Zmrzlina pro děti, jak ji děláte?

nts
28. čer 2014

ahojte, chtěla bych mé dceři Karin udělat ovocnou zmrzlinu. nevím jestli múže i citrusové plody.mám to ovoce a všechny ingredience na zmrzlinu mixovat? jak děláte zmrzlinu pro děti vy? díky.

soleilll
1. črc 2014

@nts Pokud je Karin víc než 2 roky, musíš mít opravdu silnej důvod, proč jí neustále něco mixuješ. Jestli je nemocná a má sondu, tak to chápu a vyplatí se ti investovat např. do Bosche. Navíc za tu dobu bys ji už určitě mohla naučit se mixéru nebát, případně ji přemístit do jiné místnosti, než jídlo rozmixuješ.

petrajurinova
2. črc 2014

@nts pokud je Karin zvyklá na mixér ETA0010, tak je úplně jedno jaký koupíš nový. Všechny jsou 100x tichší. 😎 😉

barinkas
2. črc 2014

spíš mi přijde, že se paní krapet nudí nebo z ostatních maminek dělá truhlíky, stále řeší karin a mixování. Za tu dobu by už snad mohla mít vše v malíčku... Pokud chce tichý mixér, zajde snad do obchodu a prodavač poradí. Ikdyž za tu dobu by si snad Karin na mixér měla zvyknout. A nevím, já osobně doma zmrzlinu nedělám, malá má 2 roky, normálně kupujeme venku když jsme, abych se ještě doma se vším patlala...navíc není třeba tohle jíst denně.. citrus určitě může, nevidím důvod proč ne, to jsou fakt otázky, 2 leté dítě většinu jídel může jíst... když pominu kořeněné hodně atd.

Ještě je varianta a bez urážky že má dotyčná IQ houpacího koně 😀 bo jinak mi to hlava nebere tyhle neustále obdobné dotazy...

petrajurinova
2. črc 2014

@barinkas nejpravděpodobnější je kombinace první a poslední varianty - nuda osoby s IQ tykve. Podle toho jak dlouho se podobné témata (Karin, mixování, historický mixér ETA) objevují na různých diskuzních forech, tak i tenhle divný způsob zábavy by běžného puberťáka dávno nudil.

hojda
2. črc 2014

@barinkas
@petrajurinova Každý máme něco, někdo kouří a někdo opakovaně neúspěšně mixuje 😀 😀 😀

barinkas
2. črc 2014

@hojda 😀 😀 😀 dobré, jsem se zasmála...až budu někdy něco mixovat, myslím, že si na dotyčnou paní vzpomenu 😀

jannka15
2. črc 2014

Já jsem dala zmrazit ty stoprocentní ovocne presnidavky v plastových kelimkach,pak to vyklopim do misticky a je zmrzlina 🙂

hojda
2. črc 2014

@jannka15 Obávám se, že to paní neuspokojí, u toho nemixuje ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀

llluckaaa
2. črc 2014

A je to tu zas, naše stará známá Karin zase neúspěšně mixuje 😀

jannka15
2. črc 2014

@hojda jo jo 🙂 nejdřív jsem napsala příspěvek a až pak jsem to tu pročetla 🙂

hojda
2. črc 2014

@llluckaaa
@jannka15 Dneska jsem to zkusila, úžasný relax to mixování, doporučuju všem 😀 😀 😀

xavera
21. srp 2014

hele, tady se ostošest mixuje 🙂

te_reza
19. lis 2020

Právě jsem si krápla do trikotu 😂😂😂