Urgentně sháním domácí práci, přivýdělek na RD

sanara_1
30. led 2013

Maminky, máte nějaká doporučení, zkušenost se seriózní prací na doma při rodičovské dovolené? Urgentně sháním přivýdělek. Pomohlo by nám i 5 tis./měs. navíc. Předem DĚKUJI za případné odpovědi, info.

beruska55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svadlinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladamaria
2. dub 2014

Přeji hezký den Všem!
Mohu nabídnout mnoha lidem velmi zajímavou práci časově se odvíjející se na Vás a velmi dobře ohodnocenou a s co je podstatné s Českým majitelem velmi seriózním.
Pokud budete mít kdokoliv zájem, můžete mě prozvonit na T: 776318766 a budu se Vám věnovat a se vším pomohu.
Těším se na Vás !!! Děkuji 🙂

tiandenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ruzovaboruvka
19. kvě 2014

Ahojky, já holky přivydělávám na MD u firmy www.databaze-zdarma.cz je super, že si můžete vybrat, jaký okruh firem chcete. Takže pak odpovídáte na dotazníky o kosmetice třeba atp. A konečně v tom není žádný podfuk, ale firma, která opravdu platí lidem, kteří jim svůj čas věnují 🙂

hojda
19. kvě 2014

Moje práce na doma je bazar tady🙂, Po nás už nemá kdo dědit, takže věcičky prodávám na bazárku. Od ledna jsem si to začala i počítat a věřte nebo ne, ale za leden až duben je to 46 tisíc 😉, ale je pravda, že jsem po novém roce rozprodala takovou tu velkou výbavu po dětech (postýlky, židličky. atd). Přes den nafotím a po večerech vkládám do inzerce.

proximacentauri
10. čer 2014

Ahoj holčiny. Pokud jde o nějakou radu ohledně práce z domu, taky jsem na mateřské a pracuju pro databaze-zdarma.cz . Odkaz jsem našla na podobném fóru jako je to naše, ale pokud hledáte přivýdělek, doporočuji vyzkoušet. Jedná se vyplňování dotazníků. takže hezky zasednou k netu a psát psát psát 🙂

evuschka16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krupjana
10. lis 2014

Ahoj,
já nabízím výrobky z dedry, jedná se o katalogový prodej - v nabídce je bytová kosmetika, hračky, dekorace,...
V případě zájmu poradím jak na to, teď před Vánoci to jde samo 🙂
Hezký večer 🙂

kvetinka9191
14. lis 2014

Holky teďka zkouším toto http://masmail.cz/sign/up?uid=3cc0d5f6cef72799b...

Když se zaregistruješ dostaneš 200 a pak ti choděj emaily a ty čteš a za to dostáváš odměny většinou je to 0,5-1 Kč, není to hodně, ale i tak je to dobrý jako přivýdělek 🙂

teris44
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejka087
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetinka1593
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejka087
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bity99
10. čer 2015

Vyplňování dotazníků za penízky nebo odměny. Více info do zpráv nebo na mail 😉

86radka86
10. čer 2015

@bity99 můžu vědět víc? nechci se spálit :-/ moc děkuju, jestli se mi ozvete

decra
16. črc 2015

@bitty99 mohla bych poprosit o více info k vyplňování dotazníků?

elialen
16. črc 2015

@bitty99 taky prosím o info

nadejje
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vypdotaz
8. srp 2015

Ahoj, já jsem si začala slušně přivydělávat klikáním na reklamy, které někdo zatracuje, mně se to osvědčilo, jsem v dobrém týmu a baví mně to a hlavně, chodí penízky.. Jinak jsem v různých panelech na vyplňování dotazníků, když jsi ve víc panelech, častěji dostaneš dotazník. A výplaty pokaždé přišly, když jsem zažádala. Klidně pošlu víc info.

korcula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelaz82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
palomina8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
estey
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdeno25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdeno25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
estey
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenavy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pladik
25. říj 2015

Vím, že diskuze už je stará ale taky se vyjádřím. Je to sice už několik let, co jsem tyto možnosti také hledala ale myslím si, že principiálně fungují pořád stejně. Tak tedy:
1) odklikávání emailů: NEFUNGUJE - klikáte jak idiot - s prominutím, čekáte na každý mail a stejně se NIKDY nedostanete na částku k vyplacení
2) firmy jako AVON, ORIFLAME APOD. - NEFUNGUJE - lidí, kteří tohle dělají jsou MRAKY a nemáte skoro žádnou šanci se prosadit, obzvlášť pokud hledáte práci na doma a nejste dravec.
3) montování propisek, hraček - NEFUNGUJE - zašlete peníze na materiál, ten vám přijde poštou, vy projedete další prachy cestou na poštu, děláte se s tím jak magor a stejně dostanete KULOVÉ S PŘEHAZOVAČKOU, protože je to PODVOD!!!
4) FM - parfémy a podobné instituce - NEFUNGUJE - zní to strašně krásně, že bez nějakých výdajů vyděláváte peníze za prodej úžasných parfémů, které každý, kdo je cítí chce. ALE, realita je poněkud jinde. Na začátku při registraci si musíte objednat parfémy za tuším 600, dále pak asi za měsíc jste defacto donuceni jet na nějaké ŠKOLENÍ bez kterého se při prodeji ÚDAJNĚ NEOBEJDETE a VYMÝVAJÍ TAM MOZKY. Toto školení stojí asi 2 - 3 tisíce. A výsledek? Ano, ze začátku prodáte pár parfémů, pokud jste ve škole plné pubošů a těm se to líbí ale ten parfém vydrží každému několik let, protože pokud vás opravdu nedostane na kolena, tak bude jen ležet na poličce a dělat parádu.
5) POZOR na POJIŠŤOVACÍ SPOLEČNOSTI - NEFUNGUJE - To samé jako u FM group. Na začátku školení za 3 tisíce a vymývání mozků. Následně z toho máte opět KULOVÉ S PŘEHAZOVAČKOU.

To jen k tomu, co opravdu nefunguje. K tomu co funguje vám nic neřeknu. Nic takového jsem nenašla a za mě asi nejvíc věřím hlídání dětí nebo domácích mazlíčků. Ale i to není bez rizik a já bych to dělat nemohla z důvodu, že nerada tahám prachy z lidí, co je sami nemají.

Na závěr popřeji hodně štěstí a NENECHTE SE NAPÁLIT A NEVRÁŽEJTE PENÍZE NIKAM!!!!

jjjannie
25. říj 2015

já chodím odpoledne a o víkendech uklízet lidem byty... vykonam.cz - sice musíte mít hlídání (manžel, babička), ale aspoň máte jistotu, že to funguje :D