. kvě 2018

tchýně dělá moc dobrý a ke grilování je také super - okurka, červená paprika (pro barvu 🙂) a čínské zelý pak sůl, pepř, cit. šťáva a to je tedy super mám rada na večer jako druhou večeři (no co jsem těhotná tak vždy mám večer hlad 🙂)
a pak mám ráda jen nakrájemnou zeleninu na velký talíř (mrkev, paprika, okurka) a k tomu česnekový dip > jogurt majonéza (nebo jde čistě jogurt) sůl a česnek dle chuti > dresing je pak skvělý i samotnému masu
A když jsem byla na střední ve Švýcarsku tak jsme ke grilování měli výborný salát s kuskusem-ale zálivku nevím (asi jen koření?) kuskus, kukuřice, paprika, okurka> vše na malé kousky cca vel. kukuřice
a moje mamka dělá zelný salát - ale přesně nevím jak ☹ > tuším že červené zelý, křen a nějaké bylinky a pak bílé zelý a mrkev

cherris
27. kvě 2018

Jé, děláte mi dost chutě takhle navečer. Mám tehotenskou cukrovku, ale tohle bych většinou mohla vcelku bez omezení, zítra jdu vyplenit zelinářství.

drzticka81
27. kvě 2018

U kamosky jsem na grilovacce jedla tzv.vrstveny-taky vyborny......takze dospod dat sterilizovany celer,pak nakrajenou sunku,sterilizovana kukurice (muze nemusi), uvarena nastrouhana vajicka, na kolecka nakrajeny porek,kousky ananasu z plechovky, postrouhat tvrdym syrem-pak se rozmicha mala majoneza se slehackou na slehani a zalije,necha se odlezet-mnaaaaaaaam

ladyhacek
27. kvě 2018

@cherris já třeba nikdy moc nejedla rajčata, naučila sjem se je jíst až teď v dospělosti a teď v těhotenství? 3 dny za sebou jsem snídala chleba s rajčetem, daší den byl rajčatvý salát s cibulý a a ta tři dyn rajčaotvý salát s majonézou, okurkou (dělá tchýně) > jedla jsem ho tři dny večer s pečivem > no to sjem zvědavá zda bude mít rád zeleninu - na zeleninu mám většinou chuť takhle na léto kyž je čerstvá přes zimu moc nemusím a letos teda na ní také ujíždím......

cherris
27. kvě 2018

@ladyhacek já u prvního rajčata jedla a vlastně všechnu zeleninu, on ji chce, protože to jíme my, ale zatím většinu syrové plive😀, přes protesty okolí ho nechávám, ať zkouší a postupně bere některé druhy na milost. A ať zůstaneme u tématu, ke grilovačce mu moc chutnal salát z grilovaných paprik s fetou, akorát je to pracný.

ladyhacek
27. kvě 2018

@cherris tak syn zelenina nic moc-ale to má asi po manželovi, ale miluje mrkve a papriku (čerstvou) tkaže děláme s tím dipem a to si dá. Vůbec nechce okurku.... ale nakládanou to jooo.

carmenz
27. kvě 2018

Vedle klasickeho michaneho salatu z ledoveho a zeleniny,delame variaci na tzatziky - nastrouhana okurka,recky jogurt,ochutit trochou olivoveho oleje,citronovou stavou,sul,pepr a nasekana mata,pripadne cesnek. Vsichni si zatim pochvalovali.

carmenz
27. kvě 2018

Jo a obcas udelam i takovy lehky bramborovy - brambory,cervena cibule,kysele okurky,zelena jablka,cesnek,spojit lakem z okurek,prip trochou horcice,pridat nasekanou petrzelku.

priefi
autor
28. kvě 2018

@hermanecka urcite budu rada za recepty do sz

priefi
autor
28. kvě 2018

@ladyhacek ja osobne taky nesnesu cerstvou okurku, ale nakoadane mam moooc rada 😊

priefi
autor
28. kvě 2018

Devcata, vsem moc dekuji za tipy a recepty 😊 uvidime, co vymyslim 😉

zuzka3112
28. kvě 2018

@carmenz jo tzatziky, to je skvělá klasika 😀😀😀

emilkamilka
25. pro 2018

stejně to nejlepší na tom je to grilované maso. A ještě kukuřice a právě kvuli ni jsme si koupili tuhle vidličku https://dellinger.cz/cs/akcni-nabidka/457-vidli...