Maminky Ostravačky. Přišel Vám už rodičák?

elfinkaaaaa
21. lis 2011

Maminky, omlouvám se, že píšu tady, ale jen taková otázka ..
Těm, co mají českou spořku, jestli jim už přišla mateřská?
Děkuji moc čekám na ni jak na smilování 😉

elfinkaaaaa
autor
22. lis 2011

☹ ne ne stale nic

marie1977
22. lis 2011

Tak Ostrava-Jih dneska večer taky pořád nic 😢 Zítra volám co se děje!

momis
23. lis 2011

Teď mi dorazil! 😵

elfinkaaaaa
autor
23. lis 2011

Jeee tak to gratuluju 🙂 a co mas za banku???

elfinkaaaaa
autor
23. lis 2011

@momis : ja mam sporku a jeste nic . ☹

andreahrbacova
23. lis 2011

nám taky nic 😢 😠

elfinkaaaaa
autor
23. lis 2011

@andreahrbacova : to je des ☹ hlaven ze oni se opozdit muzou ...

lehna
23. lis 2011

holky,
oni přecházejí na nový program či co, takže peníze prý budem rády,když dorazí do konce měsíce, u někoho možná ani to ne.

elfinkaaaaa
autor
23. lis 2011

@lehna : Jo taky mi to bylo oznameno ☹ jak si muzou tohle dovolit? ... doufam,ze to vsem do konce mesice dorazi

momis
23. lis 2011

@elfinkaaaaa já mám poštovní spořitelnu. Držím palce, ať vám to taky rychle přijde.
JJ, oni mají času dost, ale když chtějí něco zaplatit, tak to musí být hned. 😠

lehna
23. lis 2011

@elfinkaaaaa -snad teda dorazí co nejdřív.

@momis -já mám taky spořku a nic 😉

lehna
23. lis 2011

tak jsem se přehlídla.
UŽ TAM JE 😉 😵

elfinkaaaaa
autor
23. lis 2011

jee uz mi taky prisla ufff uff 🙂 hura zaplatit najem

momis
23. lis 2011

Jupíí 😀

elfinkaaaaa
autor
23. lis 2011

@momis 😀 😀 😀 nevim jak bych sehnala kacky na plinky 😀

momis
23. lis 2011

@elfinkaaaaa to znám, tak hlavně, že se to vyřešilo 😀 😀

elfinkaaaaa
autor
23. lis 2011

@momis : no jeste ze tak 😀

kasa
23. lis 2011

Ahojki tak já jsem dneska volala kvůli rodičáku na sociálku a paní mi řekla,že co se rožčiluji,že stačí ,když to příjde do 1.12,že mají ještě čas,no ale kdyby my jsme poslali náhodou něco o 2 dny později už naskakují penále.At žije bordel v ČR.

andelka
23. lis 2011

Já se ještě nekoukala, ale kamarádkám přišel dneska 🙂

zuzkkkaaa
23. lis 2011

Holky to jako nemáte pár korun, abyste vyžily do konce měsíce, když tak netrpělivě čekáte na těch pár kaček z rodičovské?? 😅 😅

momis
23. lis 2011

@zuzkkkaaa Nezlob se na mě, ale zas tak úplně malá částka to není, a např. z manželova platu, který přijde dřív odchází většina trvalých plateb, takže na provoz zbývá rodičák. Mě např. šlo hlavně o to, že se mi stahují 2 tis. na elektriku a byl by s tím beztak nějaký problém.

zuzkkkaaa
23. lis 2011

@momis promiň nechtěla jsem se nikoho dotknout, pro mě je prostě nepředstavitelné, nemít na účtě pár tisíc jako rezervu 😅

momis
23. lis 2011

@zuzkkkaaa jasně, chápu, jenže někdy je to těžké. Záleží kolik třeba vydělá manžel, co a kolik kdo platí. A do budoucna od výplatě k výplatě, taky moc nemá smysl.

Já jsem taky vždycky byla zvyklá mít něco v záloze, jenže občas se něco vytetelí a pak už se člověk veze.Teď pracuju na tom, aby ta rezerva zas byla, zatím jedem tak na nulu, ale doteď jsme rekonstruovali barák, takže všecko co bylo, šlo tam a auto co jsme měli za hotové nám nabourali a byla to totálka, bydlíme na vesnici, takže bez auta se 2 dětma to moc nejde, takže co byla rezerva, odchází na auto, chtěli jsme nové až půjdu do práce a museli jsme dřív..
Kuš to jsem se rozkecala. 😉