Vánoční cukroví. Napište recept

zdenicka
27. říj 2007

Vanoce se blizi,a ja premyslim co zas budu letos pect.Urcite mate kazda naky svuj oblibeny receptik na nakou tu dobrutku.Podelte se,at mam nakou inspiraci.

aktekram
10. lis 2009

Ahoj holky a kdy začínáte péct???????????? Perníky by už se asi měli, že??? A to ostatní???
Já vše nechávala na poslední chvíli a pak to rychle ztvrdlo. Jak to udělat aby bylo vše měkké???
Jak skladujete??? Dříve jsem pracovala až do 22.12 a teď mám na mateřské nějak hodně času 😀

zdenallicka
10. lis 2009

Akter, perniky zacnu v patek a zbytek sucheho pristi tyden.. Necham to na v krabicich a naplnim pred Vanocemi.. Perniky se daji skladovat s pulkou jablka, ktere se prubezne meni..
Linecke napln tyden po upeceni marmeladou a ono zmekne.. Nevim, jake druhy mas presne namysli..🙂

lenkavano
18. lis 2009

ahoj holky prosím vás nevíte recept na košíčky jak se do nich dá pak krém,navrch se polejí čoko a dá se oříšek?

iza
18. lis 2009

lenkavano: jeden mám píšu 🙂
těsto:
230g hl.mouky
100g cukru moučka
1vanilkový cukr
2žloutky
120gmásla
krém :
100gmásla + jeden žloutek
50g cukru
100g mletých ořechů nebo hrst/já dávám vlašáky/
+ trochu rumu
-těsto nechat uležet v lednici
- košíčky formičky stačí vymazat olejem..nemusí s epak vysypávat moukou..

iza
18. lis 2009

aktekram: já začínám po mikuláši...nejdřív peču ty věci s ořechama..pracny,vanilkový rohlíčky(dřív jsme dělal i kokosový), pak jedu linecký a podvodnice..no a pak tak nějak jak mám náladu..
košíčky a nepečený věci dělám až naposledy

lenkavano
18. lis 2009

iza díky moc 😉

benjik
11. pro 2010

Prosím prosím,kdo máte recept na kávová zrna?

zvirka
19. říj 2014

Ahoj všem, tak vzhledem k pokročujícímu podzimu se pokusím obnovit tuhle diskuzi 🙂 Jak jste na tom, holky? Já už mám doma jeden nový časopis s recepty a seznam, zatím 17 druhů, doufám, že to už moc nenavýším 😀 Miluju pečení cukroví, už bylo i dvoje "na zkoušku". Doufám, že tu nejsem jediný šílenec 😝

octaviak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz