SKarta - už ji máte?

luciana43
8. led 2013

Ahojky, už máte sKartu? Kolem mě ji už snad každý má, dokonce i sousedce, která bydlí v bytě hned vedle a máme stejné trvalé bydliště přišla někdy koncem října a mně stále nic?

pettulka
8. led 2013

Oni to posílají bár jak, prvně ti dojde pin a potom kdy si máš pro ní dojíd než to rozdají to trvá.

aideen
8. led 2013

Já ji už mám. Buď ráda, že ji ještě nemáš. Každý měsíc chodí peníze, jak se jim zachce 🙄 😕

karotky
8. led 2013

Já za tím ne a vůbec mě to nevzrušuje 😀
Rodičák mi chodí stále stejně +/- den,tak budu fakt ráda,když mi přijde co nejdéle nebo vůbec 😀 ,protože mi MD končí za půl roku a pak už mi naskočí normální plat ze zaměstnání 😉

vojtaxx
8. led 2013

Já ji také ještě nemám a ani mi nechybí...a co vím penízky s kartou chodí jen o 1 den posunuté

ajina17
8. led 2013

taky máme,ale nepoužíváme ji...Je doma v šuplíku a penízky mi chodí na mojí osobní kartu..

boobinka
8. led 2013

nemám a nijak ji nepostrádám 😝

marton
8. led 2013

Ahojky,mě na ůřadě řekli,že si pro ni musím osobně.Tak jsem si pro ni minulý týden skočila.Bylo u toho ještě dost papírování,přestože jsem jim rovnou řekla,že ji nebudu aktivovat.Do té doby jsem měla rodičák pravidelně sedmého na účtě.Teď zatím nic. ☹

dezyre
8. led 2013

Taky ji ještě nemám a jsem ráda..

lena27
8. led 2013

mám jí,a je mi stejně na nic. myslela jsem, že slouží při kontaktu s úřadem. Nedávno jsem tam byla, protože jsme měnili účet a paní po mě skartu nechtěla, hledala to podle občanky. 😀 😲 😠

blannie
8. led 2013

Já ji mám od listopadu, ale peníze si stejně hned nechávám přeposílat na účet. Když jsem si ji vyzvedávala, tak úřednice říkala, že to tak dělají všechny maminky na rodičáku - takže fakt nechápu, k čemu je toto dobré 😀 není sociální dávka jako sociální dávka....

zelva
8. led 2013

Já ji ještě nemám a ani mi to nijak neva.

misicka455
8. led 2013

Já ji taky ještě nemám . A stejně nemám rodičák na účtě 😒

slundo
8. led 2013

Taky ji ještě nemám, mám si ji vyzvednout příští týden. A jak to prosím probíhá ? Chci ji odmítnout , aby mi peníze dále chodily na účet....

verunka8
8. led 2013

nemám ji

hofka1
8. led 2013

Nemám, dopis i pin teda už jo, ale bojkotuju🙂

nikollita
8. led 2013

taky nemám, ani mi ještě nic nepřišlo, že bych ji měla mít (prý přijde info, že si ji mám vyzvednout)

2hanah
8. led 2013

Dobrý den, ty skarty chodí z Prahy podle abecedy, takže záleží na Vašem příjmení, spíš tedy zjistěte, jestli ji už mají i kamarádky s příjmením v abecedě po Vás a jestli ano, asi bych si zavolala na sociálku a zeptala se. Mně osobně to spíš nevyhovuje, jsme z vesnice, a tak když si potřebuju vybrat peníze musím nejdříve dojet do města do bankomatu.

crawler
8. led 2013

a musí se teda vyzvedávat i když už nebudou povinné? já v tom mám maglajz...😝

lucie777
8. led 2013

Vyzvednout se prý musí,ale pak se dá nastavit hned při převzetí přeposílání na běžný účet,což jsem udělala a karta mi leží doma,ani jsem ji neaktivovala.

lucininuska
8. led 2013

Ahojda, chci se zeptat, já jsem te´d na neschopence,ale na mateřskou nastupuju od dubna, takže jí budu mít zřejmě až v dubnu,ale nemáte některá zkušenosti jak to tam je s pracákem mám smlouvu do konce roku a šéf mi ji neprodlouží, na pracáku mi řekli,že se tam musím zaregistrovat až mi skonči mateřská,ale teď mě tak napadlo kdo mi mezitím bude platit socialní a zdravotní pojištění. Na pracák si ještě skočím,ale jen mě zajímalo jestli nekdo nemáte zkušenost.

ssassi
8. led 2013

nemám, nijak mi nechybí, nepídím se po ní. a doufám, že tu ptákovinu brzo zruší!

abecedka
8. led 2013

mně taky přišel dopis i pin, ale k čemu bych tam chodila? vždyt už to není potřeba.

Jestli po ni toužíš, tak si tam zavolej 😉

mircisek
8. led 2013

Nemám a za 12 dní nastupuji na MD, tak by mě fakt pobavilo, kdyby mi ji teď poslali.

babulinkab
8. led 2013

bohužel už ji mám, jediný štěstí mají, že na úřadě jsem to vyřidila za 5 minut, peníze si nechám přeposílat dál na účet

poupe
8. led 2013

Mam otázku, pošle úřad rodičák, když nemam S-kartu(neodmítla jsem jí, prostě mi jí nikdo neposlal, pin nic)?

kacenka1111
8. led 2013

ma skarta internetove bankovnicvi? muze na nej exxekuce a do jake vyse?

navi
8. led 2013

Taky nemám a nechybí mi 🙂 Tady jsem se dočetla, že mám vyčkat na výzvu od úřadu práce, tak vyčkávám 😉 http://www.skontakt.cz/sportal/menu/cs/main/nav...

benjik
8. led 2013

Mám od konce října,zatím je to s ní v pohodě.Jen teda peníze,když je úřad odešle 7,příjdou na účet až za 2 dny právě díky spořce.
@kacenka1111 od nového roku jsou peníze na skartě chráněný proti exekucím.Bankovnictví ve smyslu něco z účtu zaplatit nejde.

palomitacheca
8. led 2013

Mám ji od října a peníze mi chodí pořád stejně. Ten samý den, co přijdou na sKartu, je mám na svým účtu.

berinka1
8. led 2013

mam od konce listopadu, ale neaktivovala jsem, na vyzvu prijit mas, ale muzes si rovnou nastavit preposilani na svuj ucet. Ja mela vzdycky rodicak/materskou 4,max.5 v mesici, v prosinci prisel az 10.,jsem zvedava na tento mesic:/ pritom poslani ze spor.do RB je na druhy den:/