Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mám větší strach z poslíčků než porodu

melek5
25. srp 2019

Nevím ale čím víc se to krátí tak se mi zdá že mám větší strach z posliku než z porodu ikdyz by ten můj porod neměl být nějak dlouhý když sem už tolikrát rodila větší strach z posliku jsem snad nikdy neměla ikdyz sice mi ještě nic není tak i tak se bojím nevím proč máte to taky tak některá?

jituli84
25. srp 2019

my čekáme první, které se snad už konečně zadaří, teda já se bojím všeho moc, ale jak se říká šel tam musí i ven 🙂

hanulinka77
25. srp 2019

@melek5 mě čeká třetí porod a už se začínám taky trošku bát :D a až nastane říjen tak to bude teprve 🙂 ale už se na tu naší berušku těším 🙂

nazka
25. srp 2019

@melek5 já vždycky tvrdila, že nebudu mít děti kvůli porodu. No a teď mě čeká druhý a bojím se od samého začátku 😂 to čekání na to je hrozný, nejradši bych to měla za sebou.. Ale já ještě 4 měsíce minimálně strachu z porodu mít budu.

jituli84
25. srp 2019

@nazka říkala jsem to stejně :D ale už by mohly taky ve 21. století zavést bezbolestný porod :D

nazka
25. srp 2019

@jituli84 taky si říkám 😂 na tom by se dal postavit byznys 😂😁

bervidova
25. srp 2019

Poslíčky jsem neměla ani jednou a rodila jsem dvakrát 🙂 Já u prvního měla obavu z toho, že budu někde ve městě, praskne mi voda a já budu vypadat, že jsem se pochc... 🙂 No nic, u prvního mi vodu nakonec píchli, u druhého mi praskla ve chváli, kdy jsem dostala klystýr a to jsem ani nevěděla, odkud to šplouchlo 🙂

jituli84
25. srp 2019

@bervidova cooo jakej klistýr ? :D ten se dělá vždycky ?

leymea
25. srp 2019

@jituli84 neboj, jestli ho nechces tak Ti ho nikdo neudela 😀 ale ja ho treba chtela 😀

hanulkaha
25. srp 2019

@jituli84 😁 tak jelikoz pri tlaceni u porodu musis tlacit stejne, jako by jsi sla na velkou a jeste dost intenzivne, tak je pravdepodobne, ze s mimcem prijde na svet i neco jineho 😁🙊 takze i z tohoto duvodu není klistyr spatna vec... Jinak i pekne pomaha rozbehnout porod 😉

misicka1988
25. srp 2019

Já klistýr taky vždy chtěla 😁 Pěkné se mi to po něm vždy rozjelo. Akorát při 3 porodu když jsem šla na klistýr jsem těsně před ním zvracela, tak jsem byla trochu mimo. Ale povedlo se, a pak už to šlo ráz na ráz.

jituli84
25. srp 2019

@hanulkaha no dobře , dobře 🙂

hanulkaha
25. srp 2019

@misicka1988 ja treba pri prvnim porodu klistyr nepotrebovala, tesne pred odjezdem do porodnice slo ze me vse horem-spodem, telo se samo pripravilo 😁
Pri druhem jsem si o nej rekla a byla to pohoda, cekala jsem to mnohem horsi

hanulkaha
25. srp 2019

@jituli84 😁

melek5
autor
25. srp 2019

@nazka to já taky vždycky říkala nikdy nechci děti nechci rodit a letos mě to čeká šestý porod ikdyz vím co mě čeká stejně strach je ale jinak se těším počítám dny 🤭🤭🤭

claire90
25. srp 2019

@jituli84 mam za sebou jeden porod s a druhej bez a jako nic prijemneho bez 😂 takze jestli nekdy budu rodit znova, budu hlasit at ho udelaj nebo si poridim nejaky ten gel na doma co to ma nahradit, at si to udelam pred odjezdem v klidu a soukromi 😂😂

bervidova
25. srp 2019

@jituli84 dělali mi u obou a v tu chíli mě ani nenapadlo nějak protestovat nebo přemýšlet o tom, zda ho odmítnout. U nás je na seznamu vecí do porodnice - je to nějaký gel v tubě,to je otázka chvilky. Navíc mi pak zpětně došlo, že jsem už den předtím skoro nejedla a ráno mě vzbudila potřeba na velkou,co se mi nestává,ale to už se tělo chystalo. Já se tedy při příjmu nezdržuji, zpravidla (tedy oba porody) přijedu se stahy po 2 minutách, jsem na 2cm a než sepíší papíry a natočí, tak jsem na 8-9 a odcházím rovnou na sál 🙂

jituli84
25. srp 2019

@bervidova Budu prvorodička tak ještě přesně co mě čeká, ale tak zase jsem typ co to asi nechá na lékařském personálu 🙂

gruyerre
25. srp 2019

@jituli84 nemusíš si ho nechat udělat, podle mě je to spíš ke škodě a znepříjemní to akorát celý porod, ale někdo to vyloženě požaduje 😀. Takže jak budeš chtít.

bervidova
25. srp 2019

@jituli84 brala jsem to tak, že vědí, co dělají. U klystýru jsem si předem říkala, že jeto hnus,ale opravdu jsem ho pak nevnímala nijak negativně, prostě jsem si došla na záchod.

jituli84
25. srp 2019

@gruyerre Ovšem já nevim jestli ho budu chtít, tak asi je to dobrý aby se tam člověk nepo....

gruyerre
25. srp 2019

@jituli84 To je ale spíš výjimečný případ, že se někdo po*ere, rozhodně to není tak, že když si ho nenecháš dát, tak se to určitě stane. Každopádně je to už jen takový místní přežitek (nic proti českému zdravotnictví, ale v něčem je to pořád zamrzlé před 30 lety), jinde se to uz nedělá, WHO to výslovně nedoporučuje. Ale pokud to někomu udělá vysloveně dobře, nechat si ho dát, proč ne...

jituli84
25. srp 2019

@gruyerre no mě se příčí už jen ta představa, ale když to bude nutný..

andrea2016
25. srp 2019

Ja teda nevim. Ale po tech mesicich zacpy mi to prijde fajn uleva. 😁

andrea2016
25. srp 2019

@gruyerre Muzu se zeptat, proc ho WHO nedoporucuje?

nazka
25. srp 2019

@melek5 ty jo, šestý porod👍 já měla cs, tak tohle by u mě nikdy neprošlo.. Ale. I tak klobouk dolů. A není to, že čím jich je víc, tím je to snazší? 😁

andrea2016
25. srp 2019

@nazka Ja rodila 3x a posledni porod byl nejhorsi. Takze za me urcite ne. 😁 Uvidime, jak to bude ted po 4.

nazka
25. srp 2019

@andrea2016 držím palce. V čem byl nejhorší, jestli se mohu zeptat?

andrea2016
25. srp 2019

@nazka Nejdelsi, nejbolestivejsi, strasne spatne mi bylo, byla jsem uplne vycerpana. Nevim, jak vic to popsat. Ale opravdu ocistec, hruza des!

melek5
autor
25. srp 2019

@nazka tak jajo neříkám že ne ale i tak sem asi blbá protože se celých 9 mesucu stresuju a když porod proběhne tak se tomu nakonec smeju nevím no 🤭🤭🤨

melek5
autor
25. srp 2019

@andrea2016 já měla 4 porod za 30 min i s kontrakcecemi držím palce ať to máš taky rychle

Sem začni psát odpověď...

Odešli