Toasty 1000x jinak, máte tipy a kombinace?

imzadi
17. zář 2012

Mame doma radi toasty, ale znam jen klasiku, sunka a syr, trocha kecupu a treba paprika ci rajce a zapect...nemate nejake dalsi tipy a kombinace???😀 dik!

sisstin
17. zář 2012

@imzadi tunák a zakysaná smetana, kuřecí maso a ananas, s chedarem..např. 🙂

babulinkab
17. zář 2012

@imzadi náš nejoblíbenější šunka, sýr, cibule, kyselá okurka, trochu kečupu a chutná skvěle i studený 😉 😉

ikarkulka
17. zář 2012

I nasladko - tvaroh a nastrouhaná jablka, rozinky, skořice....
Nebo šunka, plátky jablek, zelená paprika a doprostřed trochu lučiny.

mamkamarketa
17. zář 2012

Trochu masla, nastrouhany jablicko, skorice

eficenka
17. zář 2012

@imzadi
lehce potřít toast máslem, nakrájet do něj kolečka banánů a zapéct....
mnam....

jinak šunka, sýr, kukuřice, ananas, kečup....

sisstin
17. zář 2012

já občas čumím, co jsou si schopný amíci do toho toustu dát, to jsou občas pekelný kombinace 😝

imzadi
autor
17. zář 2012

@sisstin @babulinkab @ikarkulka @mamkamarketa @eficenka dekuju moc!!! Vse mne zaujalo, hlavne ty sladke varianty, takze brzo vyzkousime😀 juuuu se tesim 😵 i na dalsi napady...

mamkamarketa
17. zář 2012

@sisstin jaky treba?

imzadi
autor
17. zář 2012

@sisstin syn je prave miluje...kdyz je delam je schopnej snist k veceri i dva kousky...dnes bylo jen pecivo a k tomu zeleninka na studeno a nesnedl skoro nic...😝

berenika39
17. zář 2012

hermelín a kyselý jablko!!!! naprosto nej... 🙂 🙂 🙂

@imzadi přesně, toasty s něčím dobrým uvnitř sní petr dva celé, tj, 4 plátky toast. chleba plus ty dobroty uvnitř a k tomu čerstvou zeleninu. když to není "kšupavejj chlebíček", tak se v tom vrtá.-)))))

sisstin
17. zář 2012

@mamkamarketa např. vejce a hranolky 😀 já koukám ted na to Zhubni nebo přiber, a tam jsou fakt zajímavý kombinace těch jídel....oni maj holt jiný chutě 😝 a je to mixlý různýma kulturama...

imzadi
autor
17. zář 2012

@berenika39 no tak to mame uplne stejne!!! Takze zkusim ted rybovej 😀

berenika39
17. zář 2012

@imzadi s rybou jsem to nezkoušela🙂. fajn nápad na diskusi. konečně něco smysluplného 😀 😀 😀

sisstin
17. zář 2012

@berenika39 ty jo, ten hermouš a jabko zní dobře 🙂

sisstin
17. zář 2012

ten tunákovej je luxus..my dělali i pečený brambory s přelivem z tunáka, cibulky a citronu...taky super 🙂

berenika39
17. zář 2012

@sisstin já jsem jednou měla ve vinárně k vínu takovou děsně dobrou věc: plesnivý sýr, nějaký hogo fogo, prokládaný na plátky nakrájeným zeleným jablkem, musí to být to kyselé, a posypané rozinkami, úplně úžasná kombinace. a z toho se u nás vyvinuly ty toasty.

mamkamarketa
17. zář 2012

@sisstin tak to chute britu to je jeste o level vic 😀 pokud te pohorsuje kombinace vajicka a hranolek (chapu) tak britove me treba dostavaji uz jen tou jejich snidani, fazole z konzervy, smazeny vajicka a neco jako prejt k tomu slanina a parky 😝 tak to je hnus.
Nebo hranolky, smazena ryba polity octem 😝 bleee

Muj manzel zase vsechno ji s tortilama. Ale vsechno. Michany vajicka si bali do tortilly. Ale u nej je zvykem,ze tortily se jedi misto chleba. Ale treba tedko jsem delala zimni versi minestrone. Dokonce jsem k tomu upekla i ciabatu. A muj drahy, to zalil salsou, posypal cedarem a slastne k tomu prikusoval tortilu 😅 ale hlavne ze mu chutna 😀

Omlouvam se za prispevek mimo debatu

mamkamarketa
17. zář 2012

@berenika39 hermelin s granny smith je super!

Jo a jeste toast- kozi syr a brusinky

mamkamarketa
17. zář 2012

@sisstin jo a jeste miluje rapikat celer, potreny arasidovym maslem a posypany rozinkama.

sisstin
17. zář 2012

@mamkamarketa kozí sýr a brusinky je taky mega 🙂 a mně zrovna fish and chips chutná, nevaděj mi ani hranolky s vajíčkem, ale do toustu je to divný 😅 😅 😅

mamkamarketa
17. zář 2012

@sisstin tak do toustu to je prasarna. Ale muj kolega (ir) si do sedvice bezne daval rozmlaceny chipsy 😝

mamkamarketa
17. zář 2012

@sisstin to mam strasne rada. Nemusi byt ani v toastu, klido na salatu, grilovany kozi syr, piniove orisky a brusinky. Lahoda

sisstin
17. zář 2012

@mamkamarketa to dělají v Huse můj oblíbený salát...okurka, rajčata, papriky...a na tom toust s kozím sýrem , proscuitem a medem...a k tomu marinovaná hruška a balsamicová redukce 😀

berenika39
17. zář 2012

@mamkamarketa ty to znáš, ten jabkohermelín? ? nejsi náhodou taky ta rozmazlená....znáš to 😀 😀

mamkamarketa
17. zář 2012

@sisstin mnam
@berenika39 jsem rozmazlena , ja vim 😀

mamkamarketa
17. zář 2012

Nebo jeste do toastu marmeladu a tvrdy syr

sisstin
17. zář 2012

holky a máte nějakej tip na ten toaster? My měli vždycky takovej, ve kterým se to strašně připíkalo, tak jsem toasty nedělala sto let a úplně jsem na ně dostala chuť, jak tady píšete ty kombinace 😝

berenika39
17. zář 2012

@sisstin no já jsem spíš pro ten, co ti ty kostky chleba nepřepůlí diagonálně, víš co myslím? jako aby to zůstalo spečený jen kolem. prostě čtverec, ne dva trojúhelníky. se mi to zdá pak samá kůrka tvrdá a málo náplně. ale to si myslím já, někomu třeba chutnaj ty dělený, já mám ten co dělá kostky. a hlavně teflonovej povrch, jinak značka je asi šumák.

sisstin
17. zář 2012

@berenika39 my právě dělali ty čtverce, ale pak se ten toaster hodinu čistil...všude drobky, občas něco vyteklo atd. 🙄

berenika39
17. zář 2012

@sisstin no a byl uvnitř teflonovej, nepřilnavej? mamča taky měla takovej nějakej, připíkalo se to, ale má novej a nic, čisto sucho 😀 . docela si dávám práci a všechno dovnitř nakrájím tak, aby to vůbec nepřečuhovalo, na velikost chleba, pak se to jako speče ty kraje a nevyteče nic. nesmí se to svézt, když to zavíráš.
tak jsem šla otevřít skřín, jakej že to mám, a je to obyčejný český BRAVO- za celých asi tak pětset korun🙂
http://teshop.cz/sendvicovac-bravo-h-2305