Urgentně sháním domácí práci, přivýdělek na RD

sanara_1
30. led 2013

Maminky, máte nějaká doporučení, zkušenost se seriózní prací na doma při rodičovské dovolené? Urgentně sháním přivýdělek. Pomohlo by nám i 5 tis./měs. navíc. Předem DĚKUJI za případné odpovědi, info.

blahova_andrea
30. led 2013

tak to by mě zajímalo jestli se ti někdo ozve, já bych i s měsíčním přilepšením byla skromnější a mít hlídání, tak klidně i mimo domov něco...ale myslím, že je to dneska bída a nic moc není.

lamontana
30. led 2013

tak taky záleží na kvalifikaci, co vyhledáváš..
na práci doma bych už moc nesázela, tato varianta je spíše možná pokud jsi za dobře s bývalým zaměstnavatelem a něco ti přihodí..
jinak spíše někam na pár hodin týdně pracovně vyběhnout🙂

iveta107
30. led 2013

holky dříve jsem slyšela o hlídání vietnamských dětí, dělá tohle někdo nebo už o to není ze strany rodičů zájem?Mě to nedávno napadlo, že by to nemuselo být špatné, jen ta velká zodpovědnost potom, no. 😒

buldok
30. led 2013

Tak ti přeji hodně štěstí. Není práce ani pro lidi, kteří chtějí pracovat na plno a nemají podmínky, že z domu. Takže si myslím, že jsi dost bez šance. Ale přeji ti, aby se ti poštěstilo...

xsenova
30. led 2013

napis inzerat ze pohlidas dieta nejakej maminke

lrg
30. led 2013

5 tisíc je docela dost na přivýdělek z domova, pokud nemáš hlídání, abys mohla někam na brigošku, tak je to asi dost bez šance.

jajulin
30. led 2013

začni podnikat 🙂. Já jsem začala taky a nemůžu si to vynachválit.

sanara_01
31. led 2013

Holky děkuji, já vím, je to těžké! :( A Jajulin; právě o podnikání jsem uvažovala, ale otázka v čem, inspirace? Nějakou nabídku po internetu teď řeším, tak uvidím, co se dozvím, ale moc tomu nevěřím, je to samý podvod, ale chci tomu dát šanci. Zítra nebo v pátek jim mám volat.. :/ Vypadá to, že je tohle poslední moje odpověď k celé diskuzi, píšou mi to tady tak. Tak popř., jestli jdou alespoň soukromé zprávy tady na profilu mezi uživatalkami a nebo e-mail (taso@seznam.cz). Ale spíš jen už nebudu moct reagovat já, takže předem děkuji za další tipy či info k danému tématu. :o)

malcherovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
13. bře 2013

..já projela internet křížem krážem....vyzkoušela jsem pár věcí -klikačky, emailing, pak jsem narazila na zajímavou prácičku přepisování zakodovaných slov-rychleji se vydělá než na klikačkách, platí se týdně, všechno mi chodí na paypal......nakonec jsem si nechala jen pár věcí, kde se dá aspoň trochu vydělat a trochu si vylepšit rodičovskou...takže jsem docela spokojená...

larrin2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ala72
7. dub 2013

...já jsem taky našla zajímavý přivýdělek. 🙂
Jsem móóóc spokojená. Ale nevím, co o něm můžu napsat, aby to nebyla reklama...!

andulka86
7. dub 2013

já mám vystudovaný operní zpěv a když jsme ještě bydleli v Praze, dávala jsem soukromé hodiny klasického zpěvu paním, které si chodily zájmově zazpívat někam do sboru a ke mně na soukromé hodiny. Bylo to k mateřské super, teď jsme se přestěhovali a tady nemám klientelu ☹ . Vím, že některé paní na mateřské vyučují soukromě nějaký třeba cizí jazyk, nebo někdo chodí někam předcvičovat nebo tak něco 🙂

renat2
7. dub 2013

Ahoj, píši to na každý dotaz. S pracíje to obecně na dvě věci a s prací na doma / přivýdělku kor.

Je možné obejít firmy, ale tymají většinou své zaměstnance....ale stane se, že někoho na výpomoc vezmou.
Pokud máte nějaký potenciál, je potřeba ho využít - např. jazyky - doučování, hlídání dítka třeba jiné mamince, na Vánoce bylo aktuální pečení cukroví, celoročně dorty , výpomoc s úklidem apod. takže využít to co jde. Ale 5tisíc je i celkem dost.

Pokud nic, tak pak pozor na nabídky typu lepení obálek, kompletace tužek, nevím, jaké máte zkušenosti, ale stačí si zadat na internetu a vyjedou diskuse, je i stránka na podvodné firmy. Většinou to je opravdu podvod. Šance je nějaký MLM systém - kterých je hodně, bohužel některé taky podvodné, ale seriózní se najdou. Jsou to principy Avonu apod. tak to je, ale pokud to je spravedlivé, proč ne...je to taky práce a prodej je holt součástí.

OSOBNĚ jsem to nikdy nechtěla dělat a teď na to nedám dopustit - začínala jsem při mateřské, takže i 3-4 tisíce byly dobré, pokračuji dál při zaměstnání a k mému učitelskému platu (žádná sláva, navíctisíce projedu) mám ted tak těch 6-8 navíc, loni jsem dostala odměnu 6tisíc na dovču......takže to funguje. Nikomu nic nenutím, pracuji jak to jde a jak je čas. Firem je více - já dělám ,bylinné produkty, bez chemie, mohou i děti....a hlavně mám je odzkoušené a nedám na ně dopustit.
Ale je to závislé jak kdo pracuje...a to je někdy ten největší problém.

petra170
18. kvě 2013

Ahoj, taky jsem sháněla před dvěma lety nějaký přivýdělek. Všechno na co jsem narazila byl podvod, poslat někam peníze a už jsem nic neviděla ☹ Až jsem narazila na inzerát na katalogový prodej Dedra, nejdřív jsem nechtěla, že neumím nabízet, ale nakonec jsem to zkusila. Od té doby jsem se ještě zaregistrovala do Eveline, Beley, Bielendy a teď i do Betterware, což je u nás novinka. Nejen, že nakupuju se slevou pro sebe, ale prodávám dál a registruju nové členy.

moniluk
29. kvě 2013

Ahojky, pokud máte někdo zájem dozvědět se více o možnosti přivýdělku s f. betterware, velká novinka v čr, máte šanci být u začátku. možnost přivýdělku nebo i jen nákupu super věcí do domácnosti se slevou 23 %

hagyhagy
5. čer 2013

holky a přivydělávat s parfemy a kosmetikou by vás bavilo? Registrace je bez poplatku, nejsou zde žádné vstupní, roční či jiné poplatky ani povinné nákupy..můžete se registrovat jen proto že si chcete ušetřit a nakupovat se slevou..parfemy jsou velmi kvalitni a prodavaji se samy..já si jen koupila parfem pro sebe a kamošky se ptali čim vonim a už si objednváváme spolu..je to velmi jednoduché vyděláte si podle šikovnosti z jednoho parfemu mate 100kč je to super

kdo chcete bližší info pisnete mi ip pekny den maminky

klaraalucka
17. čer 2013

ahojte, já jsem vyzkoušela tedy už taky hodně věcí, ať už americké klikačky za pár dolárků, nebo naše různé Emaily, Ermaily a Zumail. Ted mám výdělek přímo za to, že jsem na pc. Vlastně dostávám zaplaceno za to, že mám nainstalovaný program, který načítá dobu po kterou je počítač zapnutý a za tu dobu vám platí. Denně se tak dá vydělat 1-2 dolary, a za měsíc 30-60 dolarů, což je zatím nejslušnější projekt co jsem našla, aniž bych musela cokoliv platit a investovat. Pokud by měl někdo zájem tak napište do IP.

akkynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
speedygon
1. črc 2013

@klaralucka:něco podobného tu teď je v jiné diskuzi, ale bála bych se, že si do počítače natahám nějaké svinstvo...do toho bych nešla...

jcb
24. črc 2013

@klaralucka @speedygon - holky, s tím výdělkem při zapnutém počítači je to tak: ano, funguje to, peníze přijdou, váš počítač tím nijak neutrpí, ale PC při té práci sežere hodně elektriky. Takže v konečném výsledku je to šul nul - co si vyděláte, to zaplatíte za elektřinu. Ono je velký rozdíl mít počítač puštěný a brouzdat po internetu, nebo ho nechat pracovat pro tento druh výdělku. Manžel je IT, tak mi to popisoval, jak to funguje.

mataharyy
24. črc 2013

Práce na doma je tak trošku mýtus... 😅 Myslím že jsem na mateřské/rodičovské už dost dlouho a hledala jsem celkem zdatně a nenašla nic co by bylo opravdu na doma... Obálky, skládání per/hraček a kde čeho je hodně práce za dost málo peněz a ještě je celkem umění sehnat seriózní firmu a ne nějaký podfuk 😅

Má zkušenost je taková, že pár korun i pár tisíc se dá vydělat katalogovým prodejem (Dedra, Betterwate, Eveline a mnoho dalších) a tvořením si vlastního týmu, tedy registrovat pod sebe další a další, pak je možnost Avon, Oriflame... kdy máte určitá procenta z prodaných výrobků, ale aby jste mohli registrovat lidi pod sebe a tvořit pasivní příjem, tak to celkem trvá (já v hojném počtu prodávala a u Avonu jsem se na tuto pozici dostala po více jak roce...) a navíc pak to žere dost času - musíte chodit na prezentace, školení, stát u stánků atp. Nevýhodou tohoto je, že trh je celkem přesycen, takže buď musíte mít kliku a v okolí nikdo takový není, nebo musíte být celkem šikovné a natahat si odběr... Také je nutné si uvědomit že ne každý měsíc si každý ze zákazníků něco koupí, takže je nutné hledat další a další, protože když si někdo koupí prací prášek/parfém, rtěnku... tak to nějakou dobu vydrží a do té doby třeba nic nekoupí... Takže to určitě není jen práce z domova, rozhodně ne ze začátku a ani potom, když máte svůj tým, musíte se o něj starat, motivovat ho atp. protože jejich akce a objednávky se rovnají vaše prachy 😎

Klikačky je kapitola taky pro sebe, ano dají se najít takové co vyplácí, ale např. já u jedné společnosti už klikám přes rok a ještě nemám ani zdaleka min. částku k vyplacení, takže tudy taky cesta nevede, klikám už jen proto, že chci vědět zda vyplatí 😀

Každopádně po x letech doma jsem se rozhodla pro pokus o podnikání, dá se říct že při rodičovské nic moc neriskuji, nemusím platit min. zálohy atp. Mám tedy cca rok a půl - dva, abych zkusila rozjet vlastní podnikání bez rizika vysoké finanční ztráty, což si myslím že je doba po kterou se dá zjistit, zda to má cenu, pokud se budu držet toho že první rok je lehký mínus, druhý rok na nule a třetí výdělek, tak bych do konce rodičáku mohla vědět jestli se obrat zvyšuje, nebo ne, pak se rozhodnu zda hledat práci nebo nadále budovat vlastní podnik.

Jinak jak již bylo řečeno, lze péct, háčkovat, hlídat... ale nikdy to není 100% práce na doma a rozhodně nic z toho není za to, že sedíte u PC 😉

Jak tu bylo zmíněno, že lze vydělat instalací programu do PC a vydělávat za čas strávený připojením, tak vím o lidech jenž na toto před časem dojeli, daný program stahoval hesla k aplikacím, v lepším případě přišli jen o přístup a ztrátu dat z např. e-mailů, v horším přišli i o přístup k účtu a jeho následné vybílení, pak různé ztráty např. firemních dat a s tím spojené potíže... Takže i kdyby mi někdo slíbil zlaté prase, do toho bych nešla, bála bych se zneužití dat v počítači atp. Ale kdo ví, třeba je to už nějak ošetřené, ale myslím že ten výdělek mi za to nestojí 🙂

A závěr, vydělat se určitě dá, ale musí se to umět a přinést i určité oběti (čas/finance...), nebo mít jo dobrý nápad... 😉

kikula86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kubistovailona
20. srp 2013

Ahoj, klidně si můžeš vydělat i více než 5 tis. měsíčně, ale jednou za měsíc tě to z domova vyžene např. na seminář nebo schůzku- školení. Firma Amway je zaručená kvalita a funguje to !!! Nemusím nikoho ukecávat, výrobky se prodávají samy a lidi, kteří mají zájem o spolupráci narůstají. Stačí napsat o info. Dále dělám distributorku firmy Fm Group - prodej parfémů kosmetiky a bytové kosmetiky a to pouze z domova - max. rozvezu zboží zákazníčkům, pokud si nepřijdou sami, nebo rozesílám poštou. Každý měsíc si v pohodě přijdu na 2-3000 tis. kč - když se zadaří tak i více. Je to kvalita a lidi jsou spokojeni. A navíc je to "práce" , která mě moc baví.

ldemeterova
24. zář 2013

Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu. Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Přeji hodně úspěchů. 😉

lindaxy
25. zář 2013

Dobrý den,
celou řadu ověřených přivýdělků bez poplatků, které lze vykonávat z domova najdete na stránkách
privydelekzdomova1.webnode.cz/

Vše je již vyzkoušené, tj. není třeba se toho obávat, nicméně reálný výdělek může při využití většiny přivýdělků na stránkách být tak ě-3 tisíce/měsíc.

mikulasek15
22. říj 2013

Já jsem si třeba našla brigádu při rodičáku u pošty zašla jsem na poštu a ptala se na brigádu na roznášení letáku . Ano je to sice piplačka to do sebe zasouvat a pak roznášet ale každá tisícovka je přeci dobrá . Stačí se optat na poštách , či v restauraci jako pomocná síla , nesmíte ohrnovat nosy a brát to co je .

zelatka
29. říj 2013

Skvělý způsob jak si přivydělat na mateřské dovolené psaním textů
http://www.jakvydelat.com/2013/10/privydelek-na...

1000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kachnicka25
21. led 2014

Ahoj nedávno jsem narazila na dobrý privydelek , ze začátku je to sice jen par stovek ale časem se da vyšplhat i na par tisíc. Nic se neplatí , tudíž se nic neriskuje. Pokud by mel někdo zájem napište mi na email houdkova123@seznam.cz