Baví vás to na rodičovské dovolené?

stepanka111
31. črc 2011

Ahoj, zajímá mne, zda vás to baví na rodičáku? Jsem doma už 2 roky a musím říct, že mne to vlastně docela naplňuje - nevadí mi si s prcky číst, hrát, jít ven, uvařit ... a nevím, zda je to vlastně normální. Některé moje kamarádky totiž mají pocit, že doma blbnou, že rodičák je pakárna, že se potřebují realizovat v práci a já nevím, zda nejsem nějaká divná, když jsem doma spokojená. Úplně na okraj - mám vš a měla jsem i slušnou práci, takže to není o tom, že jsem se s dětmi zašila, abych nemusela do práce. Díky,

mamkamarketa
31. črc 2011

pro me je materska moje kariera 😀
ne vazne,naplnuje me to,jsem rada se synem. navic chci byt ta kdo ho vyhova 🙂 s manzelem premyslime,ze pokud to finance dovoli,doma zustanu dal se synem 🙂 me nikdy moje prace pred MD nebavila,zato doma s klukem jsem rada.
mame s manzou dohodu,ze obcas jdu s kamaradkou na vinko,on zase na fotbal. abych nebyla porad doma...

nanda26
4. srp 2011

Ahoj, mám to úplně stejně, měla jsem sice práci snů, ale vůbec mi teď nechybí a doma si to ohromně užívám. A je fakt, že spusta kamarádek to moc nechápe a mají mě trochu za exota.
Každopádně nenech se znervóznit! 😀

irasek
5. srp 2011

Ahoj, i já se přidávám k nadšencům z mateřské 😀 Jsem doma už přes tři roky a jsem neuvěřitelně spokojená. Mám kolem sebe taky dost kamarádek, co prý doma "blbnou", ale já si to užívám. I když občas se přistihnu, že nějaké následky to nechává 😵 Tak občas se to chce odreagovat, třeba sportem, vínkem, pokecáním s bezdětnými... Každopádně si to doma užívej 😉