Urgentně sháním domácí práci, přivýdělek na RD

sanara_1
30. led 2013

Maminky, máte nějaká doporučení, zkušenost se seriózní prací na doma při rodičovské dovolené? Urgentně sháním přivýdělek. Pomohlo by nám i 5 tis./měs. navíc. Předem DĚKUJI za případné odpovědi, info.

adion41
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pelsikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janina_sun
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klanova2
21. pro 2016
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, seriózní práci z domu lze najít také na stránkách https://www.airjobs.cz/. Všem vřele doporučuji.

stankamedkova
25. pro 2016

@krupjana dobry den, muzu poprosit o nejeke informace k dedre uvazuji o tom chtela bych si privydelat k materske. Muzu se zeptat kolik se tak da vydelat tim prodejem? Moc dekuji 🙂

pelsikova
25. pro 2016

@stankamedkova dobry den, ja delam dedru jiz asi 9let. Nejsou to zavrazltne castky, ale drogerii pouzivam doma, i moje rodina a mam stale zakazniky.vetsinou si za provize odeberu veci, nez penize ;) je tam provize 23procent..takze to zavisi na velikosti objednavky.jedna se o ceskou firmu, navic ekologicke pripravky.v pripade zajmu me kontaktujte do zpravy.jeste upozornim ze zde nejsou zadne vstupni poplatky ani podminky odberu.ale pro ziskani provizi musite uvest kod (ode mne)

holzbaska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncakolarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alisnovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amalik
15. srp 2017

Já jsem teď začala spolupráci s Českou společností Alori. Líbí se mi její výrobky a je o ně v okolí zájem, takže jsem spokojená. Zatím je to jen pár tisíc navíc, ale doufám, že se mi podaří to rozjet víc.

martinaiwd
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veerunk_a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
avril26
3. bře 2023

Do svého týmu hledám aktivní maminky, tatínky a ostatní lidi co si chtějí přivydělat 🙂
Nabízím jednoduchý přivýdělek z domova. Práce je jednoduchá a zvládne ji každý.
Sama jsem na rodičovské dovolené, tak vím, že se každá koruna navíc hodí 🙂
V případě zájmu mi napište zprávu.