Práce při rodičovské dovolené

leni155
2. led 2012

Ahoj, zjistila jsem, že o práci z domova při rodičáku se málo diskutuje 🙂 Našla jsem spoustu nabídek, ale dost málo informací, tak chci poprosit o radu. Máte někdo zkušenosti se skládáním sněhových vloček? Díííík.

kulenka
2. led 2012

@leni155 Ahoj 🙂 Zajímalo by mě, kde jsi našla spoustu nabídek? 🙂

leni155
autor
2. led 2012

Ahoj, mám pocit, že se jimi web jenom hemží 🙂 Asi záleží na tom, jak moc je člověk vybíravý 😉 Já byla dlouho taky, ale situace je vážná, tak už beru cokoli. Nabídky jsou různé - plnění obálek, skládání nejrůznějších věcí, telemarketing... Asi je zbytečné vypisovat weby s nabídkami. Když zadáš do vyhledávače "práce z domu" nebo při rodičáku, tak jich vyjede hned celá řada... Otázka je, o jak seriozní práci se jedná...

kulenka
3. led 2012

@leni155 Ahoj 🙂
O to mi právě šlo - o jak seriózní práce jde, z těch nabídek mám pocit, že nic moc 😅 A zkoušela jsi dávat si sama inzerát nebo se obrátit na nějakou pracovní agenturu? Abys měla jistotu, že to nebude žádný podfuk.

lehna
3. led 2012

Já už narazila na spoustu nabídek, samé klikačky a stejně z toho bylo skoro nic.
jsem asi 2roky u Dedry a jsem max. spokojená 😉. veškerou drogerku mám se slevou, někdy i zadarmo, když mám dost objednávek. navíc je ekologická, českám, no nestěžuju si 😉

lehna
3. led 2012

jo a pokud jsem narazila na nějaké plnění obálek za poplatek, byl to vždy podvod. o nějaké kompletaci nemluvě. takže jedině práci z domu brát už přes někoho ,kdo to zná a dělá v tom, jinak právě vesměs na tom netu to jsou podvody.

kulenka
3. led 2012

@lehna Dedru znám, je bezva 🙂
Takže objednávek máš dost? Mám trochu strach, aby už těch prodejců nebylo moc a všichni se uživili; a u nás byl rovnou i obchod, kde se daly výrobky koupit ... před vánoci zmizel, tak nevím, jestli se nedokázali uživit? 😅
A s obálkama a kompletací souhlasím, bohužel většinou podvody 😖

lehna
3. led 2012

@kulenka - jak kdy. ale jako přivýdělek se to dá 🙂. prodejců je sice dost,ale pořád jak tak koukám je to málo 🙂 a dost lidí tomu nevěřínebo nechce používat,protože tvrdí,že je to drahé. ale ono to vlastně až tak drahí není s porovnáním levných výrobků, kterých použijete větší množství. s dedrou použiješ menší množství a vyjde ti o stejně jako s levným prostředkem,kterého vypipláš daleko víc.

kulenka
3. led 2012

@lehna No, třeba aviváže stačí fakt troška, takže souhlas 🙂 Používáme i ty prací tablety a nějaké úklidové věci, na koupelnu, WC, i do kuchyně 🙂
Škoda, že se nedají lidi nějak donutit, aby to vyzkoušeli 😀

Dělala jsem Oriflame a těch prodejců už pak bylo moc a při práci se nedalo něco vydělat, nebyl čas se tomu natolik věnovat 😅

lehna
3. led 2012

@kulenka -přesně, avi stačí troška, záleží taky jaká vůně. ale na čističe kuchyně, wc, antibacterial, tablety na praní nedám dopustit 😉. a window na okna-prostě okna umyté raz dva 🙂.
právě, já rozdávám i vozrečky, oni to vyzkouší a stejně se neozvou .

já chtěla dělat avon,ale ten je rozlezlý taky dost. dělá ho kámoška a mamka bere u kolegyně v práci, takže když něco chci, tak řeknu jim.
oriflame tedka začla dělat druhá kámoška, no nevím jak jí to půjde...

kulenka
3. led 2012

@lehna Avon a Oriflame je myslím už zbytečné začínat, to má skoro každý někoho v okolí, od koho může brát ... a hodně stojí i po nákupních centrech 😅

lehna
3. led 2012

@kulenka -právě, ani se mi do toho nechtělo před pár lety 🙂. a ty jsi taky u dedry?

kulenka
3. led 2012

@lehna Nn, Dedru dělá kamarádka, takže ji využívám na objednávky 🙂 Ale uvažovala jsem o tom, mám ji (tu kamarádku) trochu z ruky ... jenže si právě nejsem jistá, jestli to má cenu 😅

lehna
3. led 2012

@kulenka -no řeknu ti to tak, pokud ti kamarádka dává výrobky za katalogové ceny, tak to cenu má. protože od výše objednávky 600,- v katalogových cenách, už máš slevu 15%. záleží jak velkou objednávku a jak často u ní děláš. navíc ti to chodí až domů. ale pokud bys chtěla ty slevy,musíš uvést číslo koordinátora, když ne, nějaký ti stejně bude přidělen 🙂. u dedry se k ničemu nezavazuješ, jen pokud nemáš objednávku za celý rok,tak tě vyškrnou. takže nemusíš mít každý měsíc objednávku, stačí jednou za tři měsíce, aby ti chodil i katalog,který ti chodí zdarma.

membri
3. led 2012

a to muzu delat sama pres sebe u te Dedry? Kdyz jsem se koukala na jejich stranky, tak tam maji jenom neco o koordinatorech a to je vsechno.. Tak jak s tim?

terkajesterka
3. led 2012

zkusila jsem prohlížení reklamních videí na této stránce http://MixReqq.com?ref=1241481 slibují vyplatit peníze po dosažení kreditu 500 USD nemáte někdo zkušenost?

lehna
3. led 2012

@membri -můžeš to dělat přes sebe. ale pokud začneš objednávat, musíš uvést č.koordinátora,abys dostávala slevy 😉.

lehna
3. led 2012

@terkajesterka -já nevím no. takových je hafo, než na tu částku dosáhneš je to na dlouho. a pak stejně nevís zda ti to vyplatí. já na jednu výplatu od podobné "klikačky" čekám od léta 😉 🙂

kulenka
3. led 2012

@lehna Tak to bych tu Dedru asi zkusila, pro sebe a pro rodinu by se něco určitě jednou za tři měsíce objednalo 🙂 Díky za vysvětlení 🙂

kulenka
3. led 2012

Třeba tahle brigáda vypadá zajímavě http://www.prace.cz/pd/311742024?rps=79&section=2 🙂

lehna
4. led 2012

@kulenka -určitě zkus. pokud chceš ,tady je mé číslo koo - 113918 ,Lenka Vlachová.

lehna
4. led 2012

@kulenka -jj, ty nabídky jsem viděla 😉.

daruma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aktiz
12. dub 2013

Rozbíhá se nová práce přes internet. Náplní práce je aby se co nejvíce lidí po celém světě dozvědělo o tomto projektu, třeba rozesílat link a na základě toho linku se sami lidé registrují do projektu a vydělávají dál.
Jde o podnikání bez vstupního kapitálu, vše co budete po registraci dělat bude už ve Vaší virtuální kanceláři, do konce dubna přijdou zapojeným členům, veškeré informace jak pokračovat.
Posílám link na kterém se můžete zdarma registrovat. Dostanete svou virtuální kancelář a můžete začít podnikat, vše podstatné se dozvíte ve videích a na FAQ které najdete v dokumentech.
Link na registraci: www.joinsomethingnew.com/AKTIZ