Ženy, co máte právě v mrazáku? 🙂

leni78
14. led 2013

Protože jsem zvědavá, zajímá mě, co konkrétně máte v tuto chvíli v mrazáku 😎 ( některá jídla už se nepokouším zamrazit, nějak mi to pak přišlo mdlé, a třeba by mě zajímalo, jestli se dá zamrazit tvaroh - v Čechách máme tvarohovou vodnatou břečku, aby nás oškubali, v Polsku mají tvaroh tak, jak má vypadat, tak ale jak ho uchovat - asi nijak ) Prostě si jdu pro inspiraci, co všechno uchováváte pod mrazem a nepřijde nějak drasticky o kvalitu. 🙂

monyliny
14. led 2013

Jahody od léta a z nich i udělanou zmrzlinku,zeleninu do číny a do polévky,ořechy,manžel tam má trochu vodky a slivky🙂Pak nějaké kuřecí prso,vepřové a kančí svíčkovou a na guláš.Taky tlačenku ze zabíjačky.Možná tam zavřu manžela,až mě bude zlobit,tak ho dám k ledu 😀

zvalentova
14. led 2013

bordel 🙂

ivular
14. led 2013

Třešně od léta, rybu, bylinky, různé mixy pro prcka, nedojezené kuřecí stehno, nějaké pečivo, zeleninu do polévky a mateř. mléko - to už ale použiju tak maximálně prckovi do koupele 🙂

lucinka_jirackova
14. led 2013

v mrazáku jo? tak počkej...hranolky, cukroví, chleba, housky, zmrzliny, kuřecí prsa, kuře, rybí prsty, nějaká zelenina, domácí nudle do polévky,houskový knedlík...a to je asi vše 😀

hofka1
14. led 2013

zeleninu, ovoce, maso, led do nápoje, zbytek noků a knedlíků🙂 Tvaroh kupuju ve staniolu.

m_d
14. led 2013

maso (vepřové, hovězí, jitrnice, jelitko, prejtik 😀), rybičky (jen filé bohužel)
zamrazené mutton curry (které zbylo a 5. den už to nechtěl nikdo jíst)
prostřední šuplík jsou zamrazené namleté ořechy, celé spodní patro svatebního dortu
poslední šuplík: hranolky, fazolky, různé zeleniny na čínu atd...joo a burčák 😀

zdezli
14. led 2013

Hotova jidla temer nemrazim, protoze mi to pak uz moc nejede.

Jinak se u nas najde: maso (od vseho neco), rybi prsty, file, ruzne druhy zeleniny kupovane i domaci, hromada hub, zmrzlina a male nanuky pro deti. A manzel tam ma lahev Ouza 😀

fallingstars
14. led 2013

Brokolici, špenát, krokety, chléb.

Jinak mamka pravidelně zamražuje taťkovi hotová jídla (v pracovní dny je mimo domov, tak aby měl teplé večeře 🙂 ) a z vyčerpání fantazie už zkusila zamrazit leccos a vždycky všechno prošlo. Ale taťka je popelnice 😀

dana24
14. led 2013

První přihrádka-bylinky,mražená zelenina na čínu,kukuřice

druhá přihrádka-kapr,kosti na polévku,kus králíka,játra,kuřata,kus vepřového,čtvrtky slepice

horní přihrádka-houby,pečivo,máslo,ledové kostky,ovocné knedlíky,zbytek houskového knedlíku,párky,klobása 😀

Jsem se musela jít podívat co tam vlastně je 😕 😅 😅

marca22
14. led 2013

Tak já mám v první přihrádce zmražené příkrmy,v druhé momentálně špenát,nějakou mraženou zeleninu a třešně a ledové kostky, ve třetí mám kuřecí a vepřové maso.

palomitacheca
14. led 2013

My tam máme všechno možný, ale hlavně ten nepořádek 😀
Máme tam spoustu masa a ryb, jahody a broskve, listový těsto, německý mražený preclíky na upečení, toastový chleba, Heru, kostky ledu a nějaký potvorstvo pro rybičky 😀 víc si nevzpomenu.

verciiik
14. led 2013

já tam mám asi klasiku, maso, zeleninu, zmrzliny, mraženou pizzu, tvořítka na led do pití, nějaký to ovoce... ale teď nedávno jsem zrovna "zaplakala", že ovoce z léta jsem si zamrazila málo 🙂 ale to by člověk musel mít ten mrazák nafukovací

monik1
14. led 2013

Tvaroh zamražuju a pak z něho např. peču 🙂 Dělala to tak i moje mamča 🙂
V mrazáku mám všecko 😎 Když uvařím oběd na tři dny, tak "jeden oběd" zmrazím, mám tam i zamrazené polívky-vývary. Pak samozřejmě maso, maso, maso a zeleninu, gnocchi atd. Jo a taky tam mám dost pečiva, ať nemusím každé ráno pro čerstvé pečivo, tak si vytáhnu z mražáku a mám čerstvé hned 😀

aklora
14. led 2013

Noo tak já tam mám maso ( kuřecí, vepřové),mleté maso, pak vinnou klobásu, rybí prsty, zmrzlinu, švestky, nakrájenou papriku(na čínu), žampiony do polévky, libeček, hranolky a kuřecí játra+srdíčka (pro pejska) 🙂 to je tak nák vše 😀

renatalen
14. led 2013

Maso, kosti na polívku, zeleninku ze zahrádky, tvořítka na led, brokolici, bramborové šišky, veka, nějaké to ovoce se tam taky najde 😀

naty
14. led 2013

asi klasika - maso (kuře, ryby), zeleninu, ovoce, bylinky, těsta z Vánoc, který mi bylo líto vyhodit, ale už se mi nechtělo dělat 😀 , drobenku na buchty, másla, chleby, ovocné sorbety a dva lívance, který stejně po rozmražení vyhodím, pač sou rozmražený hnusný 😀

iris
14. led 2013

zelenina, maso, ovoce, vývar, zabijačkové produkty - tlačenka, jitrnice, jelítka

gabbika
14. led 2013

Naporcované kuřecí a králíka od farmáře, bylinky z balkonové zahrádky, zeleninu, ryby, kaštanové pyré a bryndzu (prostě to co se vyplatí vozit ze Slovenska), rybíz v krabičkách do bublaniny, vývar. Teď i předpřipravené příkrmy pro syna.

denny1610
14. led 2013

U mě v mrazáku se najde v první přihrádce pečivo (chleba, rohlíky, vánočka, případně domácí buchta, koláče). Druhá patří masu, párkám, také hotové domací jídla. Pro dcerku, nasáčkováné porce masa. Také když je levný salám tak nakoupím a nasáčkuji. Poslední přihrádka zelenina, ovoce), listové těsto. Také někdy zamrazím drobenku, když mi zbyde, nebo mák s cukrem když zbyde od oběda. K tomu tvarohu. Mrazím hodně tvaroh. Kvalitní tvaroh, ten jak se zamrazí, tak se rozmrazí se stejnou hustotou. Dávám ho do dvou sáčku.

lucyhavirov
15. led 2013

V mrazáku mám maso,zeleninu,maliny,pizzu,hranolky atdTo co jde zamrazit to zamrazím....

renkol
16. led 2013

1. šuplík - ovoce, zelenina, zmrzlina, tvořítka na led
2.šupík- zamražený hotový jídla, pečivo
3. šuplík- kuřecí maso+ ryby
4. šuplík -vepřové, hovězí maso

zizala79
3. únor 2013

Vyvar, varena zelenina pro maleho (cca 10 porci), veprove na gulas, smes mleteho na sekanou, kralici, chleba, strouhane orechy, dve lahvicky materskeho mleka (asi na pamatku?!) 😅

dezyre
3. únor 2013

Různé druhy masa - vepřové (panenka, kotletka, krkovička, kosti na polévku, játra, vrabci), kačena, králík, kuřecí stehna, divočák (žebra na pečení a kus masa na guláš, příp. řízky), zamražený bílý vývar ze zabíjačky, černá polévka, kroupy na upečení, jelita, jitrnice, pomleté škvarky, ryby (momentálně už jen kapr a cejn), zmražený špenák, nasekaná celerová nať, pažitka, máslo, marcipán, plněné papriky (v létě když jsou levné, tak si nakoupím za 8 kč kilo, nachystám si směs z mletého masa a naplním si je - cca 8 balíčků po 5-ti paprikách), zmrzlinu a to je snad pomale všechno. Možná se tam ještě nějaké drobnosti a poklady najdou 😀

dadous
9. črc 2014

mamky da se někde sehnat mražena příloha ve tvaru smajlíka? mívají to v restauracích

kass86
9. črc 2014

Led a vanilkovou zmrzlinu 😀. Zatím nic nemrazíme, ale předpokládám, že s příchodem našeho malého prince se sitiace změní.

kakamilca
9. črc 2014

V mrazáku máme hlavně maso z divočiny a pak kuřecí - stehna a prsa kuřat z biofarmy. Zeleninu, kousek domácího chleba, hranolky, led, přebytečnej suchej salám (od tchýně, kterej jsme dostali a jíme jen velmi sporadicky-ani nevím jakej po vyndání bude 😀 ), listovej špenát, trocha višní a dva klasy předvařené kukuřice. 😅

chris_n
9. črc 2014

kuřecí maso, vepřové maso, hovězí na polévku, fazolky, špek, jahody, krůtí palici, máslo, kopr, libeček, pstruzi, listové těsto. Ted moc nevařím do zásoby, takže nic hotového.

maxpex
9. črc 2014

Zmrzlinu, jahodovou dřeň, led, ovoce (švestky, rybíz, jahody), zeleninu (do polévky, brokolici, květák, hrášek, kukuřici, houby...), maso (mleté, na polévku, burgery).Chleba.
Když je místo, tak nádobu do zmrzlinovače. Jinak mamka zkoušela i vykynuté těsto na vánočku - pak žádný problém a na vánočce nic nebylo poznat.

klaire22
9. črc 2014

já mám v mrazáku maso, zeleninu, ovoce, zmrzlinu 🙂 Knedlík do zásoby, játrové knedlíčky, bylinky do polévky či pomazánek 🙂 Mrazím i chleba či pečivo, když je ho hodně a vím, že by se to nesnědlo 🙂

terkazel
9. črc 2014

3 balíčky vykoštěnýho kuřete, led a takový ty zmrzlý destičky co se používají na bolest.