• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potřebuji zálohu, jsem na rodičovské dovolené. Poraďte

23. srpna 2013 
holky co delat kdyz potrebuji zalohu sem na rodicaku mate nekdo s tim skusenost????prosim poradte mi.........nevim kudy kam :frowning2:
22. srp 2013 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emilia121 zalohu? myslis ako financne, ze by ti dopredu vyplatili cast rodicaku? jestli ano, tak to se obavam neda :frowning2:
22. srp 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel přítel nemá práci? peníze? kamrády co založí???
22. srp 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj myslela sem zalohu hodne mamicek mi tady nadava ale nechapem co sem se spatne zeptala kazdej muze mit aj xxx krat finan.problem.....pro boha a forum je na to at se tady clovek poradi
22. srp 2013 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
existuje okamžitá pomoc v hmotné nouzi, ale tam musíš splnit jisté požadavky a pak ti něco dají,ale kolik a za jak dlouho nevím, musela by ses poptat na sociálce
22. srp 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zálohu ti s radostí dájí společnosti které se na to specializují, ale nevím z čeho by jsi pak splácela. Ve svém okolí už jsem zažila hromadu exekucí na výplatu a později na majetek a s tím spojené rozpady rodin, většinou to začalo malou půjčkou a končilo to statisicovým dluhem.
Jsi mladá, dítko už je celkem velké tak si najdi nějakou brigádu, bydlíš v Praze takže to nebude zas tak složité. A co partner? Ten nepracuje?
Já chodím na brigádu od 3 měsíců prvního dítka stále. Můj muž si k práci taky nasel brigádku.
23. srp 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek