Potřebuji zálohu, jsem na rodičovské dovolené. Poraďte

emilia121
22. srp 2013

holky co delat kdyz potrebuji zalohu sem na rodicaku mate nekdo s tim skusenost????prosim poradte mi.........nevim kudy kam ☹

evaviki
22. srp 2013

@emilia121 zalohu? myslis ako financne, ze by ti dopredu vyplatili cast rodicaku? jestli ano, tak to se obavam neda ☹

lucenek
22. srp 2013

manžel přítel nemá práci? peníze? kamrády co založí???

emilia121
autor
22. srp 2013

jj myslela sem zalohu hodne mamicek mi tady nadava ale nechapem co sem se spatne zeptala kazdej muze mit aj xxx krat finan.problem.....pro boha a forum je na to at se tady clovek poradi

ponik1
22. srp 2013

existuje okamžitá pomoc v hmotné nouzi, ale tam musíš splnit jisté požadavky a pak ti něco dají,ale kolik a za jak dlouho nevím, musela by ses poptat na sociálce

editah222
23. srp 2013

Zálohu ti s radostí dájí společnosti které se na to specializují, ale nevím z čeho by jsi pak splácela. Ve svém okolí už jsem zažila hromadu exekucí na výplatu a později na majetek a s tím spojené rozpady rodin, většinou to začalo malou půjčkou a končilo to statisicovým dluhem.
Jsi mladá, dítko už je celkem velké tak si najdi nějakou brigádu, bydlíš v Praze takže to nebude zas tak složité. A co partner? Ten nepracuje?
Já chodím na brigádu od 3 měsíců prvního dítka stále. Můj muž si k práci taky nasel brigádku.