Maminky Ostravačky. Přišel Vám už rodičák?

elfinkaaaaa
21. lis 2011

Maminky, omlouvám se, že píšu tady, ale jen taková otázka ..
Těm, co mají českou spořku, jestli jim už přišla mateřská?
Děkuji moc čekám na ni jak na smilování 😉

jetynka
21. lis 2011

@elfinkaaaaa Ahojkyy myslím si že mi ještě nepřišla, mi chodím tak mezi 17-21. tak nějak ale jinak v tomhle období chodí i se zpožděním, s tím mám zkušenosti z dřívějška. nikoho bohužel nezajímá, že potřebuješ peníze a to je to to blbé. ☹

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

Dekuji moc za reakci me chodi maximalne 21 a dneska nic no ... to uz by mi prisla ☹

svatule
21. lis 2011

přidávám se, mám spořku a taky mi ještě nepřišla a zrovna teď by se mi hodila 🙂 doufám, že dorazí co nejdřív, naštěstí už došla manželova výplata...

jetynka
21. lis 2011

@elfinkaaaaa Není zač tak snad co nejdříve příjde, je to nepříjemné pokud se penízky zdrží, pak to chybí nebo nezaplatíš něco včas a problém je na světě.

rina76
21. lis 2011

nedošel mi rodičák, ani přídavky a pravda nikoho nezajímá, že splatnost všeho okolo bývá většinou k 15.dni v měsíci ☹

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

Ach jo holky doufam,ze nam to prijde co nejdrive 🙂

jetynka
21. lis 2011

@rina76 To je pravda, ale kdybych já jim nezaplatila nebo neohlásila něco v termínu tak okamžitě je problém apod. takové potvory to jsou.

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

Jee a jinak se koukam,ze vetsina tady cekate dalsi stesticko! tak hodne zdravicka a pohodovy porod 🙂
jee zavidim vam to dalsi miminko ... my mame 20 mesicniho broucka a skoro rok se snazime o druhe ale zadna odezva ...

jetynka
21. lis 2011

@elfinkaaaaa Děkujííí už aby to bylo za mnou, tohle těhotenství a dva divocí čertíci někdy náročné, ale jsem za ně ráda. Neboj dočkáš se, my na Vojtíška taky čekali nešlo to hned a ono to nejde zvlášť když si to člověk přeje to už vím, Uvidíš mimi příjde nečekaně v době kdy s tím nebudeš počítat. 🙂

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

Jsi zlatucka dekuji ....no my tomu nechavame volny prubeh ale ten cervicek ve me hloda proc to nejde ale tak uvidime 🙂
To se nedivim,musi to byt drina s dvema prckama a tretim v brisku ...Jinak mali jsou kraaasni ... 🙂

jetynka
21. lis 2011

@elfinkaaaaa Děkuju to potěší. Nech tomu volný průběh a uvidíš, my chtěli aby se narodil do 2.roku barunky a vidíš barča měla 2 roky a 4 měsíce a otěhotněla jsem před vánoci, legrační protože jsem se vybodla na na snažení a jak byly vánoční trhy tak jsem si dala svařáček nebo punč a žila vánoční atmosférou a jednoho dne jsem svařák vylila do kanálu fůůůj jak byl hnusný a já věděla která bije, možná není na škodu se fakt odreagovat a tak trošku zapomenout i jet třeba někde na výlet a myslet na něco jiného. protože pokud tam není někde fyzický problém tak tohle na psychiku zabere. Držím palečky ať to vyjde. 🙂

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

@jetynka Jee tak to je krasny vanocni darecek takove zjisteni,ze? 🙂
Dekuji moc, ale znas to clovek to chce hodit za hlavu a vykaslat s ena to,ale ....... nejde to porad 🙂
jen je to takove, ze u maleho jsme cekali do druhe MS a uz jsme tehotna byla 🙂

jetynka
21. lis 2011

@elfinkaaaaa No to jee ten pocit zůstane člověku zafixován na duši na vždy. Vím je to těžké se vzdát myšlenek na mimi a věnovat se úplně něčemu jinému. A zvlášť teď před vánocema. nám se barča povedla hned po svatbě to jsem měla MS a pak hned po ní až jsem zírala protože jsem to nečekala. V které části Ostravy bydlíte?Já se v srpnu odstěhovala mimo město a jsem docela ráda.

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

tak mozna ze na Novy rok 🙂
bydlime v Porube, je tady podle me nejhezci cast Ostravy, ale Ostravu fakt nemam rada - nevim jak budu vysvetlovat malemu ze na horach je snih bily a tady je cerny .... 🙂
A kde bydlite vy?

jetynka
21. lis 2011

No kéž by moc bych vám to přála!!!Já bydlela do svých 20let na dubině (totál hnus) a pak 5let přímo v centru ostravy další hnus. teď bydlíme v Hati jestli ti to něco říká?a jsem spokojená. a poruba je fajn to souhlasím.

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

MAMINKY MATERSKA ASI JEN TAK NEPRIJDE !!!!!!!!! BYLA NEJAKA CHYBA V PC A NENI ZARUCENE ZE PRIJDE TENTO TYDEN!!! ☹ FAKT SUPER

svatule
21. lis 2011

@elfinkaaaaa to jako fakt?
to by mi zkřížilo plány, má mi odejít platba...ach jo, to je naprd

mifinka
21. lis 2011

No já nevím, já mám mateřskou od 15 na účtu a to jsem se velice divila, protože chodí jinak později.. a taky mám spořku..

megy
21. lis 2011

jéé, tady jsou nějaké ostravačky 😉 no já čekám pro změnu na penízky kvůli nemocenské a nikde. jsem z toho taky dost na nerívky 😒
asi mají na všechno čas 😠 🙂

svatule
21. lis 2011

@mifinka mě mateřská chodila okolo 10. a rodičovská kolem 20. no a pokud fakt rodičák přijde později, tak to není příjemné, naštěstí manžel má výplatu teď, tak to zvládneme, ale chápu, že když je na to někdo sám je to problém...

elfinkaaaaa
autor
21. lis 2011

Rikali to na socialce ze prijdou bud do konce tydne nebo pristi tyden ☹

mifinka
21. lis 2011

@svatule Tak oprava, taky mám ještě rodičák, a jak jsem napsala, už došel. mateřská mi taky chodila mnohem dříve. a asi mi to posílá Ostrava, páč tam je pod číslem účtu napsané UP Ostrava..

momis
21. lis 2011

ahoj, já mám poštovní a vždycky nejpozději 21. jsem měla rodičák na kontě a dnes nic ☹ , někdy chodí i 19. nebo. 20., doufám, že brzo dorazí , za dva dny mám inkaso na el.

petka28
22. lis 2011

Taky se přidávám, ostrava a nic:(

elfinkaaaaa
autor
22. lis 2011

Ahojky maminky tak jeste porad nic a tusim,ze se ani u Vas nic nezlepsilo,ze? ☹ no oni maji na vsechno cas tam nahore ☹

momis
22. lis 2011

ahoj, taky furt nic, sakra 😠 , teď jsem v lékárně vyplázla 500,- za léky pro kluky 😠

elfinkaaaaa
autor
22. lis 2011

@momis : Taky nic ☹ je to k vzteku!! ☹ pred par tydny jsme dostala trvale bydliste byla jsem stastna vsechno oukej a najednou? Nemam jak zaplatit najem do haje ☹
Jo a leky pro prcky to je taky pekne drahe to je fakt

momis
22. lis 2011

@elfinkaaaaa já si pamatuju, že jednou mi rodičák taky furt nechodil, tak jsem volala babě na pracák a ona, že do konce měsíce mají čas 😖 , tak uvidíme, já mám zase na zítra nastavené inkaso na čez, tak jsem zvědavá, jestli to do té doby dorazí nebo bude problém 😖
Starší začal v září chodit do školky a od té doby se v tom vezem, mladší má furt kašel, starší měl teď spálu a sirupy za stovečku jen lítají ☹

rina76
22. lis 2011

tak jsem doufala, že tu najdu pozitivní zprávu, že už někomu došel - a stále nic ☹ 😠

elfinkaaaaa
autor
22. lis 2011

@momis Musiem doufat,ze se penizky dokutali i k nam .. ja kontroluju ucet jak zbesila a nic ...
Sirupy pro prcky a leky by mely byt fakt levnejsi :- kde maji na to lidi brat,kdyz nejucinejsi lek je poflr nich ten nejdrazsi